Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Deska kreślarska 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Deska kreślarska - Przybory dla kreślarza, sklep online ✔️

Porządna deska kreślarska jest marzeniem niejednego architekta i kreślarza. Przyrząd bywa wykorzystywany również przy tworzeniu animacji i różnego rodzaju szkiców. Teraz każdy specjalista będzie mógł znaleźć idealny dla siebie produkt, a wszystko za sprawą szerokiej oferty wyboru. Razem z deską można wyposażyć się także w specjalną torbę transportowo-ochronną, która uchroni sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Niezwykle przydatnym produktem jest także stojak kartonowy, w którym można przechowywać swoje szkice i rysunki. Dostępne są również bawełniane podobrazia. Można przebierać w rozmaitych wersjach i rozmiarach. Z kolei rysownicy z pewnością będą zadowoleni z praktycznych podkładów na rysunki.

Kreślenie precyzyjnych szkiców jest proste dzięki takim przyrządom kreślarskim jak deska kreślarska Leniar lub Rotring, które są w ciągłej sprzedaży w naszym sklepie. Solidna rysownica kreślarska jest najczęściej wykonana z niełamiącego i nie gnącego się tworzywa, by zapewnić odpowiednie i długotrwałe rezultaty. Zaprojektowana dla profesjonalnych kreślarzy, jak i studentów, deska kreślarska, ma zapewnić prostą i wygodną pracę. Do  pracy z tablicą, polecamy także pisaki kreślarskie i rapidografy, które płynną linią zapewnią nam zamierzane kształty i wymiary. Nie może również zabraknąć podczas kreślenia na desce krerślarskiej na biurko przyborów kreślarskich takich jak: ekierka kreślarska czy linijka kreślarska, a za pomocą szablonu kreślarskiego naniesiemy odpowiednie symbole lub znaki.


Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online oraz odwiedzin w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Zamówienia internetowe można odebrać u nas bezpośrednio lub z dostawą. Realizujemy pojedyńcze zamówienia na następny dzień roboczy po złożeniu i opłaceniu tego samego dnia.

Dla kreślarzaprzyrządy kreślarskieDeska kreslarska