Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Albumy ofertowe 

Pokazuje 1 - 24 z 266 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 266 elementów

Albumy ofertowe - teczki prezentacyjne, teczki z koszulkami do ofert ❤️

Album ofertowy to doskonałe narzędzie marketingowe, które pomaga przedstawić Twoją firmę i jej produkty w profesjonalny sposób. Dzięki albumom ofertowym możesz skutecznie przekazać informacje o swojej działalności oraz zaprezentować swoje najważniejsze produkty i usługi.

Teczki prezentacyjne

Teczki do prezentacji ofert są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą wyróżnić się na rynku i zaimponować potencjalnym klientom.

Teczka prezentacyjna to elegancki nośnik, który umożliwia przechowywanie dokumentów oraz efektowne prezentowanie materiałów reklamowych.

Pamiętaj! Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie. Inwestycja w teczki prezentacyjne może przysporzyć Ci nowych klientów i zwiększyć zaufanie do Twojej firmy.

Teczki z koszulkami

Teczka z koszulkami to funkcjonalny produkt, który pozwala zachować porządek i profesjonalizm podczas ważnych spotkań biznesowych. Koszulki umieszczone w teczce chronią dokumenty przed zniszczeniem i ułatwiają ich organizację.

  1. Album ofertowy to skuteczne narzędzie marketingowe.
  2. Teczka prezentacyjna pozwala wyróżnić się na rynku.
  3. Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie, dlatego warto inwestować w teczki prezentacyjne.
  4. Teczka z koszulkami zapewnia porządek i profesjonalizm podczas spotkań biznesowych.

Album ofertowy

Albumy ofertowe są niezbędnym narzędziem marketingowym handlowców z każdej branży. Nie może ich zabraknąć w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, w hotelach, restauracjach, ale też w firmach, które produkują różne rzeczy. Z naszymi segregatorami ringowymi stworzysz oryginalne albumy ofertowe.

Oferujemy szeroki wybór albumów ofertowych pod względem kolorystycznym. Od klasycznych (białych, czarnych, granatowych) po soczyste i wyraziste kolory (róż, zieleń, czerwień). Z pewnością znajdziesz kolor, który idealnie współgra z logo Twojej działalności i podkreśli charakter firmy. Zachęci klientów do sięgnięcia i szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy.

Albumy ofertowe z naszej hurtowni są wyposażone w kieszonkę bądź kieszonki po zewnętrznej stronie, dzięki czemu możesz go spersonalizować. Poza tym, w środku również znajdują się dodatkowe kieszonki, np. na wizytówki.

Dla handlowca lepszą opcją jest album ofertowy z polipropylenu, odpornego na deszcz i zadrapania. W salonie fryzjerskim uwagę przykują przeźroczyste albumy ofertowe. Zaś podczas spotkań biznesowych najlepszą opcją może być klasyczny czarny bądź biały album ofertowy.

Albumy ofertowe na 60 lub 100 koszulek

Im więcej masz do zaoferowania klientom, tym bardziej możesz ich zainteresować. Nie musisz się ograniczać do prezentacji tylko kilku produktów, usług bądź zrealizowanych projektów, możesz stworzyć duży katalog. W naszej hurtowni kupisz teczki prezentacyjne o różnych grubościach, między innymi:

  • teczka na dokumenty z 10 koszulkami, album ofertowy na 10 kieszeni

  • teczka na dokumenty z 20 koszulkami, album ofertowy na 20 kieszeni

  • teczka na dokumenty z 30 koszulkami, album ofertowy na 30 kieszeni

  • teczka na dokumenty z 40 koszulkami, album ofertowy na 40 kieszeni

  • teczka na dokumenty z 60 koszulkami, album ofertowy na 60 kieszeni

  • teczka na dokumenty z 100 koszulkami, album ofertowy na 100 kieszeni

Większość teczek do prezentacji z naszej oferty pochodzi od znanych i cenionych producentów tj.: Pentel, Leitz, Esselte, Durable, Oxford czy Biurfol, którzy stawiają na surowce z recyklingu bądź na ekologiczne rozwiązania. Czego świadectwem są certyfikaty, które posiadają.

Albumy ofertowe Leitz zostały zaprojektowane z myślą o eleganckim prezentowaniu dokumentów. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów, z matowym lub błyszczącym wykończeniem. Doskonale nadają się do prezentowania portfolio i projektów, są przy tym lekkie i dobrze zabezpieczają prezentowane materiały. Niektóre modele albumów wyposażone zostały w zintegrowaną teczkę z trzema klapkami, zapewniającą dodatkowe miejsce do przechowywania - skorzystaj z ich przemyślanej konstrukcji doskonale łączącej funkcjonalność z estetyką.

Albumy ofertowe na 60 bądź więcej koszulek z naszej oferty to zarówno klasyczne jak i nowoczesne propozycje. Szeroki wybór to pewność, że znajdziesz najlepsze rozwiązania dla swojej firmy, a one przełożą się na sprzedaż Twoich produktów bądź usług.

Tworzenie albumu ofertowego zaczyna się od segregatora ringowego. Postaw na jakość, bo to ona pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.

Podsumowując, albumy ofertowe, teczki prezentacyjne oraz teczki z koszulkami są niezastąpionymi elementami marketingu firmy. Dzięki nim możesz skutecznie promować swoje produkty i usługi, zachwycając klientów już na pierwszy rzut oka. Pamiętaj o odpowiednim dopasowaniu designu do charakteru Twojej marki oraz dbałości o wysoką jakość wykonania.