Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Papier ksero kolorowy 

Pokazuje 1 - 24 z 368 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 368 elementów

Chcesz dowiedzieć się więcej o kolorowym papierze ksero?

Kolorowy papier pomaga ożywić projekty i oferty

Zwykły papier ksero sam w sobie sprawdza się dobrze, ale jeśli chcesz podkreślić ważne informacje lub zachęcić nowych klientów i gości, to najlepszym rozwiązaniem jest kolorowy papier. Poszukaj w naszej ofercie szerokiego spektrum papieru do drukarek pasującego do każdego projektu, w tym papieru uniwersalnego, arkuszy kartonowych i asortymentów dopasowanych kolorystycznie.

Przyciągnij uwagę klienta efektownym kolorowym papierem

Dzieci i rodzice z pewnością będą podekscytowani pracując na arkuszach roboczych wydrukowanych na kolorowych arkuszach papieru. Zamień strony, aby dopasować je do sezonowych palet, kolorów zespołu i firmowej papeterii. Jasne, standardowe i pastelowe arkusze dobrze sprawdzają się również do tworzenia dekoracji, gadżetów na przyjęcie urodzinowe, ulotek, na tablicach ogłoszeniowych i oznakowań wydarzeń. Arkusze w stylu pergaminu dodają elegancji zaproszeniom ślubnym, bonom podarunkowym i specjalnym nagrodom.

 

Kiedy naprawdę chcesz urozmaicić projekty, neonowy papier zachęca odbiorców do zapoznania się z kuponami i broszurami Twojej firmy przed innymi przesłanymi materiałami. Gdy wszystko musi do siebie pasować, wybrane marki oferują szeroki wybór dopasowanych materiałów biurowych, takich jak koperty, etykiety i kartony.

Im więcej kupujesz kolorowego papieru do drukarek, tym więcej oszczędzasz

Zaoszczędź pieniądze na podstawowych artykułach do domu i biura, kupując hurtowe ilości produktów papierniczych. Wiele typów papieru współpracuje z różnymi maszynami do kopiowania oraz drukarkami laserowymi i atramentowymi, zapewniając ostry i wyraźny tekst i obrazy w małych partiach materiałów i dużych nakładach. Kup jedną paczkę na codzienne potrzeby lub odbierz kilka kartonów na cały rok szkolny.

Najwyższej jakości kolorowe papiery do kopiowania

Produkty marek Clairefontaine, Emerson, Rainbow czy Maestro oferują jakość i wartość, na które użytkownicy zasługują w przypadku codziennych potrzeb związanych z drukowaniem. Znajdź papier specjalny i kolorowy papier do drukarek opasowany specjalnie do Ciebie.

Papiery są dostępne w różnych rozmiarach i wymiarach, w tym w rozmiarach Legal i Letter, A4 i A3, do korespondencji i innych zastosowań biurowych. Papier do drukarki do wydruków kolorowych gwarantuje wydruki najwyższej jakości, o znakomitym odwzorowaniu kolorów i grafiki; występuje pełna gama gramatur 90-300g/m².

Papiery kompatybilne z różnymi typami drukarek

Istnieją papiery do drukarek atramentowych i laserowych. Wybierając papier kolorowy, weź pod uwagę wagę. Lekki papier 80 gramów nadaje się do drukowania dokumentów z dużą szybkością drukarki. Lekki papier dobrze współpracuje z większością drukarek atramentowych i laserowych bez zacinania się. Papier jest również wystarczająco gruby, aby zapewnić staranny wydruk wydruków bez przenikania. Takie opcje mogą również służyć jako papier wypełniający do pakowania towarów lub artykułów gospodarstwa domowego, zarówno podczas wysyłki, jak i przeprowadzki.

 

Podczas drukowania certyfikatów, ulotek i kalendarzy wybierz papier o gramaturze powyżej 120 gramów. Papier o dużej gramaturze powyżej 160 gramów zapewnia wysoką odporność na rozdarcia i nadaje się do okładek i menu. Takie opcje mają również duże krycie, więc użytkownicy mogą na nich malować.

Wybór różnych wykończeń dla rzemiosła i korespondencji

Kolorowy papier ma gładkie lub teksturowane wykończenie. Gładkie opcje zapewniają równe wydruki i dobrze pokazują nasycone kolory. Wybierz te opcje podczas drukowania zdjęć lub grafiki. Rozważ opcje tekstur w sztuce i rzemiośle, ponieważ dodają one charakteru obrazom i mogą stworzyć matowy wygląd, gdy światło odbija się od farby nierównomiernie. Wzory teksturowane nadają się do różnych projektów rzemieślniczych, takich jak praca z pastelami. Ich szorstkie powierzchnie są wygodnym środkiem do klejenia farby lub kleju.

Znajdź inne materiały biurowe i papiernicze w naszym sklepie online, w tym zeszyty kolorowe do pracy, domu lub szkoły.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu papierniczego online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów.