Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

woda niegazowana 

Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów

Wody mineralne - woda niegazowana

Wypicie szklanki wody sprawia, że człowiek czuje się bardziej energiczny i chętny do działania. Łatwiej jest mu się także skoncentrować. Potwierdzono naukowo, że picie wody może uśmierzyć ból głowy. Zanim sięgnie się po tabletkę, warto spróbować mniej inwazyjnego sposobu. Ból głowy bywa spowodowany za niskim poziomem nawodnienia tkanki mózgowej. W takich przypadkach najlepszym lekarstwem okazuje się właśnie woda. Wpływa ona również na poprawę metabolizmu. Gdy komórki są odpowiednio nawodnione, rozmaite procesy i reakcje biochemiczne przebiegają bez żadnych utrudnień. Z organizmu usuwane są również toksyny. Ponadto woda pomaga przy problemach trawiennych. Woda jest również doskonałym sprzymierzeńcem w odchudzaniu. Zmniejsza ona uczucie głodu. Zaleca się wypicie szklanki wody z samego rana. W ten sposób delikatnie podbudza się do działania swój metabolizm. Wypicie wody przed posiłkiem sprawia, że człowiek szybciej czuje się nasycony. Stanowczo za rzadko wspomina się o tym, że woda może pomóc w problemach z cerą. To doskonała wiadomość dla wszystkich osób zmagających się z trądzikiem. Przy regularnym spożywaniu odpowiedniej ilości wody stopniowo znikają niedoskonałości, a skóra staje się gładka i promienna. Woda odgrywa też bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu nerek. Za mała ilość spożywanych płynów może doprowadzić do chorób nerek oraz pęcherza. Zdaje się, że wszystkie zalety wody można by wymieniać w nieskończoność. Pewne jest, że jej spożywanie w znacznym stopniu poprawia funkcjonowanie organizmu.

Szeroki asortyment wody mineralnej oferujemy w sprzedaży stacjonarnej na terenie miasta Warszawa oraz w sprzedaży internetowej. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny. Jako dystrybutor wody zaopatrujemy przedsiębiorstwa oraz placówki oświatowe.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Czym kierować się wybierając dla siebie wodę mineralną? Ważne aby zwrócić uwagę na zawartość sodu. Pijąc niskosodową masz pewność, że Twój wybór jest trafny.

Sodu w naszej dzisiejszej diecie jest aż nadmiar. Znaleźć go można przede wszystkim w soli, którą doprawiamy praktycznie wszystkie potrawy. Mimo, że sód jest bardzo ważnym i potrzebnym pierwiastkiem dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu (wraz z potasem odpowiada między innymi za regulację skórczów mięśni w tym mięśnia sercowego oraz za polaryzację błony komórkowej i przenoszenie impulsów nerwowych), to jego nadmiar bywa szkodliwy. Zbyt duża ilość sodu w organizmie powoduje, oprócz zatrzymywania wody (opuchnięcia) również podnoszenie ciśnienia krwi a to niestety zwiększa ryzyko zawału serca.

Dlatego tak ważne jest aby oprócz zdrowego żywienia pić również dobrą niskosodową wodę mineralną. Ważna jest również odpowiednia zawartość magnezu i wapnia, która pomaga uzupełnić niedobory tych pierwiastków wynikające z nienajlepszej diety i życia w biegu.

I życie znowu nabiera smaku - zdrowego smaku.

Dystrybutor wody w Warszawie - MM Partners