Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Papier kancelaryjny 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Papier kancelaryjny w kratkę

Gładkie, białe kartki papieru w kratkę znajdują szerokie zastosowanie w biurach, instytucjach, szkołach i w domach. Papier kancelaryjny, inaczej nazywany jest również podaniowym i od lat jest stosowany do tworzenia oficjalnych pism urzędowych, ale nie tylko. Dlatego nie może go zabraknąć w firmach oraz w domach. Popularny jest zarówno format A4 jak i A3.

Papier podaniowy w kratkę jest używany podczas egzaminów, stąd musi być w placówkach edukacyjnych niższego i wyższego stopnia. Poza tym może służyć do wykonywania obliczeń w biurach. Dzięki kartkom w kratkę, z pewnością obliczenia jest łatwiej wykonać i nie pogubić się w nich. Świetnie sprawdza się też na magazynach i wszędzie tam, gdzie stosowana jest matematyka.

Papier kancelaryjny w linie do druku

To kolejna forma papieru podaniowego. On jest częściej wykorzystywany przez uczniów podczas klasówek w szkole podstawowej, wypracowań w szkole średniej i prac zaliczeniowych na studiach. Jest bardzo praktycznym rozwiązaniem na wszystkich etapach edukacji. Świetnie sprawdza się do nauki pisania, a w późniejszych etapach do tworzenia estetycznych prac.

Papier podaniowy w linie do druku jest niezbędny również w firmach. Służy do tworzenia pism urzędowych. Jest praktycznym rozwiązaniem podczas spotkań firmowych, do robienia notatek i w trakcie szkoleń.

Papiery kancelaryjne w linie mogą posłużyć do pisania wierszy, powieści, bajek. Jednym słowem do artystycznego wyżycia się na kartce papieru. Zdecydowanie lepiej, gdy jest to gustowna i estetyczna kartka niż świstek papieru.

Papier kancelaryjny w linie, podobnie w kratkę, znajduje zastosowanie w wielu miejscach, pomimo że coraz więcej dokumentów jest drukowanych bądź wysyłanych elektronicznie. To jednak wciąż pismo odręczne ma swoją moc, którą warto wykorzystywać.

Papier kancelaryjny a4

Popularną formą papieru kancelaryjnego jest A4. Od lat używane są papiery w tym formacie w szkołach, w instytucjach publicznych i w firmach. Dlatego w naszej hurtowni kupisz papier kancelaryjny A4 w kratkę i w linie.

Oferujemy papiery kancelaryjne A4 idealnie gładkie o wysokim poziomie bieli, z doskonale widoczną linią bądź kratką. O gramaturze 70 g/m2, co zapewnia trwałość papieru oraz to, że długopis bądź pióro nie będzie przebijało. Cechuje go wytrzymałość i wysoka jakość. W naszej hurtowni papierniczej kupisz wyłącznie wysokiej jakości papiery kancelaryjne A4 do biura oraz do domu, a także do placówki edukacyjnej. Oferujemy papiery od sprawdzonych producentów, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na piśmie.

Papier kancelaryjny a3

To drugi popularny format, ze względu na swoją uniwersalność i szerokie możliwości wykorzystania. Po złożeniu papieru A3 na pół, otrzymasz format A4. Tego typu papier kancelaryjny doskonale sprawdza się przy pisaniu referatów, wypracowań oraz wszelkich pracach zaliczeniowych.

U nas kupisz papier kancelaryjny A3 od różnych producentów. To co łączy wszystkie papiery kancelaryjne z naszej oferty, to idealna estetyka i komfort pracy. Na białych kartkach w kratkę i w linie możesz pisać pisma urzędowe, przelewać własną twórczość bądź zaliczać egzaminy. Wygląd papieru ma wpływ na jego odbiór, dlatego postaw na papiery kancelaryjne z naszej oferty.

Papier kancelaryjny do druku- gdzie kupić w Warszawie?

Jesteś we właściwym miejscu. W naszej hurtowni, która zna rynek papierniczy od podszewki, kupisz różne rodzaje papieru kancelaryjnego. W tym papier kancelaryjny do druku. Oferujemy uniwersalne papiery podaniowe, które mogą być wykorzystywane do pisma ręcznego jak i do druku.

Sprzedajemy papiery podawcze w ryzach po 100 bądź 500 sztuk. W gustownych opakowaniach, które śmiało mogą leżeć w widocznym miejscu w biurze. Papiery kancelaryjne zamówisz przez nasz sklep online, a my dostarczymy je w dowolne miejsce w Polsce. Możliwy jest również ich odbiór w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie.

Papier kancelaryjny musi cechować wysoka jakość, czystość oraz wytrzymałość. Wszystkie papiery kancelaryjne z naszej oferty spełniają te cechy. Dlatego jeśli szukasz dobrego papieru podawczego, to zamów go już teraz w naszej hurtowni.


Papier kancelaryjny

W naszej ofercie znalazły się rozmaite rodzaje papieru. Można wybierać pomiędzy gramaturą, wymiarami oraz przeznaczeniem. Dostępne są m.in. arkusze i papiery barwne oraz ozdobne, papier kancelaryjny, papeteria, a także papier fotograficzny. Wszystkie produkty posiadają wysoką jakość i są przystępne cenowo.

Wśród rozmaitych produktów znalazł się także papier do plotera oraz papier fotograficzny. Ten drugi gwarantuje perfekcyjne wydruki zdjęć. Fotografie zachwycają ostrością kolorów oraz wyraźnym kontrastem. Z kolei papier kancelaryjny sprawdzi się doskonale w każdym biurze, gdzie powstają ręczne notatki. Zaznaczone linie oraz kratki znacznie ułatwiają proces pisania. Do wyboru są formaty A3 lub A4. Dostępne są również ryzy kolorowego papieru. Można wybierać pomiędzy różnymi barwami, ale także ich wersjami neonowymi oraz pastelowymi. Do druku wizytówek, zaproszeń czy dyplomów często wybierany jest papier ozdobny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu papierniczego online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów.