Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Gazetownik 

Pokazuje 1 - 24 z 282 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 282 elementów

Informacje o organizerach na biurko i przestrzeń roboczą w artykułach biurowych — mmpartners.eu ❤️

Gazetowniki i sortery na dokumenty - segregator na biurko, pojemnik kartonowy na czasopisma, stojak magazynowy, pojemnik na czasopisma plastikowy

Gazetowniki - inaczej zwane jako pojemniki na dokumenty lub pojemniki na czasopisma zrobione zazwyczaj z kartonu lub plastikowe, bywają też pojemniki na dokumenty metalowe. Pojemniki służące do przechowywania dokumentów, katalogów lub wszelkich czasopism, stawiane najczęsciej na biurku lub na regale szafy.

W ofercie naszego sklepu posiadamy:

Gazetowniki

Jak zdecydować, jaki rodzaj organizera powinienem kupić?


Najlepszy organizer dla Ciebie zapewni łatwy dostęp do Twoich materiałów i dokumentów, które zapragniesz zarchiwizować. Zmieści się w Twojej przestrzeni i zapewni miejsce na określone przedmioty min.: dokumenty firmowe, katalogi lub czasopisma. Wybierz organizer z szufladami, jeśli lubisz czysty i uporządkowany wygląd. Otwarte przegródki są idealne do łatwego dostępu do długopisów i spinaczy i innych dokumentów. Kartonowe stojaki na dokumenty będą idealnym rozwiązaniem uporządkowania prac szkolnych w szkołach. Zależnie od klasy, można podzielić na kolory lub szerokości takich pojemników, w celu rozróżnienia wkładanych tam dokumentów.


Jakie są inne sposoby wykorzystania organizerów na biurko?


Organizery na biurko z szufladami i otwartymi przegródkami są idealne do uporządkowania i przechowywania kosmetyków w łazience lub garażu. Umieść organizer na biurku przy łóżku, aby pomieścić książki i czasopisma, długopisy, pilota i telefon. Umieść organizer na biurku w kuchni, aby pomieścić małe przedmioty, które chcesz mieć w zasięgu ręki.


Jaki jest najlepszy materiał na organizer na biurko?


Organizery na biurko są zwykle wykonane ze stali siatkowej, plastiku i drewna. Wybierając materiał na organizer na biurko, weź pod uwagę estetykę i wystrój swojej przestrzeni. Drewniany organizer na drewnianym biurku to jedna z opcji. Siatka stalowa byłaby idealna dla nowoczesnej i minimalistycznej estetyki. Plastik jest niedrogi i pasuje do prawie każdego wystroju. Plastik jest również łatwy do czyszczenia, ale siatka stalowa może być trudniejsza.

Można również wybrać kartonowy pojemnik na dokumenty, zwany potocznie - gazetownik - czyli ukośny stojak na czasopisma i katalogi.

Do połowy przeczytane gazety, pojedyncze kartki i oferty handlowe – w każdej firmie można spotkać się ze stosami papierów, które nie mają przypisanego sobie miejsca. W rezultacie powoduje to trudny do opanowania bałagan. Rozwiązaniem jest zakup pojemnika na czasopisma. Można przebierać w rozmaitych wzorach, kolorach oraz materiałach.

Do wyboru są m.in. lakierowane kartonowe pojemniki. Są one łatwe w czyszczeniu, a szeroka gama kolorystyczna powoduje, że bez problemu znajdzie się wariant odpowiedni do danej przestrzeni. Powodzeniem cieszy się także pojemnik o laminowanej powierzchni, która gwarantuje długą żywotność produktu. Pojemnik wyróżnia się nowoczesną formą, trwałością i ciekawą kolorystyką. Intensywny róż albo fiolet wprowadzą do biura niepowtarzalny klimat. W naszej ofercie dostępne są również niezwykle praktyczne sortery na biurko wykonane z plastiku marki Leitz.

Po te i inne produkty z serii segregatorów na biurko i pojemników kartonowych zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, który mieści się  w Warszawie na Bemowie.

pojemnik na katalogi, pojemnik na czasopisma kartonowy, pojemnik na czasopisma pcv, pojemnik na czasopisma plastikowy, pojemnik kartonowy na dokumenty, organizer na dokumenty na biurko, organizer na biurko z kartonu, gazetownik plastikowy, gazetownik kartonowy, segregator plastikowy na biurko, segregator stojący na biurko