Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Segregatory ofertowe 

Pokazuje 1 - 24 z 213 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 213 elementów

Segregator ofertowy a4

Zastanawiasz się, w jaki sposób zaprezentować swoją ofertę klientom? Jak stworzyć katalog usług bądź pochwalić się wykonanymi projektami? Najlepszą opcją są segregatory ofertowe wysokiej jakości. Ponieważ po okładce ocenia się firmę, okładka segregatora musi być, zresztą jak i on cały, przyciągająca i zachęcająca. Segregator ofertowy powinien być estetyczny, praktyczny, wygodny w użyciu, wytrzymały i trwały. Takie segregatory znajdziesz w ofercie naszej hurtowni.

Oferujemy segregatory ofertowe:

 • na dwa bądź 4 ringi,

 • wykonane z różnych materiałów: folia PVC, karton pokryty ekologiczną okleiną, polipropylen z recyklingu,

 • z etykietą na grzbiecie i bez niej,

 • z kieszonkami po zewnętrznej stronie i po wewnętrznej,

 • w formacie A4 i A4+,

 • o różnych grubościach, od bardzo cienkich po grube segregatory ringowe,

 • z innowacyjnym systemem SoftClick (segregatory Leitz).

Segregatory ofertowe A4 z naszej oferty wykonane są z dbałością o każdy detal, dzięki czemu Twoja oferta zyskuje najlepszą oprawę. Oferujemy produkty dobrze znanych i cenionych na rynku papierniczym marek: Oxford Urban, Donau, Panorama, Biurfol.

Album ofertowy

Albumy ofertowe są niezbędnym narzędziem marketingowym handlowców z każdej branży. Nie może ich zabraknąć w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, w hotelach, restauracjach, ale też w firmach, które produkują różne rzeczy. Z naszymi segregatorami ringowymi stworzysz oryginalne albumy ofertowe.

Oferujemy szeroki wybór albumów ofertowych pod względem kolorystycznym. Od klasycznych (białych, czarnych, granatowych) po soczyste i wyraziste kolory (róż, zieleń, czerwień). Z pewnością znajdziesz kolor, który idealnie współgra z logo Twojej działalności i podkreśli charakter firmy. Zachęci klientów do sięgnięcia i szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy.

Albumy ofertowe z naszej hurtowni są wyposażone w kieszonkę bądź kieszonki po zewnętrznej stronie, dzięki czemu możesz go spersonalizować. Poza tym, w środku również znajdują się dodatkowe kieszonki, np. na wizytówki.

Dla handlowca lepszą opcją jest album ofertowy z polipropylenu, odpornego na deszcz i zadrapania. W salonie fryzjerskim uwagę przykują przeźroczyste albumy ofertowe. Zaś podczas spotkań biznesowych najlepszą opcją może być klasyczny czarny bądź biały album ofertowy.

Albumy ofertowe na 60 lub 100 koszulek

Im więcej masz do zaoferowania klientom, tym bardziej możesz ich zainteresować. Nie musisz się ograniczać do prezentacji tylko kilku produktów, usług bądź zrealizowanych projektów, możesz stworzyć duży katalog. W naszej hurtowni kupisz segregatory ringowe o różnych grubościach, między innymi:

 • 25 mm,

 • 45 mm,

 • 65 mm,

 • 85 mm.

Większość segregatorów z naszej oferty pochodzi od producentów, którzy stawiają na surowce z recyklingu bądź na ekologiczne rozwiązania. Czego świadectwem są certyfikaty, które posiadają.

Albumy ofertowe na 60 bądź więcej koszulek z naszej oferty to zarówno klasyczne jak i nowoczesne propozycje. Szeroki wybór to pewność, że znajdziesz najlepsze rozwiązania dla swojej firmy, a one przełożą się na sprzedaż Twoich produktów bądź usług.

Tworzenie albumu ofertowego zaczyna się od segregatora ringowego. Postaw na jakość, bo to ona pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.