Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Przybory szkolne 

Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

Przybory szkolne

W naszym dziale z przyborami szkolnymi znajdziesz wszystkie produkty potrzebne do pracy na zajęciach szkolnych. Flet prosty na pewno przyda się na lekcjach muzyki, liczydła pomogą dzieciom w nauce matematyki, zaś za pomocą lupy powiększymy obraz. Zapraszamy do zakupów.

Podstawowe wyposażenie ucznia to: plecak, piórnik, zeszyty i książki, jednak do nauki potrzebuje on również dodatkowych przyborów szkolnych. W zależności od etapu nauki, są to różne rzeczy szkolne. Najmłodsi potrzebują liczydła, by nie opierać się wyłącznie na kalkulatorze w smartfonie, a opanować naukę dodawania i odejmowania w pamięci.

Różne gadżety, jak choćby lampka z lupą, nie tylko mogą ułatwiać naukę, ale przydają się uczniom w różnych sytuacjach. Kompaktowe rozwiązanie nie obciąża plecaka, a w latarkę i lupę warto zaopatrzyć ucznia. Lupa przydaje się na lekcjach przyrody, a później biologii. Latarka natomiast przydaje się na wycieczkach, biwakach, obozach i w sytuacjach awaryjnych.

Rzeczy szkolne czyli rzeczy do szkoły

Czego potrzebuje uczeń?Lista zależy od wieku ucznia oraz klasy w której zaczyna naukę. Starsi uczniowie zazwyczaj wiedzą, czego potrzebują, choć warto ich listę uzupełnić o ważne rzeczy do szkoły.

Młodsze dzieci na lekcje muzyki często potrzebują fletu. Warto o nim pomyśleć na początku roku, gdy planujesz wyprawkę szkolną. Flet kupisz w naszym sklepie papierniczym przy okazji zakupu innych akcesoriów do szkoły. W ofercie M&M Partners są flety plastikowe (tańsze) i drewniane (nieco droższe). Cena to niejedyna różnica pomiędzy fletem plastikowym a drewnianym. Plastikowy łatwiej się czyści, ale za to drewniany cechuje delikatniejszy dźwięk. Być może flet będzie początkiem wielkiej przygody Twojego dziecka, dlatego nie zapomnij zapytać w szkole, czy na lekcjach muzyki będzie wykorzystywany.

Żaden uczeń, szczególnie młodszy, nie może się obejść bez rzeczy do plastyki, w tym masy plastycznej pod różną postacią. W naszym sklepie papierniczym kupisz też glinę i masę papierową.

Tanie przybory szkolne

Oszczędność na wyprawce szkolnej płyną z kupowania dobrej jakości rzeczy do szkoły w atrakcyjnych cenach. Jako hurtownia papiernicza oferujemy szeroki wybór akcesoriów dla każdego ucznia, a przy tym w konkurencyjnych cenach.

Jeśli zastanawiasz się, czy można zaoszczędzić na wyprawce, to można. Zanim zaczniesz zakupy, zrób listę, czego faktycznie potrzebuje Twoje dziecko. Wtedy na pewno w koszyku nie znajdą się niepotrzebne rzeczy. Kupuj u nas, tanio i wygodnie, bo online.

Akcesoria do szkoły

Lista rzeczy do szkoły nie jest krótka, ale jeśli nie jest to pierwszy rok Twojego dziecka w szkole, z pewnością część rzeczy może mu służyć przez kolejny rok. Akcesoria do szkoły takie jak lupa czy flet to rzeczy na lata, ale już akcesoria na plastykę zazwyczaj trzeba kupić.

W M&M Partners znajdziesz szeroki wybór rzeczy do szkoły. Zarówno dla pierwszoklasistów jak i ósmoklasistów.

Taniej niż na Allegro

M&M Partners oferuje kilka tysięcy produktów, dlatego z pewnością skompletujesz wyprawkę szkolną dzieci od A do Z. Przy tym zapłacisz tylko za jedną dostawę. Nie musisz już porównywać cen, bo oferujemy tanie, ale wysokiej jakości rzeczy dla uczniów na różnych etapach edukacji.

Zamów dziś, a my dostarczymy rzeczy do szkoły dla Twojego dziecka w kilka dni, w dowolne miejsce w Polsce.