Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Segregatory biurowe 

Pokazuje 1 - 24 z 984 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 984 elementów

Tanie segregatory biurowe 

Najczęściej wybierane przez Was segregatory to:

Biura, gabinety lekarskie, szkoły, korporacje czy prywatne filmy – miejsca te mogą się znacznie między sobą różnić, jednak łączy je fakt posiadania olbrzymiej ilości rozmaitych papierów. Nawet współcześnie nie wszystkie dokumenty mogą mieć formę elektroniczną. Warto więc zadbać o to, aby przechowywanie druków nie przysparzało żadnego problemu. W każdej instytucji niezwykle istotną rolę odgrywa porządek w papierach. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu, a także nerwów. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć bogatego wyboru rozmaitych segregatorów biurowych. Dzięki nim wszystkie faktury, dokumenty czy umowy będą miały swoje miejsce. Segregatory mogą stać się także częścią wystroju biura. Żółty i pomarańczowy kolor rozświetlą nawet ponure pomieszczenie, natomiast klasyczny stalowy odcień doda odrobiny szyku. Każdy rodzaj papierów może być przypisany do konkretnego koloru. W ten sposób uniknie się niepotrzebnego zamieszania i żmudnych poszukiwań.

Jeśli chcesz, aby Twoje dokumenty biurowe lub prace szkolne były chronione, uporządkowane i łatwo dostępne, odpowiedzią może być segregator na dokumenty, z tzw. mechanizmem dźwigniowym. Segregatory przechowują dziurkowane papiery, które można łatwo usunąć, co pozwala na przewracanie ich w celu znalezienia arkuszy i przeczytanie lub zapisanie dodatkowych informacji lub wyciągnięcie ich. Segregatory są dostępne w wielu stylowych kolorach i często zawierają kieszenie na wewnętrznej stronie okładki do przechowywania nieprzedziurkowanych kartek. Zakładki lub przekładki do segregatora pomagają lepiej zorganizować pracę, umożliwiając sortowanie według przedmiotu szkolnego lub tego, czy praca jest w toku, czy zakończona.

W naszym sklepie mamy dla Państwa bogatą ofertę segregatorów biurowych na dokumenty oraz segregatorów prezentacyjnych potocznie zwanych segregatorami ofertowymi, które odróżniają się od tradycyjnych, przednią okładką, w którą można włożyć kartkę z prezentowaną ofertą.

Jakie wymiary ma segregator?

Segregator A4 - to segregator na dokumenty w formacie A4 o wymiarach 28,5 cm x 32 cm

Wymiary segregatora A4

Segregator A5 - to segregator na dokumenty w formacie A4 o wymiarach 22 cm x 23,5 cm

Wytmiary segregatora A5

Segregator A3 - to segregator na dokumenty w formacie A4 o wymiarach 35 cm x 44 cm

Wymiary segregatora A3

Segregator może być wykonany ze sztywnego kartonu pokrytego częściowo folią popipropylenową ( segregatory ekonomiczne) lub całkowicie ( segregator pcv ) u nas w promocji codziennej - spójrz PROMOCJE, oraz może być wykonanu z plastiku tzw., segregator plastikowy. Oba mają taką samą cechę, tyle że trwałość dłuższa będzie tych plastikowych.

Segregator z pcv

Segregator ekologicznySegregator A4 może posiadać różne grubości, do najpopularniejszych szerokości grzbietu należą 50 mm i 75 mm, które to odpowiednio mieszczą w sobie od 400 do 600 kartek dokumentów. Na rynku dostępne są jeszcze segregatory A4 z grzbietem 80 mm - Segregator Leitz 180° oraz popularne Segregatory Bantex XXL, które mogą pomieścić o 15% więcej dokumentów od standardowych segregatorów.
Pamiętaj o tym, że przedstawione wartości są uśrednione, dlatego warto przyjąć margines błędu.

Segregatory biurowe najczęściej posiadają wzmocnione dolne krawędzie z metalu w celu ochrony i żywotności, oraz otwór w grzbiecie okuty metalowym pierścieniem.

Okucie segregatora na dokumenty

W celu dokładnego zmierzenia danego segregatora i doboru odpowiedniego grzbietu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sklepu, mieścimy się na Bemowie w Warszawie i zapewniamy szeroki asortyment towarów do archiwizowania!!!

Nasz sklep mmpartners.eu oferuje standardowe segregatory biurowe w potrzebnych rozmiarach po przystępnych cenach. Segregatory mogą być dużym wydatkiem dla biur, które regularnie archiwizują swoje dokumenty na półkach lub pojemnikach do tego przygotowanych. Posiadamy również Segregatory ringowe oraz ofertowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów w atrakcyjnych cenach!!!

Jako uzupełnienie i jednocześnie najczęściej używane dodatki do segregatorów, są etykiety wymienne, wystarczy wybrać te samoprzylepne, lub wkładane w kieszonki segregatorów usytuowane na grzbiecie. Jeśli pragniemy w segregatorze posegregować dokumenty, możemy do tego użyć przekładek do segregatorów, dostępnych w kolorowym wykonaniu lub numerycznym bądź alfabetycznym wykończeniu.

Segregatory na dokumenty z szyną

Szyna zabezpiecza dolną część segregatora przed uszkodzeniami przy wsuwaniu i wysuwaniu go z półki. Często ten sam segregator jest wielokrotnie wyciągany w krótkim czasie. Rodzi to ryzyko uszkodzenia, a tym samym wiąże się z kolejnymi wydatkami i niestety dodatkową pracą, związaną z przełożeniem dokumentów. Dlatego postaw na segregatory na dokumenty z szyną z naszej oferty. Oferujemy segregatory cenionych na rynku papierniczym producentów, takich jak: Donau, Officer, Leitz.

Segregatory z szyną z naszej oferty dostępne są w różnych wariantach, jeśli chodzi o szerokość. Ponadto, w wielu kolorach i wzorach. Listwa zdecydowanie wydłuża żywotność segregatorów, dlatego warto postawić na segregator z szyną. Oferujemy również segregatory z okuciami na krawędziach, co chroni je przed uszkodzeniami.

Segregatory z szyną z naszej oferty wykonane są z twardego kartonu i pokryte wysokiej jakości okleiną. Wykończone na połysk, o strukturze materiału bądź z ciekawymi tłoczeniami.

Segregator na dokumenty dźwigniowy

Praktyczny, wygodny w użyciu, bezpieczny dla palców- segregator dźwigniowy cieszy się w biurach i w domach dużą popularnością. Jest alternatywą dla segregatorów ringowych. Segregator dźwigniowy ma wiele zalet:

  • nie siłujesz się z otwarciem ringów,

  • masz pewność, że nie przytrzaśniesz palców,

  • pomieszczą dużą ilość (w zależności od szerokości segregatora) dokumentów,

  • są wygodne w użyciu,

  • możesz stworzyć w nich podkategorie,

  • włożysz dokumenty w koszulkach bądź kartki (wystarczy użyć zwykłego dziurkacza).

W naszej hurtowni papierniczej kupisz segregatory dźwigniowe z gwarancją na dwa, a nawet na pięć lat. Oferujemy wysokiej jakości segregatory z trwałym i wytrzymałym nawet duże ilości papierów mechanizmem dociskowym. Wygodne w użyciu, szybkie w archiwizacji i odnajdywaniu dokumentów, z wymienną etykietą na grzebiecie.

Segregatory dźwigniowe kupisz w wielu odsłonach. Oferujemy segregatory wykonane z kartonu, ale też polipropylenu. W tradycyjnej wersji i bardzo nowoczesnej odsłonie. Segregatory, które mają tłoczone ciekawe wzory oraz wewnętrzną kieszonkę na różne dokumenty, które chcesz mieć pod ręką.

Najgrubszy segregator na dokumenty biurowe

Faktury, umowy, korespondencja, pisma urzędowe sprawiają, że firmowe segregatory pękają w szwach. Dlatego zawsze warto mieć przynajmniej kilka sztuk zapasu. W naszej ofercie znajdziesz segregatory o różnych grubościach. Mamy zarówno coś na większe potrzeby: segregatory 70 mm, jak i na mniejsze 50 mm. To najczęściej wybierane grubości segregatorów. Poza tym u nas kupisz segregatory 55 i 65 mm.

Najgrubsze segregatory na dokumenty od najlepszych producentów kupisz w naszym sklepie papierniczym. Oferujemy różne rodzaje segregatorów, na każde potrzeby i każdą kieszeń. W bogatej palecie kolorystycznej. Dzięki czemu poszczególne dokumenty możesz przechowywać w różnych kolorach segregatorów, w efekcie łatwiej odnajdziesz poszukiwany dokument. U nas kupisz również etykiety do segregatorów.

Wysokiej jakości, trwałe i praktyczne segregatory to podstawa w każdej firmie. Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność, że mechanizm dźwigniowy nie będzie sprawiał problemów, postaw na segregatory z naszej oferty.