Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Blok techniczny 

Pokazuje 1 - 24 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 100 elementów

Artykuły papiernicze do szkoły - Blok techniczny ✔️

Aby rozpocząć tworzenie, potrzebne są nie tylko farby albo kredki, ale także odpowiedni blok. Do wszelkich rysunków często wybierany jest tradycyjny blok rysunkowy, natomiast blok techniczny znakomicie sprawdza się przy lekkich farbach albo wyklejankach. To właśnie ten typ bloku jest najczęściej używany na wszelkiego rodzaju zajęciach plastycznych. Przy wyborze produktu można kierować się jego formatem, ale także gramaturą. Przeważnie najwyższą gramaturę mają bloki akwarelowe. Sprawia to, że kartki nie marszczą się, nawet gdy używa się sporych ilości wody. W naszej ofercie bez problemu znajdzie się blok do wielu technik plastycznych. Produkty odznaczają się bardzo dobrą jakością oraz przystępną ceną.

W ofercie naszego sklepu nie może zabraknąć popularnych producentów artykułów papierniczych tj.: Interdruk, St.Majewski czy Happy Color.

Podzieliliśmy bloki techniczne na kategorie ułatwiające Państwu lepszy wybór:

    • Blok techniczny A3 - bloki w formacie 297x420mm, o gramaturze od 170 do 250 grube, twarde i sztywne kartki w kolorze białym lub kolorowym
    • Blok techniczny A4 - bloki w formacie 210x297mm, o gramaturze od 170 do 250 grube, twarde i sztywne kartki w kolorze białym lub kolorowym
    • Blok techniczny A5 - bloki w formacie 148x210mm, o gramaturze od 170 do 250 grube, twarde i sztywne kartki w kolorze białym lub kolorowym
    • Blok techniczny A2 - bloki w formacie 420x594mm, o gramaturze od 170 do 250 grube, twarde i sztywne kartki w kolorze białym lub kolorowym

Blok techniczny jest przydatnym narzędziem do wykonywania prac technicznych. Możemy wyróżnić bloki w formacie A4 oraz A3. Blok A4 to popularny format, który jest poręczny i łatwy do przenoszenia. Jest idealny do notatek podczas zajęć czy spotkań. Techniczny blok A3 natomiast oferuje większą powierzchnię roboczą, co ułatwia rysowanie planów lub projektów o większej skali. Niezbędne elementy takie jak linie, kratki czy siatka są dostępne na stronach bloku do prac technicznych, ułatwiając precyzyjne wykonywanie pomiarów i rysunków. Korzystanie z odpowiedniego bloku pozwala zachować porządek i przejrzystość w dokumentacji oraz projekcie.

"Niezwykła kreatywność w szkolnej codzienności zaczyna się od wyboru odpowiednich narzędzi. Artykuły papiernicze do szkoły stoją przed uczniami jak paleta artysty, a materiały szkolne są kluczem do nieskrępowanej ekspresji. Jednak to blok techniczny kolorowy, ukrywający w swoich stronach tajemnice najśmielszych pomysłów, staje się nieodłącznym towarzyszem twórczej podróży."

Blok techniczny do rysunku technicznego - w formatach A4, A5 czy A3, dostępne w naszym sklepie.

biały blok techniczny

Blok techniczny to niezastąpiony przyjaciel każdego pasjonata rysunku i projektowania. Dzięki bogatej palecie kolorów, takich jak blok techniczny kolorowy, można wyróżnić swoje projekty i zainspirować się różnorodnością. Rozmiar A4 sprawia, że blok ten doskonale nadaje się do przechowywania standardowych arkuszy papieru oraz projektów o większej skali. Natomiast elegancki wygląd czarnego bloku technicznego dodaje profesjonalizmu każdemu przedsięwzięciu.

czarny blok techniczny

Blok techniczny kolorowy i biały - Najwięcej ofert artykułów papierniczych do szkół i przedszkoli dla dzieci w jednym miejscu. Bloki i papiery do malowania. Bezpieczeństwo zakupów! Sklep papierniczy Warszawa - do biura i szkoły.

kolorowy blok techniczny

Zastanawiasz się gdzie to wszystko kupić? Zapraszamy do naszego sklepu online oraz stacjonarnego w Warszawie na Bemowie!!! Zapraszamy również po wyprawki do szkoły i dla przedszkolaka.

Hurtownia Artykuły papiernicze i szkolne Warszawa - zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego oraz online www.mmpartners.eu Darmowa dostawa na terenie Warszawy już za zakupy od 50 zł .

Szeroki wybór produktów papierniczych do szkoły i pracy.

W naszej ofercie min.: czarny blok techniczny, kolorowy blok techniczny, biały blok techniczny, bloki w formacie A4, A3, A5, często używane podczas prac na lekcji techniki czy plastyki.

RABATY dla stałych klientów !!! + MULTIRABATY za zamówienia w sklepie (rabat klienta + rabat za wielosztuki produktów + rabat za wartość koszyka) PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO!!!