Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Korektor w taśmie 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Korektor w taśmie czyli popularny korektor w myszce

Popraw błędy zamiast przekreślać za pomocą tej taśmy w korektorze. Taśma nakłada się na sucho, aby uzyskać gładkie rezultaty, które można natychmiast nadpisać.

Jeśli wolisz metodę korekcji bez czasu schnięcia, wybierz taśmę korekcyjną w myszce. Taśma korekcyjna jest dostępna w łatwych w użyciu dyspenserach "korektor w myszce", które trzyma się jak długopisy. Po prostu przesuń dozownik korektora po powierzchni, aby ukryć błędy. Ponieważ nie ma czasu schnięcia, możesz od razu pisać w miejscy naniesienia taśmy z korektora. Dozowniki taśmy korekcyjnej można łatwo uzupełnić, gdy zabraknie taśmy. Po prostu wybierz kompatybilny wkład do swojego korektora.

Zakryj linię lub pojedynczą literę korektorem myszka o podwójnym działaniu. Po prostu naciągnij taśmę na słowo lub frazę, którą chcesz ukryć, lub wepchnij ją, aby zakryć poszczególne litery w ciasnych miejscach. Użyj wszechstronnej taśmy w korektorze, aby naprawić błędy na odręcznych kartach i kopertach lub poprawić odręczne raporty, od kartotek pacjentów po notatki zrobione w terenie. Bez czekania - sięgnij po korektor w taśmie!!!

...

  Korektor w taśmie czyli popularny korektor w myszce  
 Popraw błędy zamiast przekreślać za pomocą tej  taśmy w korektorze . Taśma nakłada się na sucho, aby uzyskać gładkie rezultaty, które można natychmiast nadpisać. 
 Jeśli wolisz metodę korekcji bez czasu schnięcia, wybierz taśmę korekcyjną w myszce. Taśma korekcyjna jest dostępna w łatwych w użyciu dyspenserach