Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Kolor

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Kartony do pakowania 

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Chcesz wiedzieć więcej o pudełkach wysyłkowych?    

Łatwe wysyłanie za pomocą przesyłek zbiorczych

W przypadku obiektów wysyłkowych, biur i firm detalicznych przesyłki pocztowe są częścią codziennej działalności. Inwestowanie w produkty do wysyłki towarów luzem lub za pomocą pudła zapewnia, że ​​masz odpowiednie pudełko pod każdy rozmiar przygotowanej paczki. Opakowania tekturowe różnią się znacznie wymiarami. W zależności od gabarytów przesyłki mamy możliwość dopasowania ich do rozmiarów pudełka, np. możesz użyć najmniejszego z możliwych dla każdego wysyłanego przedmiotu. Chroni to przedmioty przed przesuwaniem się podczas transportu i minimalizuje ilość potrzebnych wypełniaczy do pakowania. Małe pudełka mają wymiary około 15 x 12 x 10 centymetrów, a największe mają wymiary do 40 x 00 x 60 cm. Użyj wytrzymałej taśmy pakowej, aby zabezpieczyć zawartość podczas transportu.

Obsługuj każdy ruch za pomocą kartonów transportowych

 

Przygotowując się do przeprowadzki do domu lub biura, przygotowanie pudeł transportowych z wyprzedzeniem może zaoszczędzić czas i usprawnić proces pakowania. Niektórzy specjaliści wolą wygodę w przesyłkach luzem, ponieważ ich szeroki zakres rozmiarów mieści większość artykułów gospodarstwa domowego i biurowych. Inni wolą specjalistyczną konstrukcję przenośnych pudeł luzem. Produkty do przenoszenia zwykle nie składają się i zamykają taśmą, jak inne opcje wysyłki. Zamiast tego mają zdejmowaną pokrywkę, która oszczędza czas podczas rozpakowywania. Wiele modeli ma również wycięte uchwyty po obu stronach, co ułatwia uzyskanie solidnego uchwytu.

Hurtowe opakowania wysyłkowe ze specjalnymi funkcjami

 

Podczas gdy większość pudeł wysyłkowych ma podobne cechy, niektóre produkty mają funkcje dostosowane do konkretnych potrzeb.

 

  • Samozamykające się zamknięcia dla łatwego montażu
  • Wzorzysty karton do wysyłki prezentów
  • Kartony o wielu głębokościach
  • Obszary na etykiety

 

Samozamykające się zamknięcia oszczędzają czas podczas przygotowywania wysyłki, ponieważ profesjonaliści nie muszą składać każdego pudełka i kleić go przed napełnieniem. Wzorzyste pudełka są popularnym wyborem podczas świąt, kiedy detaliści często wysyłają prezenty w imieniu klientów. Wybory o wielu głębokościach mają wstępnie oznaczone poziomy. Użytkownicy po prostu zmniejszają wszystkie cztery rogi do wstępnie oznaczonego poziomu, aby pomieścić przesyłki o różnych rozmiarach. Przenoszenie jest proste dzięki wstępnie oznakowanym obszarom etykiet. Gdy na każdym pudełku znajdują się etykiety wysyłkowe po tej samej stronie, przeprowadzki szybko sortują i organizują pojemniki w celu wygodnego rozpakowania.

 

Kiedy przygotowujesz się do przeniesienia lub wysyłki, skorzystaj z produktów z naszej stony mmpartners.eu, aby znaleźć hurtowe pudełka wysyłkowe, taśmy do pakowania, etykiety pocztowe, wagi pocztowe i inne akcesoria. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sklepu, mieścimy się na Bemowie w Warszawie i zapewniamy szeroki asortyment towarów do pakowania!!!