Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Akcesoria do pakowania paczek 

Pokazuje 1 - 24 z 490 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 490 elementów

Akcesoria do pakowania paczek 

Artykuły magazynowe - akcesoria do pakowania i wysyłki

W naszej ofercie posiadamy akcesoria do pakowania i wysyłki towarów. Znajdziecie tu Państwo szeroki wybór produktów, począwszy od folii bąbelkowej czy folii stretch, po kartony do wysyłki, papier pakowy oraz sznurki i tuby kartonowe. Folia bąbelkowa dostępna w różnych formatach i nawijana od 0,5m aż do 100m. Rozciąć sznurek czy folię pęcherzykową pomogą noże do rozcinania kartonów. Gdy już owiniemy towar w folię stretch (od 1,25 do 2,5 kg nawoju), możemy spakować go w karton wysyłkowy trzy lub pięcio warstwowy. Woreczki strunowe worki foliowe to tylko dodatek, który uzupełnia nasze akcesoria do wysyłki.

Koniecznie sprawdź naszą ofertę!! Wszystkie materiały potrzebne do pakowania paczek (pudła, taśmy, wypełniacze) najłatwiej kupisz w sklepie internetowym ( online ), mieścimy się na Bemowie w Warszawie i zapewniamy szeroki asortyment akcesoriów do pakowania paczek!!!

Hurtownia opakowań kartonowych - MM Partners, to dobry wybór. Zamówiony towar dostarczymy osobiście lub za pomocą firm kurierskich.

Nasza hurtownia opakowań gwarantuje, iż wyśle zamówienie do 48h do Twojej firmy bądż sklepu - jesteśmy zawsze na czas. Gwarantujemy, że nasze opakowania będą solidne i wytrzymałe!

Rodzaje tub wysyłkowych:

tuba tekturowa, tuba na rysunki, tuba plakatowa, tuba wysyłkowa, tuba do wysyłki, tuba pocztowa, tuba teleskopowa, tuba do rysunków, tuba na dokumenty, tuba na plakat , tuba papierowa, tuba kartonowa, tuba kreślarska, tuba rysunkowa, tuba na papier