Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Koperty bezpieczne 

Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów

Koperty i akcesoria do wysyłki - Koperty bezpieczne - bezpieczna koperta depozytowa - koperty bankowe ❤️

Co to są bezpieczne koperty?

Są to nie inaczej jak koperty foliowe przeznaczone do przewożenia lub przechowywania przesyłek wartościowych. Głównie gotówki, papierów wartościowych, ważnych dokumentów. Listów bądź innych cennych rzeczy.

Jakie cechy i zalety posiadają koperty bezpieczne?

Koperty bezpieczne Amersafe wykonane z wielowarstwowej folii polietylenowej zwiększającej wytrzymałość i odporność na wilgoć. Koperty posiadają specjalną taśmę zaklejającą, która ujawnia próby ingerencji w zawartość koperty, niepowtarzalny kod kreskowy z numeratorem oraz kuponami kontrolnymi pozwalającymi na dokładną identyfikację każdej koperty.

Dla przesyłek nie wymagających użycia taśmy bezpiecznej oferujemy koperty depozytowe DEPO Super Pak posiadające również kod kreskowy z numeratorem oraz mocne zgrzewy boczne, a zamknięcie następuje przy użyciu taśmy z klejem typu „hotmelt”.

Podczas transportu pieniędzy, dokumentów lub innych kosztowności najważniejsze są bezpieczeństwo i skuteczność. Torebki bezpieczne AmerSafe® są łatwe w użyciu, a każda próba odbezpieczenia ich jest natychmiast widoczna. Dzięki wielu zabezpieczeniom nie można tak łatwo ukryć nieautoryzowanego otwierania i ponownego zamykania. Numerowanie torebek, zamieszczanie zabezpieczających kodów kreskowych czy odrywanych metek, ułatwiają śledzenie torebek.

Taśma klejąca o pełnej szerokości i drukowany szew wokół pozostałych krawędzi torebek AmerSafe® oznaczają, że każda próba włamania się do niej jest natychmiast widoczna. Kombinacja wskaźników ukrytych na taśmie zabezpieczającej, powtarzająca się numeracja na perforowanych odrywanych metkach oraz kody kreskowe nadają torebkom unikatowość i zapobiegają ich pomieszaniu lub wpadnięciu w niepowołane ręce. Przy większych zamówieniach można wybrać spośród torebek o standardowych i niestandardowych rozmiarach.


Eko torebki AmerSafe są dostępne na większości europejskich rynków i zawierają informacje w ośmiu językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, polskim, czeskim, węgierskim, szwedzkim i fińskim.

Koperty bezpieczne możemy kupić w dwóch kolorach , szarym z czarnym tłem kryjącym, lub koperty bezpieczne transparentne.

 
Folia: wysokiej jakości czarno-biała folia polietylenowa w minimum 40% składa się z surowców wtórnych.

Koperty bezpieczne amersafe


Dlaczego warto stosować koperty bezpieczne?

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i zajmujesz się sprzedażą wysyłkową, to z pewnością każdego dnia przygotowujesz dziesiątki przesyłek dla swoich klientów. Każda paczka musi zostać poprawnie zaadresowana, aby bezpiecznie dotarła do odbiorcy. Przylgi kurierskie znacząco ułatwiają ten proces. Umieszczone na foliopakach kurierskich wraz z listem przewozowym umożliwiają łatwe rozpoznanie adresata, co przekłada się na usprawnienie procesu wysyłki. Foliowe koperty kurierskie zabezpieczają dokumenty przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i przypadkowym zniszczeniem w czasie podróży. Zadbaj o bezpieczeństwo wysyłanych paczek. Postaw na solidne koperty od uznanego producenta.


koperty foliowe bezpieczne rozmiary

Koperta bezpieczna wymiary:

koperta bezpieczna K70 150 x 265mm + 30mm, koperty depozytowe

koperta bezpieczna B5 180 x 265mm + 30mm, koperty depozytowe

koperta bezpieczna B4 260 x 375mm + 30mm, koperty depozytowe

koperta bezpieczna C3 325 x 480mm + 30mm, koperty depozytowe

Dostepne są również zamówienia na eco torebki AmerSafe w innych rozmiarach specjalnie dostosowywane do potrzeb klienta.

Keywords: koperty bezpieczne amersafe, bezpieczne koperty depozytowe, bezpieczna koperta poczta, bezpieczne koperty bankowe, koperty utajnione, foliopaki, koperty warszawa sklep online

Polecamy również koperty do obsługi korespondencji w firmie w rozmiarach:

koperty C6 - koperta C6 wymiary (114 x 162 mm), koperta A6

koperty DL - koperta DL wymiary (110 x 220 mm), koperta 1/3 A4

koperty C5 - koperta C5 wymiary (162 x 229 mm), koperta A5

koperty B5 - koperta B5 wymiary (176 x 250 mm), koperta A5+

koperty C4 - koperta C4 wymiary (229 x 324 mm), koperta A4

koperty B4 - koperta B4 wymiary (250 x 353 mm), koperta A4+

koperty E4 - koperta E4 wymiary (280 x 400 mm), koperta A++

koperty z okienkiem - koperta c5 z okienkiem, koperta dl z okienkiem, koperta a4 z okienkiem, koperta c4 z okienkiem, koperta c6 z okienkiem, koperta b5 z okienkiem

koperty na cd - koperta na cd wymiary (120 x 120 mm), koperta bąbelkowa na cd wymiary (200 x 175 mm)

koperty C3 koperta C3 wymiary (324 x 458 mm), koperta A3,

Jeśli zastanawiałeś się gdzie można kupić bezpieczne koperty?


To nasz sklep mmpartners.eu oferuje standardowe koperty biznesowe w potrzebnych rozmiarach po przystępnych cenach oraz wszelkie koperty bezpieczne i koperty foliowe. Koperty mogą być dużym wydatkiem dla biur, które regularnie wysyłają faktury, przesyłki reklamowe, umowy lub inną korespondencję. Koperty biurowe są dostępne w standardowych rozmiarach z samoprzylepnymi klapkami lub paskami do przyklejania, aby uniknąć nadmiernego lizania lub zawilgocenia. Znajdź koperty z okienkami lub bez w odpowiednich pozycjach, z zabezpieczeniem chroniącym prywatność. Koperty z okienkiem są kompatybilne z większością programów do fakturowania i księgowości. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie na Bemowie.

Poszukujesz kopert bankowych bezpiecznych? Dobrze trafiłeś, zapraszamy do naszego sklepu z artykułami papierniczymi i wysyłkowymi, w stałej ofercie koperty bezpieczne i foliowe w rewelacyjnych cenach!!! Z nami adresowanie koperty będzie dużo łatwiejsze!

Jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się -Jak zaadresować kopertę? - zapraszamy na nasz BLOG