Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Kalka techniczna, kreślarska 

Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów

Kalka techniczna, kalka kreślarska - biurowa kalka ołówkowa, kalka maszynowa - Sklep Warszawa ❤️

Kalka techniczna zwana potocznie ( kalka kreślarska, kalka szkicowa ) czyli rodzaj przezroczystego papieru o gramaturach od 40 do 100g/m2 do sporządzania na nim rysunków technicznych ołówkiem, a następnie tuszem. Kalka kopiująca barwiona z jednej strony tuszem lub pigmentem zmieszanym z woskiem służy do sporządzania wielu kopii tekstu podczas jego pisania ( odręcznego lub maszynowego ). Pojedynczym arkuszem kalki można posłużyć się wielokrotnie, z tym że wyrazistość kopiowanego tekstu pogarsza się z każdym kolejnym użyciem (szczególnie szybko zużywa się na maszynie do pisania, wybijającej mocnymi uderzeniami ślady o dużej powierzchni). Dostępna w różnych formatach i kolorach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen wachlarz kalek dla architektów i projektantów, drukarzy i studentów:

Kalka techniczna charakteryzująca się doskonałą przezroczystością, ekstra gładkim wykończeniem oraz odpornością na drapanie i wielokrotne wymazywanie. Nie żółknie, a neutralne pH zapewnia optymalną jakość; przechowywania. Idealna do kreślenia ołówkiem, tuszem i pisakami. Kalka kreślarska dostępna jest w formatach: A4, A3, A2, A1 oraz w rolce.

Kalka techniczna kreślarskakalka techniczna w rolce

Kalka maszynowa powlekana jest czarną masą piszącą i służy do sporządzania odbitek maszynowych (maszyny do pisania, drukarki igłowe).  Kalki produkowane są w wysokiej jakości surowców, mogą być wielokrotnie używane. Posiadają warstwę zapobiegającą samoczynnemu przesuwaniu się kalki. Kalka dostępna jest w formatach A4 oraz A3.

kalka maszynowa czarna

Kalka ołówkowa pokryta jest fioletową masą pisząca i przeznaczona jest do sporządzania odbitek ręcznych. Kalki produkowane są w wysokiej jakości surowców, mogą być wielokrotnie używane. Posiadają warstwę zapobiegającą samoczynnemu przesuwaniu się kalki. Kalka dostępna jest w formacie A4 oraz A3.

Kalka ołówkowa fioletowa

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów. Szybki czas realizacji zamówienia na artykuły biurowe i kreślarskiedo Twojej szkoły czy firmy!!!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zestawy artystyczne do nauki rysunku ołówkiem, szkicowania renomowanych producentów: Kohinoor, Diamant, Schoellershammer i wiele innych.