Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Producent

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

FIMO kids 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Rated 5/5 based on 11 customer reviews
  Kostka FIMO Kids, 42g, biały, masa termoutwardzalna, Staedtler
  11,29 zł brutto
  (9,18 zł netto) W magazynie

  Index: gddS80300

  Kostka FIMO Kids, 42g, biały, masa termoutwardzalna, StaedtlerCechy główneFIMO kids- nowy typ FIMO dla dzieciBardzo miękka, przyjemna w dotyku masa termoutwardzalnaDoskonała do tworzenia figurek, zabawek, prostej biżuteriiGama zawiera kolory podstawowe, brokatowe i perłoweMożna rozpocząć modelowanie od razu, bez konieczności ugniataniaKolory łatwo ze sobą...

  11,29 zł brutto
  (9,18 zł netto)
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FIMO - poroducent wszelkich mas plastycznych do rękodzieła oraz zabaw dla dzieci.

Fimo to od ponad 40 lat najlepiej znana w świecie marka mas plastycznych do tworzenia dekoracji. Powstają z niej figurki, biżuteria, dekoracje domowe wykonywane zarówno przez profesjonalnych artystów, hobbistów, jak i dzieci. FIMO to szeroka paleta mas termoutwardzalnych w różnych kolorach i z różnymi efektami, a FIMOair to rodzina mas wysychających na powietrzu.

Bezpieczne, przyjazne dla środowiska materiały artystyczne dla dzieci

Rodzaje FIMO dostępne w STAEDTLER FIMO

Podstawowy przepis na FIMO opracowała w 1939 roku Sophie Rehbinder Kruse – córka światowej sławy niemieckiej lalkarz Käthe Kruse. Odkąd plastelina FIMO została wyprodukowana przez firmę STAEDTLER w Niemczech, kontynuujemy optymalizację i ulepszanie produktu. STAEDTLER oferuje produkt w wielu różnych typach do różnych zastosowań. Oprócz utwardzanego w piecu FIMO w wielu żywych kolorach, oferujemy również FIMO suszące na powietrzu:

 • FIMO Kids jest znacznie bardziej miękki niż inne rodzaje FIMO. Ten produkt został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach dzieci. Nawet mali artyści mogą bez trudu kształtować tę glinę.

Dzieci uwielbiają być kreatywne i puścić wodze wyobraźni podczas tworzenia. Obchodząc się z różnymi materiałami, maluchy ćwiczą swoje zdolności motoryczne i poprawiają zdolność koncentracji. Wreszcie, absolutnie uwielbiają oglądać to, co stworzyli. FIMO kids pozwala dzieciom w łatwy sposób samodzielnie wykonać figurki z plasteliny. Po całej frajdzie z tworzenia, mogą zacząć bawić się figurkami, gdy tylko stwardnieją. Wybierz odpowiedni zestaw kreatywny dla swojego dziecka i podaruj mu specjalną ucztę!

Kreatywna zabawa w wyrabianie ciasta dla naprawdę przyjemnego tworzenia i zabawy z dziećmi STAEDTLER FIMO

Kiedy dzieci są w fazie twórczej, całkowicie zanurzają się we własnym małym świecie. Nawet nie zauważą, jak szybko mija czas podczas malowania lub tworzenia. FIMO kids to cenny materiał edukacyjny dla Twoich dzieci, który sprzyja rozwojowi podczas godzin kreatywnej zabawy. Istnieje wiele powodów, dla których ugniatanie i zabawy z dziećmi FIMO są świetne dla rozwoju Twojego dziecka:

 • Trenuje ich umiejętności motoryczne.
 • Pozwala im zanurzyć się w grach RPG z kształtami i figurami, które sami stworzyli.
 • Rozbudza kreatywność i wyobraźnię.
 • Wspomaga rozwój percepcji przestrzennej.
 • Dzięki różnym poziomom trudności zestawów FIMO dla dzieci Twoje dziecko doświadcza poczucia osiągnięcia, zwiększając jego pewność siebie.

Twórz własne zabawki

FIMO kids jest bardzo miękką plasteliną i dlatego jest idealna dla dzieci, ponieważ jest szczególnie łatwa w kształtowaniu. Dziecięca gama form i zabaw FIMO firmy STAEDTLER łączy w sobie modelowanie i zabawę dla najmłodszych:

 • Dzięki różnym zestawom dostępnym w trzech stopniach trudności dzieci mogą modelować własne figurki. Od romantycznych księżniczek i fascynujących morskich stworzeń po szalone potwory i walecznych rycerzy – oferta obejmuje kolorowy wybór motywów, które w szczególności odpowiadają indywidualnym zainteresowaniom dziecka.
 • Dołączone instrukcje prowadzą początkujących artystów na każdym kroku.
 • Zestaw zawiera również scenę w tle, którą można podziwiać podczas zabawy.

Indywidualne możliwości projektowania dzięki FIMO Kids tworzą i bawią się

Oprócz zabawy i gier, głównym celem FIMO Kids jest tworzenie i zabawa zestawów dla dzieci, aby dać dzieciom swobodę kreatywności. Instrukcje zawarte w tych zestawach są stosunkowo krótkie i zwięzłe, aby dzieci inspirowały się do tworzenia własnych projektów. Specjalne zestawy biżuterii zawierają już koraliki i sznurki.

Ważne informacje o produkcie dla zabawy przyjaznej dzieciom

 • FIMO kids został specjalnie opracowany, aby zaspokoić potrzeby dzieci.
 • Modelina FIMO kids to masa do hartowania w piecu. Oznacza to:
  - Figury/kształty są utwardzane w piecu, aby były stabilne. Całkowite utwardzenie gliny następuje jednak dopiero po ostygnięciu.
  - Optymalna temperatura pieca do utwardzania to 110°C.
  - Pozostaw liczby w piekarniku na 30 minut
  - Użyj termometru piekarnika, aby sprawdzić, czy temperatura jest zawsze dokładna.
  Wskazówka: W naszej ofercie dostępny jest również odpowiedni termometr do piekarnika.
  - Proces utwardzania w piekarniku powinien zawsze nadzorować osoba dorosła.
 • Opakowanie można ponownie zamknąć. Dodatkowo materiał można pokryć folią aluminiową lub przechowywać w zakręcanym słoiku do późniejszego wykorzystania.

katalog produktów FIMO