Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Ceny artykułów biurowych

 

Podane ceny w sklepie internetowym obowiązują do wyczerpania zapasów w magazynach producentów i mogą ulec zmianie. Klient jest zawsze informowany o ewentualnych brakach lub zmianie cen. Dla uzyskania wiążącej oferty cenowej prosimy o kontakt z działem handlowym.

 

Ceny przy produktach na zamówienie, mogą ulec zmianie. Ich aktualna wycena nastąpi w chwili wysłania na adres mailowy produktów do wyceny i zaakceptowania warunków handlowych.

 

Katalog produktów zamieszczony na stronach internetowych prosimy traktować jako zaproszenie do negocjacji. Nasza Firma dokłada wszelkich starań, żeby prezentacja odpowiadała produktowi, jednak producenci zastrzegają sobie możliwość dokonywania zmian bez uprzedzenia, co niniejszym czyni także firma M&M PARTNERSCENY PODANE PRZY PRODUKTACH W PROMOCJI NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIAŁY RABATÓW PRZY DOKONYWANIU ZAKUPÓW, CENY TE MOGĄ ULEC ZMIANIE JEDYNIE POPRZEZ KONTAKT Z DZIAŁEM OBSŁUGI KLIENTA.

 

Informacja dotycząca rabatów na materiały biurowe


Nasza Firma proponuje Państwu prosty system rabatowania. W celu ustalenia szczegółów oraz przyznania rabatu dla Państwa firmy, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym, który zaproponuje najkorzystniejsze warunki oraz udział w naszym programie lojalnościowym.