Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

 

Szanowni Państwo, jest mi niezmiernie miło przedstawić naszą Firmę Sklep papierniczy OnlyM ✔️ Artykuły biurowe  ✔️ Artykuły papiernicze ✔️ Przybory szkolne ✔️

Nasza firma od 2004 roku specjalizuje się w sprzedaży i dostawie artykułów papierniczych, szkolnych oraz biurowych. Jesteśmy prężnie rozwijającą się hurtownią kompleksowo zaopatrującą biura, przedszkola, szkoły, uczelnie, instytucje publiczne w Warszawie jak i na terenie całego kraju.

Co oznacza w naszym przypadku „kompleksowo” – znaczenie ma przede wszystkim zasada, że klient współpracując z nami, może liczyć na dostawę artykułów z oferty   200 tyś produktów oraz artykułów spoza szeroko rozumianej oferty biurowej. Zamawiasz wszystko to co potrzebujesz, a my to dostarczamy ❤️

Naszym Klientom gwarantujemy wysoką dostępność towarów oraz konkurencyjny poziom cenowy, poprzez (rabatowanie i liczne promocje naszych produktów i usług).

 • Katalog online i katalog papierowy do Państwa dyspozycji i łatwego zamawiania
 • „ 24 godzinną realizację" od złożenia zamówienia po dostawę pod wskazane przez Państwa miejsce"
 • W miarę Państwa potrzeby szybką dostawę nawet tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie
 • Dostawa za symboliczną złotówkę ( zamówienie powyżej 300 zł), na terenie całego kraju (więcej o kosztach dostawy można przeczytać w – dostawa i jej koszty)
 • Dostępnością do ponad 200000 artykułów z zakresu papierów, materiałów eksploatacyjnych, artykułów biurowych, artykułów spożywczych i chemicznych, mebli i krzeseł.
 • Stałe rozszerzanie naszej gamy produktów oraz promocje na nowości
 • Wiadomości i ciekawostki z pracy biura
 • MINIMUM 10 ARTYKUŁÓW W STAŁEJ WYNEGOCJOWANEJ CENIE!!!

Oszczędzaj wspólnie z nami

Chcąc zacząć z nami współpracę, możesz liczyć na:

 • Dołączenie do grona klientów z proponowanym rabatem 5 – 10 – 15%, uzależniamy to od obrotów, które z nami wykonujesz, kupując w naszym sklepie. Przykładowo: dokonujesz zakupów na platformie lub za pomocą maila na kwotę do 1000 zł – automatycznie dostajesz rabat w wysokości 5%, powyżej tej kwoty – zostajesz przypisany(a) do klientów z rabatem 10%
 • Jeśli interesuje Cię inna forma współpracy jak - dołączenie do klientów 1000+,to również zapraszamy do kontaktu po szczegóły programu. Zamiast nadanego klienta z rabatem, jesteście Państwo w programie zakupowym, za każde wydane 1200 zł netto wydawany jest BON SODEXO o wartości 100 zł do wykorzystania w naszym sklepie lub we własnym celu.
 • Proponujemy Tobie płatności z terminem 14 dniowym lub ustalanym indywidualnie. Mogą to być WZ-tki z miesięcznym fakturowaniem i terminem 14 dni. (Taki tryb musi być zaakceptowany przez naszego ubezpieczyciela płatności) lub standardowe metody płatności, zamieszczone na naszej stronie.
 • Rabaty ilościowe – co to oznacza dla Ciebie? Otóż w naszym sklepie rabaty się łączą, tj., Masz nadany rabat klienta 10% i dodatkowo kupujesz produkt w większej ilości, na który jest nadany rabat w wysokości 15% - to twój łączny RABAT, będzie wynosił 25%

 

 

 

 • System pokazuje aktualny stan magazynowy, jakim dysponujemy. Ale nie oznacza to, że nie mamy go więcej na innym magazynie.
 • Istnieją produkty na zamówienie, które w miarę szybko sprowadzamy na nasz magazyn i równie szybko dostarczamy go Tobie

Interesuje Cię tylko jednorazowy zakup dowolnego produktu ale jego cena nie spełnia Twoich oczekiwań? Koniecznie skontaktuj się z nami✔️

Dołożymy wszelkich starań, aby cena produktu była satysfakcjionująca i skusiła Cię do zakupu w naszym sklepie, dodatkowo otrzymasz ubezpieczenie i profesjonalną obsługę posprzedażową i szybką wysyłkę!!!

Np.: "Interesuje cię zakup Monitora do komputera lub myszki? A może Bindownicy do papieru? Niestety cena produktu jest nie zadowalająca :( teraz możemy to zmienić - udostępnimy Tobie kod rabatowy do zakupów danego produktu i automatycznie cena spadnie do przystępnej dla Ciebie ceny. Warunek jest jeden - jeden produkt w koszyku lub produkty jednego PRODUCENTA!!!

Rabat na jeden produkt w sklepie mmpartners

W naszym asortymencie znajdą Państwo również artykuły reklamowe, meble biurowe, sprzęt AGD/RTV jak i wszystkie artykuły kojarzące się z działalnością waszego biura.

Rodzaje produktów ukazane są za pomocą drzewa kategorii:

Ponadto poprzez nasz dynamiczny rozwój w naszej ofercie znajdziecie też usługi z zakresu sprzątania Państwa Firmy oraz usług kurierskich.

Pełen wachlarz proponowanych artykułów znajdziecie Państwo w kategoriach:

Stając się naszym klientem i zakładając konto, możesz liczyć na wszelkie udogodnienia, związane z kontem.

- Historia zamówień

- Lista ulubionych produktów

Stawiamy na indywidualne podejście, wysoką, jakość relacji z Klientami oraz przyjazną atmosferę współpracy. Podstawą naszej wiarygodności są Klienci, którzy nam zaufali. Istniejemy dla Was i z Wami chcemy budować długotrwałe, partnerskie relacje.

Dążymy do tego, aby wszystkie aspekty naszej działalności cechowała rzetelność i solidność, a miarą naszego sukcesu była pełna wasza satysfakcja.

Jeśli nie interesuje Państwa współpraca comiesięczna, proponujemy rabaty od wydanych kwot na zakupy.

Jeżeli oczekujecie Państwo sprawnego i niezawodnego partnera biznesowego, zapraszamy do współpracy.

To, co u innych wydaje się być niemożliwe u nas jest standardem wykonania i rzetelności.

Podsumowując:

Otrzymujesz atrakcyjne ceny, proponowany rabat 5 lub 10%, rabat ilościowy i specjalne ceny na wskazane produkty. Możesz zliczając wszystkie rabaty otrzymać nawet do 40 % rabatów.

Lub możesz wybrać BONY SODEXO za zakupy 1200 zł netto

To się opłaca!!!

Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i w razie pytań prosimy o kontakt z Działem Handlowym

 

OnlyM sp. z o.o. | ul. Narwik 7a lok. 1a | 01-471 Warszawa

tel.  +48 (22) 243-44-44

| 0 508-107-062 – Marcin Marciniak

| 0 509-172-711 – Marzena Marciniak,

 

Serwis sprzątający

Firma OnlyM i Koloryt Plus wykonuje usługi porządkowe w obiektach biurowych, produkcyjnych, handlowych, szpitalach, magazynach i na innych powierzchniach. Firma świadczy serwis na terenie całego kraju. Dzięki współpracy z partnerską spółką z Wrocławia z łatwością obsługuje klientów sieciowych, których obiekty rozmieszczone są w różnych lokalizacjach.

W ramach standardowego utrzymania czystości firma oferuje:

 • bieżące sprzątanie budynków biurowych, handlowych, przemysłowych, zakładów farmaceutycznych i przychodni lekarskich;
 • profesjonalny serwis sprzątający świadczony przez elegancki, dobrze wyszkolony personel;
 • utrzymanie czystość terenów zewnętrznych latem i zimą;
 • dostarczanie środków higieny takich jak: mydło, papier toaletowy, ręczniki papierowe, worki na śmieci, odświeżacze powietrza, itp;
 • zaopatrzenie w dozowniki do chemii i papieru, maty tekstylne i inne.

Usługi specjalistyczne

M&M Partners i Koloryt Plus pomaga swoim klientom w pokonaniu nawet najtrudniejszych wyzwań, oferując im szeroką gamę usług specjalistycznych.

W ramach usług specjalistycznych MMPartners Koloryt Plus oferuje:

 • gruntowne czyszczenie posadzek wraz z usuwaniem starych zabrudzeń i powłok;
 • konserwacje posadzek wodoodpornych przy użyciu preparatów konserwująco - nabłyszczających;
 • woskowanie i olejowanie podłóg drewnianych;
 • czyszczenie wykładzin tekstylnych metodą ekstrakcyjną;
 • szamponowanie wykładzin tekstylnych;
 • krystalizacja posadzek marmurowych impregnacja podłóg betonowych;
 • mycie okien, obejmujące także mycie wysokościowe;
 • mycie elewacji, obejmuje także mycie wysokościowe.

Jesteśmy od tego, aby zaopatrzyć was we wszystko, czego potrzebujecie.

Pamiętaj!!! - Cena nie zawsze jest najważniejsza, liczy się przede wszystkim obsługa przed i po sprzedażowa.

U nas masz to zagwarantowane!

Kupując u nas produkty, możesz liczyć również na ich montaż, min.: kupując tablicę magnetyczną możesz się do nas zwrócić o jej zawieszenie, kupując klimatyzację – na jej montaż i serwis.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

Z poważaniem

 

Marcin Marciniak

Właściciel

 

Artykuły biurowe i szkolne - sklep papierniczy - wyposażenie firm i magazynów - kompleksowe zaopatrzenie biur i instytucji

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!!

 

 

Artykuły biurowe i szkolne - sklep papierniczy - wyposażenie firm i magazynów - kompleksowe zaopatrzenie biur i instytucji

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!!