Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • Rated 5/5 based on 11 customer reviews
  815,90 zł brutto
  (663,33 zł netto) Produkt na zamówienie
  Stół kreślarski ONX, stolik wymiary 70x100 cm Leniar


  Index: len0474

  metalowa podstawaw kolorze czarnymblat w kolorze białym z czarnymi obrzeżamiwysokość blatu regulowana od 70 do 110 cmpłynna regulacja kąta nachylenia blatu 0-45 stopnisugerowane do zakupu elementy uzupełniające stół : - przykładnica plastikowa rolkowa(art.60003-60005) - lampka kreślarska ( art.60010-60011) - zmiotka do stołu ( art.60015) Możliwe wykonanie...

  815,90 zł brutto
  (663,33 zł netto)
 • Rated 5/5 based on 11 customer reviews
  994,87 zł brutto
  (808,84 zł netto) Produkt na zamówienie
  Stół kreślarski ONX, stolik wymiary 70x100 cm z przykładnicą Leniar


  Index: len0476

  metalowa podstawa w kolorze czarnymblat w kolorze białym z czarnymi obrzeżamiwysokość blatu regulowana od 70 do 110 cmpłynna regulacja kąta nachylenia blatu 0-45 stopniprzykładnica plastikowa rolkowasugerowane do zakupu elementy uzupełniające stół: - lampka kreślarska ( art.60010-60011) - zmiotka do stołu ( art.60015) Możliwe wykonanie na zamówienie...

  994,87 zł brutto
  (808,84 zł netto)
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Stół kreślarski 

Artykuły kreślarskie - stoły i biurka kreślarskie

Sztaluga sprawdza się w wielu zawodach. Korzystają z niej m.in. malarze, rysownicy i architekci, a także hobbyści. Narzędzie takie znacznie ułatwia proces twórczy i sprawia, że tworzenie dzieł staje się bardziej komfortowe. Kreowanie nowych obrazów czy szkiców może odbywać się w różnych okolicznościach. Wszyscy ci, którzy najbardziej cenią pracę w biurze albo domu, z pewnością będą zachwyceni sztalugami studyjnymi oraz stołowymi. Natomiast artyści, potrzebujący do tworzenia akompaniamentu przyrody, z pewnością wybiorą dla siebie idealną sztalugę plenerową. W naszej ofercie znalazły się również solidne stoły kreślarskie i biurka kreślarskie. Ze względu na swoją funkcjonalność stoły kreślarskie i biurka kreślarskie to perfekcyjne rozwiązanie dla architektów oraz wszystkich osób, które szukają ciekawej alternatywy dla tradycyjnego biurka.

Stół kreślarski czy biurko? Wybierz mebel, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania

Dobierając asortyment zwracamy szczególną uwagę na jakość i trwałość oferowanych rozwiązań. To dlatego każdy stół kreślarski i biurko kreślarskie dostępne w naszej hurtowni wyróżnia się najwyższą precyzją wykonania oraz trwałością, które przekładają się na wieloletnią przyjemną eksploatację mebla.

Klientom poszukującym idealnego rozwiązania dla swojej pracowni polecamy przede wszystkim stół kreślarski Leniar – mebel charakteryzujący się minimalistycznym designem idącym w parze z bogatą funkcjonalnością (regulacja wysokości blatu, płynna regulacja kąta nachylenia blatu) oraz uniwersalnością. W zależności od indywidualnych potrzeb Klienta blat biurka kreślarskiego Leniar możemy wykonać na dowolny wymiar tak, żeby jeszcze lepiej odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online oraz odwiedzin w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi akcesoriami kreślarskimi. W sprzedaży posiadamy m.in. prowadnice rolkowe, lampki kreślarskie, zmiotki do stołu.