Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Papier ksero kl. A,B,C 

Pokazuje 1 - 24 z 179 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 179 elementów

Zaopatrzenie biur, szkół i punktów ksero Warszawa ❤️

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć szerokiego wyboru papierów do ksero. Można przebierać między ilością arkuszy w ryzie papieru oraz różną gramaturą. Papiery różnią się od siebie także klasą, która określa jakość produktu. Klasa A papieru gwarantuje wysoką białość oraz zdecydowany kontrast tekstu i kolorów. To papier, który doskonale nadaje się do drukowania ofert handlowych i biznesowych w drukarkach atramentoiwych i laserowych. Wykorzystywany jest również do kolorowych prezentacji, a czasem nawet do zaproszeń. Papier o klasie B znajduje swoje zastosowanie zwłaszcza w biurach. Jest używany zarówno do czarno-białych, jak i kolorowych wydruków. Powstają na nim prezentacje, wykresy i sprawozdania. Często tworzy się na nim także kopie. Papier o klasie C znakomicie sprawdza się przy drukowaniu oraz kopiowaniu czarno-białych dokumentów i jest to najczęściej używany papier kserograficzny w biurach. Stosowany zarówno w kserokopiarkach jak i drukarkach laserowych, jest to wybór najtańszej wersji papieru i najbardziej ekonomiczny. Wszystkie klasy papieru znajdują swoje zastosowanie w codziennym życiu. Wystarczy jedynie wybrać najlepszy dla siebie wariant.

Jako jeden z najczęściej używanych produktów biurowych, będziesz potrzebować stałych zapasów papieru biurowego, aby Twoja firma działała płynnie. Papier biurowy jest niezbędny do codziennego funkcjonowania w miejscu pracy, od papieru do kserokopiarek po papier do drukarek cyfrowych i papier specjalny. Pokochasz nasze niskie ceny i szeroką gamę papierów biurowych, w tym wszystkich marek, które znasz i którym ufasz, takich jak IP producent marki POL, Mondi, HP, Xerox i Navigator czy Color Copy. Posiadamy również specjalne papiery do drukowania zdjęć, korespondencji biznesowej, zaproszeń i zadań, a także tekturę i papier do maszyn sumujących, kas fiskalnych i faksów. Możemy pochwalić się szeroką gamą papierów przyjaznych dla środowiska, w tym papieru pochodzącego z recyklingu i neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla oraz papieru pochodzącego z drzew uprawianych w sposób zrównoważony. Nasz papier kserograficzny HP jest certyfikowany: PEFC, największy na świecie system certyfikacji zrównoważonej gospodarki leśnej i certyfikat neutralności pod względem emisji dwutlenku węgl. Kup teraz i wybierz naszą ofertę papieru ksero do Swojego biura.

Kupuj z nami taniej i wybieraj papier ksero w opakowaniach oraz zbiorczych ilościach:

Taki wybór papieru do drukarki pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Jeśli zamawiasz więcej papieru i szukasz satysfakcjonującej oferty, koniecznie skontaktuj się z nami, postaramy się przedstawić Tobie najtańszą ofertę!!!

Papiery ksero – specyfika produktu

Białość: od 146 CIE do 166 CIE, klasy papieru do drukarek A, B, C. 

Rozróżniamy kilka właściwości papieru, do których należą jego cechy optyczne. Są to białość papieru, jasność oraz przeźroczystość.

Białość papieru - Jedną z kluczowych właściwości papieru jest jego białość często niewłaściwie mylona z jasnością. Białość papieru określana jest według standardów CIE.

Białość CIE to inaczej wzrokowe postrzeganie bieli arkusza, w którego produkcji wykorzystano, lub nie, wybielacze optyczne, a także zachowano warunki oświetleniowe zbliżone do światła dziennego. Białość papieru mierzona w skali CIE, w przeciwieństwie do białości ISO, opiera się na odbiciach w zakresie całego widma, czyli fal światła czerwonego, pomarańczowego, żółtego itd.

We właściwościach papieru jego białość może być wskazana na trzy sposoby, a wartości liczbowe wahać się w zakresie od 90 do 170. Dlaczego tak jest? Zapotrzebowanie na papiery o lepszej białości spowodowało wprowadzenie do produkcji papieru wybielaczy optycznych, a tym samym, do przekształcenia i rozszerzenia skali wyników pomiaru.

I tak stosujemy papiery do drukowania w skalach białości i ich przeznaczenia:

Białość CIE 146 - papier biurowy klasy C przeznaczony do wysokonakładowych drukarek i kopiarek. Najtańsza alternatywa papieru ksero stosowana w firmach do wewnętrznego obiegu biurowego.

Białość CIE 160 - papier do biura klasy B przeznaczony do wszystkich działań biurowych do wydruków czarno-białych, kolorowych i kopiowania. Optymalna sztywność zapewnia niezawodne działanie urządzeń. Idealny do korespondencji zewnętrznej, druku kolorowych wykresów i tekstów oraz wydruków próbnych. Przeznaczony dla użytkowników potrzebujących wielofunkcyjnego papieru do wszystkich rodzajów druku.

Białość CIE 166 - papier do drukowania klasy A przeznaczony szczególnie dla użytkowników drukarek atramentowych. Optymalna sztywność sprawia, że urządzenia działają niezawodnie, umożliwiając zadruk jedno- i dwustronny. Wysoka białość zapewnia wyraźny kontrast tekstu i kolorów. Idealny do kolorowych prezentacji, korespondencji biznesowej i ofert handlowych. Papier o szerokim zastosowaniu, podwyższonym poziomie bieli, do każdego typu aplikacji, zapewniający zawsze doskonały efekt druku. Dobra praca we wszystkich urządzeniach biurowych: drukarki laserowe, atramentowe, kserokopiarki

Gramatura: 70-90g/m².

Gramatura papieru – masa wyrobu papierniczego wyrażona w gramach na metr kwadratowy czy dawniej w funtach na ryzę. Pośrednio parametr ten przekłada się na grubość papieru: najczęściej papier o gramaturze 100 g/m² ma grubość 0,1 mm

Wybór gramatury papieru do drukowania zależy od Tego co chcemy dalej z nim zrobić, czy ma to być ekonomiczny wydruk, wtedy użyjemy cieńszego wyboru i zastosujemy 70g papier, lub czy papier ten ma służyć ofertom wręczanym klientom na targach, wtedy polecamy wybór 90 gramowego papieru.  

Papier xero fabrycznie cięty do formatów: A5, A4, A3,

- Format A4
Wymiary formatu A4 to 21x29,7. Jest to najczęściej używany i powszechnie stosowany format papieru odpowiadający blokowi rysunkowemu.

- Format A5
Wymiary formatu A5 to 14,8x21. Format A5 najczęściej przybiera postać zeszytów szkolnych.

- Format A3
Wymiary formatu A4 to 29,7x42. Jest to papier używany i powszechnie stosowany do wydruków rysunków i projektów, gdy nie musimy korzystać z papieru wielkoformatowego.

Ryzy papieru biurowego: zawiera 250 lub 500 kartek. Każda ryza papieru zapakowana jest w opakowanie papierowe lub foliowe dla lepszego uzytkowania. Arkusze papieru są wtedy bezpieczne i mogą długo służyć użytkownikom.

Waga ryzy papieru: 500 kartek = od 2,3 kg do 10kg, 250 kartek = od 1,4 kg do 5,5 kg

Dostępne najlepsze marki: papier Navigator, papier Pollsped Pollux, PolJet, papier MultiCopy, papier Maestro standard, Xerox, papier ekologiczny Mondi.

Papiery kserograficzne - hurtownia papiernicza Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu papierniczego online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów. Zapewniamy zaopatrzenie biur i szkół.

Dla jednostek budżetowych proponujemy również odroczone terminy płatności, z tej opcji mogą kożystać także szkoły i przedszkola publiczne, Uczelnie wyższe, Ministerstwa i Samorządy.

Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie biur, w tym bogaty asortyment artykułów biurowych. Nasza hurtownia i sklep papierniczy, mieści się na terenie miasta Warszawa i oferuje min. papiery ksero w najtańszych cenach i najlepszej jakości.

Papier xero- ile mają arkuszy?

Standardowa ryza papieru kserograficznego ma 500 arkuszy. W naszym sklepie papierniczym dostępne są również ryzy papieru do druku składające się z 250 arkuszy. Mniejsze ryzy papieru oferuje Poljet, Navigator, Maestro.

W ofercie naszego sklepu papierniczego dostępne są też zestawy 5 ryz w jednym pudełku. To ekonomiczne rozwiązanie dla potrzeb biur, firm, w których codziennie kopiuje i drukuje się liczne dokumenty. Opakowanie zawierające 5 ryz oferujemy od takich producentów jak Maestro i Navigator.

Dzięki szerokiej ofercie papierów xero w M&M Partners zaopatrzysz zarówno małe biuro- możliwość zakupu od jednej ryzy, jak i dużą firmę.

Papier xero a4 biały

Wysokiej jakości papier xero jest niezbędny w każdej firmie oraz przydaje się w domu. Służy nie tylko do wydruków i tworzenia kopii dokumentów, bo kartki mogą służyć do robienia notatek.

W ofercie M&M Partners znajdziesz papiery kserograficzne, od uniwersalnych po premium. Przy każdym produkcie znajduje się informacja o klasie papieru. Co oznacza?

  • Klasa A papierów ksero- jest to najwyższa klasa i świadczy o wysokiej jakości. Papiery tej klasy są odpowiedniej grubości, odznaczają się wysokim poziomem bieli, idealną gładkością i wysoką jakością wydruków. Świetnie sprawdzają się przy drukach biznesowych, reklamowych, marketingowych.

  • Klasa B papierów ksero- ten rodzaj białego papieru a4 do kopiarki ma nieco niższy poziom bieli od poprzedniego. Natomiast jest to uniwersalny papier, który świetnie sprawdza się na co dzień w biurze. Zapewnia komfort druku i użytkowania. Idealny do druku dokumentów, umów, wszelkiego rodzaju kopiowania. Daje wysokiej jakości wydruki.

  • Klasa C papierów ksero- są to papiery kserograficzne z półki ekonomicznej. Najtańsze i zarazem uniwersalne. Nie odznaczają się takim poziomem bieli jak papiery z klasy A, ale doskonale sprawdzają się do codziennego kopiowania i drukowania w biurach.

W ofercie M&M Partners znajdziesz papiery do ksero A4 białe od klasy A do C, od biznesowych (premium) po uniwersalne przeznaczone do każdego urządzenia (ekonomiczne).

Papier biurowy a4

Przy wyborze papieru biurowego znaczenie ma nie tylko klasa oraz ilość arkuszy w ryzie, lecz również gramatura papieru. Im wyższa gramatura papieru ksero, tym jest on grubszy. Przed zakupem warto sprawdzić, jaką gramaturę zaleca producent drukarki.

Przy codziennych wydrukach dokumentów w firmie zazwyczaj wybierane są papiery biurowe A4 o gramaturze 80 g/m2. W M&M Partners kupisz papiery kserograficzne również o niższej i wyższej gramaturze. Papiery o gramaturze od 100 g/m2 są najczęściej wybierane do druku ważnych dokumentów, na spotkania biznesowe, ulotek, raportów rocznych, materiałów reklamowych.

W naszym sklepie papierniczym kupisz tylko wysokiej jakości papiery kserograficzne, pochodzące od czołowych producentów papierów na świecie. Zakup już od jednej ryzy, natomiast zamawiając więcej można zaoszczędzić.

Zamów wygodnie papiery kserograficzne w naszym sklepie papierniczym, a my dostarczymy je do Twojego biura w krótkim czasie.