Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce

Ceny artykułów biurowych

Podane ceny w sklepie internetowym obowiązują do wyczerpania zapasów w magazynach producentów i mogą ulec zmianie. Klient jest zawsze informowany o ewentualnych brakach lub zmianie cen. Dla uzyskania wiążącej oferty cenowej prosimy o kontakt z działem handlowym.
Katalog produktów zamieszczony na stronach internetowych prosimy traktować jako zaproszenie do negocjacji. Nasza Firma dokłada wszelkich starań, ażeby prezentacja odpowiadała produktowi, jednak producenci zastrzegają sobie możliwość dokonywania zmian bez uprzedzenia, co niniejszym czyni także firma M&M PARTNERS

CENY PODANE PRZY PRODUKTACH W PROMOCJI NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIAŁY RABATÓW PRZY DOKONYWANIU ZAKUPÓW, CENY TE MOGĄ ULEC ZMIANIE JEDYNIE POPRZEZ KONTAKT Z DZIAŁEM OBSŁUGI KLIENTA.

Informacja dotycząca rabatów na materiały biurowe


Nasza Firma proponuje Państwu prosty system rabatowania. W celu ustalenia szczegółów oraz przyznania rabatu dla Państwa firmy, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym, który zaproponuje najkorzystniejsze warunki oraz udział w naszym programie lojalnościowym.