Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Filtry

Włączone filtry:

  Informacja

  Nasze sklepy

  Nasze sklepy

  Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

  Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

  Status Przesyłki na materiały biurowe

  Zamów Darmowy Katalog Artykułów Biurowych

  Certyfikat SSL Sklepu artykuły biurowe

  Znajdź swój idealny długopis

  Niszczarki Kobra 

  Pokazuje 1 - 48 z 97 elementów
  Pokazuje 1 - 48 z 97 elementów

  Niszczarki Kobra - urządzenia do niszczenia papieru i dokumentów

  Wallner - Argo Polska

  Argo niszczarki

  Niszczarki to urządzenia służące do niszczenia poufnych dokumentów, najczęściej wykorzystywane są do zastosowań biurowych. Najprostsze konstrukcje mechanizmu niszczącego tną papier wzdłuż jednej krawędzi, w wyniku czego powstają wąskie paski papieru o długości równej długości dokumentu. Bardziej skomplikowane mechanizmy tną papier również w poprzek dokumentu, tzw. ścinki.

  Zaawansowane konstrukcje poza mechanicznym zniszczeniem stosują również metody chemiczne. Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie w celu zobaczenia i wybrania konkretnego modelu niszczarki.

  Wyposaż swoje biuro w profesjonalne niszczarki Kobra, które niezawodnie ochronią Twoje dokumenty. Wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i wysoką wydajność urządzeń.

  Niszczarki Kobra z serii Classic

  Niszczarka przeznaczona do domu i małego biura. Szeroki otwór szczeliny tnącej ułatwia wkładanie materiałów do niszczenia. Cichy silnik pozwala na stosowanie urządzenia w małych pomieszczeniach.

  Niszczarki Kobra serii +1 przeznaczone do średniej wielkości biur i urzędów. Wyposażone w silnik przystosowany do 24 godzinnej pracy ciągłej bez przegrzewania, zapewniający większą efektywność niszczenia.

  Niszczarki Kobra +2/+3 Niszczarki przeznaczone do średniej wielkości biur i urzędów. Specjalna pokrywa chroni noże tnące przed kurzem i zabrudzeniami.

  Niszczarki Kobra 240 Niszczarki do średniej wielkości biur i urzędów. Przeznaczone do niszczenia dużej ilości dokumentów łącznie ze zszywkami i spinaczami.

  Niszczarki Kobra 385 Niszczarki o większej mocy do dużych biur i urzędów. Idealne do niszczenia szerokich wydruków komputerowych.

  Niszczarki Kobra 390/400 Niszczarki o dużej mocy i wydajności, przeznaczone do dużych biur i urzędów.

  Niszczarki Kobra z serii Kropka

  Wyjątkowa seria profesjonalnych niszczarek dokumentów. Szeroka gama modeli pozwala dobrać odpowiednią niszczarkę w zależności od wielkości pomieszczenia, ilości osób ją obsługujących oraz rodzaju niszczonych materiałów. Wszystkie modele Kobra z serii Kropka wyposażone zostały w napęd łańcuchowy z przekładniami wykonanymi ze specjalnie utwardzanej stali węglowej. Zamontowany silnik eliminuje przerwy na chłodzenie - jest przystosowany do pracy ciągłej przez 24 godziny na dobę. Cała seria wyposażona została w system Energy Smart. Drewniane obudowy szafkowe na kółkach, umożliwiają wygodne przesuwanie urządzeń.

  Niszczarki przeznaczone do niszczenia małej, średniej oraz dużej ilości dokumentów. Wyposażone w silniki przystosowane do pracy ciągłej, wzmocniony system napędu łańcuchowego oraz system Energy Smart pozwalający na oszczędność energii.

  Niszczarki Kobra z serii TS-AUTOFEEDER

  Niszczarki Kobra serii TS-AF wyposażone zostały w automatyczne podajniki papieru. Po włożeniu dokumentów do podajnika, niszczarka sama pobiera arkusze do zniszczenia. W celu dodatkowego zabezpieczenia dokumentów, istnieje możliwość wyposażenia niszczarek TS-AF w podajnik ze specjalną pokrywą zamykaną na klucz. Dzięki temu dokumenty pozostawione do niszczenia nie dostaną się w niepowołane ręce

  Niszczarki przeznaczone do średnich i dużych biur oraz urzędów. Wyposażone w automatyczny podajnik papieru na 170 kartek. Posiadają wielofunkcyjny panel dotykowy.

  Niszczarki Kobra z serii OPTICAL MEDIA

  Niszczarki Kobra serii Optical Media przeznaczone do niszczenia płyt CD i dyskietek. Bez problemu tną do 1500 płyt CD na godzinę. Niszczą nośniki danych na mikrościnki o rozmiarze 1,5x2,5 mm zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa i brak możliwości odtworzenia danych. Stworzone specjalnie z myślą o potrzebach jednostek wojskowych oraz urzędów administracji państwowej.

  Niszczarki przeznaczone do niszczenia nośników informacji oraz dużej ilości poufnych dokumentów. Przeznaczone do stosowania w dużych biurach, urzędach administracji, przez organy publiczne i jednostki wojskowej.

  Niszczarki Kobra z serii HIGH SECURITY

  Kobra HS to szeroka gama modeli niszczarek przeznaczonych do niszczenia małej, średniej i dużej ilości poufnych, tajnych i ściśle tajnych dokumentów. Stosowane w urzędach administracji państwowej, przez organy rządowe i wojskowe. Niszczarki wyposażone zostały w specjalny, precyzyjny mechanizm, tnący kartkę A4 na 16000 absolutnie nieczytelnych mikrościnek (modele HS-6). Wielkość powstałego w wyniku niszczenia ścinka to zaledwie 0,8x5 mm.

  Niszczarki klasy HS oraz HS-6 wyposażone zostały w wieloelementowe noże tnące z powierzchniowo hartowanej stali sprężynowej o najwyższej twardości 65-70 HRC, odporne na zszywki i spinacze.

  Niszczarki przeznaczone do niszczenia małej, średniej oraz dużej ilości poufnych dokumentów. Do stosowania w urzędach administracji państwowej, przez organy rządowe, wojskowe i policyjne.

  Niszczarki Kobra z serii NISZCZARKI SCENTRALIZOWANE

  Niszczarki przeznaczone do scentralizowanego niszczenia dużej ilości dokumentów w większych biurach i urzędach, gdzie poszczególne stanowiska nie są wyposażone w niszczarki osobiste lub gdy w jednym miejscu pojawiają się znaczne ilości materiałów do zniszczenia.

  Niszczarki pozwalają zabezpieczyć zawartość wszystkich biurowych koszy przed dostępem niepowołanych osób.

  Niszczarki Kobra z serii SPECJALISTYCZNE

  Kobra SSD i SSD-HS to specjalistyczne niszczarki dysków i urzadzeń elektronicznych. Teraz dostępne w dwóch wariantach: podstawowym (SSD) oraz rozszerzonym (SSD-HS). Wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb.

  Niszczarki z serii Kobra SSD to najwyższej klasy modele niszczarek specjalistycznych, które niszczą urządzenie elektroniczne takie jak telefony komórkowe, tablety, pamięci Pen Drive oraz dyski, procesory komputerowe w najwyższym stopniu tajności. Dzięki solidnej konstrukcji oraz nowoczesnym i bezpiecznym rozwiązaniom, urządzenia są niezwykle wydajne co umożliwia długi czas nieprzerwanej pracy. Łatwy w obsłudze panel sterujący z sygnalizatorami kontrolnymi zapewnia bezpieczną pracę niszczarki. Niszczarki Kobra SSD, SSD-HS wyposażone zostały w zamykaną na klucz obudowę. Otwór wejściowy o wymiarach 240x25 mm posiada szczotkę zabezpieczającą, która zakrywa całą szczelinę. Zamykana pokrywa pojemnika zasilającego uniemożliwia osobom niepowołanym dostęp do materiałów znajdujących się już w urządzeniu.

  Niszczarki Kobra SSD zostały zaprojektowane wyłącznie do niszczenia różnego rodzaju dysków SSD i urządzeń półprzewodnikowych, płyt drukowanych, kart kredytowych, płyt CD i DVD. Wydajność niszczenia może się różnić w zależności od rozmiarów i gęstości niszczonych przedmiotów oraz napięcia prądu.

  Niszczarki Kobra z serii NISZCZARKA DYSKÓW TWARDYCH

  Kobra HDD to specjalistyczna niszczarka dysków i urządzeń elektronicznych. Bez problemu niszczy: dyski do 3,5’’, LTO, Ultrium, taśmy magnetyczne do 3,5’’, płyty CD i DVD, karty kredytowe, karty z chipami elektronicznymi i/lub paskami magnetycznymi, urządzenia USB, pamięci Pen Drive, telefony komórkowe typu smartphone, tablety. Posiada niezwykle trwały i wytrzymały silnik, umożliwiający niszczenie do 280 dysków na godzinę przy stałym źródle zasilania ze zwykłego gniazdka.

  Niszczarki Kobra z serii PRZEMYSŁOWE

  Kobra Cyclone jest unikatowym osiągnięciem technologii niszczenia dokumentów zaprojektowanym specjalnie do niszczenia większych ilości papieru oraz innych materiałów typu: dyskietki, płyty CD, butelki plastikowe, aluminiowe puszki, karton, tektura. Innowacyjny system niszczenia oparty na turbinie generującej przepływ sprężonego powietrza połączonej z szybkoobrotowymi ostrzami umożliwia zastosowanie różnych poziomów tajności. Kobra Cyclone wyposażona jest w zintegrowany system zasysający, zapewniający użytkownikowi czyste i wolne od ścinków otoczenie. Podwójnie izolowana komora niszcząca oraz zewnętrzna plastikowa obudowa wyciszają pracę. Istnieje możliwość rozbudowania niszczarki Kobra Cyclone dodatkowo o Compactor C-500 redukujący 5-krotnie objętość ścinek papieru.

  Kobra Compactor C-500 jest unikatowym rozwiązaniem zapewniającym kompresję ścinek papieru, 5-krotnie redukującym ich objętość w celu zminimalizowania przestrzeni przeznaczonej na odpadki. Compactor C-500 został zaprojektowany jako specjalne urządzenie do współpracy z wielofunkcyjną niszczarką przemysłową Kobra Cyclone i może być używany wyłącznie w trakcie niszczenia papieru. Podczas niszczenia innych materiałów należy powrócić do standardowego kosza na ścinki. Łatwy do instalacji i obsługi Kobra Compactor C-500 współpracuje z każdym z 5 wymiennych sit poziomu tajności niszczarki Kobra Cyclone. Skompresowane ścinki mogą być gromadzone w każdego rodzaju pojemniku lub worku, który napełni Compactor C-500.

  Niszczarki Kobra

  Bezpieczne użytkowanie niszczarek

  Korzystanie z niszczarek jest łatwe i bezpieczne, należy jednak przestrzegać kilku ważnych zasad:

  • Dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi i możliwościami urządzenia. Niszczarki różnią się od siebie parametrami. Niektóre modele bez problemu niszczą spinacze czy płyty, ale nawet w przypadku najlepszych niszczarek jednoczesne wkładanie papieru i innych przedmiotów, może doprowadzić do zacięcia się urządzenia.
  • Niszcz jednocześnie tylko wskazaną przez producenta ilość kartek. Zbyt duża ilość niszczonych dokumentów może spowodować zablokowanie urządzenia i prowadzić do dużych przeciążeń układów mechanicznych, znacznie zmniejszających trwałość niszczarki, a nawet powodujących jej uszkodzenie.
  • W przypadku niszczenia dużej ilości dokumentów należy robić krótkie przerwy w pracy niszczarki. Ciągła praca niektórych niszczarek może prowadzić do ich przegrzania. O możliwości pracy niszczarki w trybie ciągłym możeszdowiedzieć się w instrukcji bądź na tabliczce znamionowej umieszczonej na niszczarce.
  • Pamiętaj, aby regularnie opróżniać kosz na ścinki.
  • Zwróć szczególną uwagę by nie wkła dać jenorazowo więcej niż jedną kartę kredytową/ płytę CD
  • Zwróć szczególną uwagę by nie nie szczyć papieru i kart kredytowych/płyt CD jednocześnie.
  • Systematyczne oliwienie noży tnących sprzyja szybszej i wydajniejszej pracy niszczarek.
  • Do oliwienia noży tnących używaj tylko przeznaczonych do tego preparatów lub specjalnych arkuszy do oliwienia niszczarek. Nigdy nie używaj oleju syntetycznego w aerozolu, ani produktów
   ropopochodnych lub jakiegokolwiek rodzaju nawilżaczy w aerozolu wewnątrz lub w pobliżu urządzenia, gdyż grozi to pożarem
  • Wszelkie naprawy urządzeń muszą być wykonywane przez wykwalifiko wanych specjalistów.

  Tagi: niszczarka dokumentów, niszczarka do papieru domowa, niszczarka do dokumentów, niszczarka biurowa, niszczarka kobra, niszczarka do biura, niszczarka na kosz, niszczarka papieru, niszczarka wallner

  Argo Kobra - Urządzenia do niszczenia papieru - niszczarki do papieru - niszczarka dokumentów - sklep Warszawa

  rozwiń zwiń