Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Segregator plastikowy 

Pokazuje 1 - 24 z 111 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 111 elementów

Segregatory biurowe - segregatory na dokumenty - segregatory plastikowe ❤️

Jeśli chcesz, aby Twoje dokumenty biurowe lub prace szkolne były chronione, uporządkowane i łatwo dostępne, odpowiedzią może być segregator na dokumenty wykonany z plastiku lub polipropylenu, z mechanizmem dźwigniowym lub ringowym. Segregatory plastikowe przechowują dziurkowane papiery, które można łatwo usunąć, co pozwala na przewracanie ich w celu znalezienia arkuszy i przeczytanie lub zapisanie dodatkowych informacji lub wyciągnięcie ich. Segregatory są dostępne w wielu stylowych kolorach i często zawierają kieszenie na wewnętrznej stronie okładki do przechowywania nieprzedziurkowanych kartek. Zakładki lub przekładki do segregatora pomagają lepiej zorganizować pracę, umożliwiając sortowanie według przedmiotu szkolnego lub tego, czy praca jest w toku, czy zakończona.

W naszym sklepie mamy dla Państwa bogatą ofertę segregatorów biurowych na dokumenty oraz segregatorów prezentacyjnych potocznie zwanych segregatorami ofertowymi, które odróżniają się od tradycyjnych, przednią okładką, w którą można włożyć kartkę z prezentowaną ofertą.

Segregatory ringowe idealnie nadają się do organizacji dokumentów w miejscach o ograniczonej przestrzeni oraz do prezentacji lub przechowywania dokumentów w czasie podróży. Dzięki smukłej konstrukcji są wygodne do przenoszenia. Segregatory dostępne są w opcji z dwoma lub czterema ringami. Etykiety na grzbietach ułatwiają identyfikację zawartości.

Segregatory ringowe dzielimy na segregatory 2 ringowe i segregatory 4 ringowe

Segregator plastikowy - segregator Leitz wykonany z lekkiego polipropylenu/polifoamu, niezwykle wytrzymały

Segregator plastikowy LeitzSegregator plastikowy może posiadać różne grubości, do najpopularniejszych szerokości grzbietu należą 50 mm i 75 mm, które to odpowiednio mieszczą w sobie od 400 do 600 kartek dokumentów, w ofercie posiadamy też mniejsze szerokości segregatorów ringowych o szerokości grzbietu 25 mm.

Segregatorem plastikowym nazywany jest również potocznie gazetownik lub pojemnik na katalogi, który pełni rolę organizacyjną na biurku.

Segregatory plastikowe - pojemniki na dokumenty

Solidnie wykonane pojemniki na dokumenty, dostępne w gamie stylowych kolorów, zapewniają wygodne miejsce do przechowywania dokumentów, katalogów, broszur, listów oraz kolekcji czasopism. Pojemniki na dokumenty mogą mieć składaną konstrukcję, dzięki czemu można je szybko i łatwo złożyć, i przechować do czasu, gdy będą ponownie potrzebne, lub trwałą zrobioną z twardego grubego plastkiu, przez co są wytrzymałe i służą nam długo.

W celu dokładnego zmierzenia danego segregatora i doboru odpowiedniego grzbietu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sklepu, mieścimy się na Bemowie w Warszawie i zapewniamy szeroki asortyment towarów do archiwizowania!!!

Nasz sklep mmpartners.eu oferuje standardowe segregatory biurowe w potrzebnych rozmiarach po przystępnych cenach. Segregatory mogą być dużym wydatkiem dla biur, które regularnie archiwizują swoje dokumenty na półkach lub pojemnikach do tego przygotowanych. Posiadamy również Segregatory ringowe oraz ofertowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów w atrakcyjnych cenach!!!

Najczęściej wybierane przez Was segregatory to:

Jako uzupełnienie i jednocześnie najczęściej używane dodatki do segregatorów, są etykiety wymienne, wystarczy wybrać te samoprzylepne, lub wkładane w kieszonki segregatorów usytuowane na grzbiecie. Jeśli pragniemy w segregatorze posegregować dokumenty, możemy do tego użyć przekładek do segregatorów, dostępnych w kolorowym wykonaniu lub numerycznym bądź alfabetycznym wykończeniu.