Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Kredy i kredki specjalistyczne 

Pokazuje 1 - 24 z 222 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 222 elementów

Kredy i kredki specjalistyczne

Każdy specjalista wie, że kredy i kredki służą nie tylko do rysowania, ale przydają się także w wielu innych sytuacjach. Są wykorzystywane m.in. w przemyśle meblarskim, drzewnym oraz stolarskim. Nasze akcesoria znajdują również zastosowanie w pracy krawców i architektów. Wśród szerokiej oferty produktów znalazły się np. dermatografy, lubryki, lak do pieczęci, ołówki do znakowania, ołówki stolarskie czy krawieckie oraz spraye i pasty do oznaczeń. Wszystkie akcesoria odznaczają się wysoką jakością oraz korzystną ceną. Wśród tak dużego wyboru każdy klient bez problemu znajdzie poszukiwany przez siebie przedmiot. Zakupy jeszcze nigdy nie były łatwiejsze.

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć bogatej oferty specjalistycznych artykułów piśmienniczych. M.in. ołówki kopiowe, których ślady są odporne na ścieranie gumką. Wszystko za sprawa tego, że ich rdzenie powstały z glinki, dodatkowo nasączonej barwnikiem rozpuszczalnym w wodzie. Osoby, pracujące w przemyśle stolarskim oraz drzewnym, z pewnością będą zadowolone z szerokiego wyboru ołówków stolarskich oraz lubryk luminescencyjnych, dzięku którym zaznaczymy ubytki i wady materiału dla maszyn automatycznych.

Ołówki stolarskie, są podstawowym wyposażeniem każdej stolarni jak i budowlańca. Chyba żaden stolarz nie wyobraża sobie pracy bez ołówka ciesielskiego. To dzięki niemu może zaznaczyć linie cięcia deski, by nie zmarnować cennego materiału jakim jest drewno. Jest niezbędny na budowie lub przy remoncie, kiedy trzeba zaznaczyć miejsce i obszar nowych płytek w łazience, albo gdzie ma zawisnąć półka na książki. Ołówek budowlany jest potrzebny choćby w sytuacji, kiedy chcemy udekorować ścianę np. z ramkami na zdjęcia. Przecież przed wierceniem otworów, najpierw trzeba zaznaczyć ich dokładne położenie. A dopiero po wywierceniu otworów w wymaganym poziomie, możemy przystąpić do wieszania obrazów czy ramek na dyplomy lub zdjęcia. W przemyśle leśniczym do oznaczania chorych drzew przeznaczonych do wycięcia posłuży nam spray do oznaczeń. W każdym przedsiębiorstwie budowlanym przyda się również kreda do znakowania, która posłuży do oznaczeń np. kanałów wody ciepłej i zimnej lub oznaczeń ścian do wyburzenia. Kredy budowlane mają różne kolory, co jest nie małym ułatwieniem dla użytkowników do znakowania metalu i betonu przy pracach remontowych.

Zapraszamy do szerokej oferty asortymentu piśmienniczego w naszym sklepie online oraz do odwiedzenia sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Warszawie na Bemowie. M&M Partners artykuły biurowe i szkolne.

W naszym sklepie polecamy produkty takich marek jak: Lyra Profi, Kohinoor itd.

Lyra, sklep Warszawa - Kredki specjalistyczne - ołówek ciesielski - kreda do drewna - ołówek stolarski do znakowania drewna