Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Niszczarki Kobra 

Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów

Niszczarki Kobra - urządzenia do niszczenia papieru i dokumentów

Wallner - Argo Polska

Argo niszczarki

Niszczarki to urządzenia służące do niszczenia poufnych dokumentów, najczęściej wykorzystywane są do zastosowań biurowych. Najprostsze konstrukcje mechanizmu niszczącego tną papier wzdłuż jednej krawędzi, w wyniku czego powstają wąskie paski papieru o długości równej długości dokumentu. Bardziej skomplikowane mechanizmy tną papier również w poprzek dokumentu, tzw. ścinki.

Zaawansowane konstrukcje poza mechanicznym zniszczeniem stosują również metody chemiczne. Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie w celu zobaczenia i wybrania konkretnego modelu niszczarki.

Wyposaż swoje biuro w profesjonalne niszczarki Kobra, które niezawodnie ochronią Twoje dokumenty. Wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i wysoką wydajność urządzeń.

Niszczarki Kobra z serii Classic

Wszystkie modele tej serii wyposażone zostały w napęd łańcuchowy  z  przekładniami  wykonanymi  ze  specjalnie utwardzanej  stali  węglowej. Zastosowany silnik eliminuje przerwy na chłodzenie - jest  przystosowany do pracy ciągłej przez 24 godziny na dobę. Cała seria wyposażona została w system Energy Smart. Drewniane obudowy szafkowe na kółkach, umożliwiają wygodne przesuwanie urządzeń.

Niszczarki osobiste i przybiurkowe.

 • Kobra serii C1 Niszczarka przeznaczona do domu i małego biura. Szeroki otwór szczeliny tnącej ułatwia wkładanie materiałów do niszczenia. Cichy silnik pozwala na stosowanie urządzenia w małych pomieszczeniach.
 • Kobra serii 1 Niszczarki przeznaczone do średniej wielkości biur i urzędów. Wyposażone w silnik przystosowany do 24-godzinnej pracy ciągłej bez przegrzewania, zapewniający większą efektywność niszczenia.
 • Kobra 2 i Kobra 3 Niszczarki przeznaczone do średniej wielkości biur i urzędów. Specjalna pokrywa chroni noże tnące przed kurzem i zabrudzeniami.
 • Kobra serii Hybrid / Hybrid-S Niszczarka przeznaczona do użytku domowego i biurowego. Technologia hybrydowa oszczędza zużycie i pobór energii podczas każdego cyklu pracy niszczarki.

Niszczarki do małego i średniego biura.

 • Kobra 240 Niszczarki do średniej wielkości biur i urzędów. Przeznaczone do niszczenia dużej ilości dokumentów łącznie ze zszywkami i spinaczami.
 • Kobra 245 Niszczarki przeznaczone do średniej wielkości biur i urzędów. Posiadają wielofunkcyjny panel dotykowy pozwalający na intuicyjną obsługę urządzenia.
 • Kobra 260 Niszczarki przeznaczone do średnich biur i urzędów. Wyposażone w silnik przystosowany do 24-godzinnej pracy ciągłej bez przegrzewania, zapewniający większą efektywność niszczenia. Posiadają wielofunkcyjny panel dotykowy.
 • Kobra 300 Niszczarki przeznaczone do niszczenia małej, średniej oraz dużej ilości dokumentów. Wyposażone w silniki przystosowane do pracy ciągłej, wzmocniony system napędu łańcuchowego oraz system Energy Smart pozwalający na oszczędność energii.

Niszczarki do średniego i dużego biura. Wysokowydajne i z automatycznym podajnikiem papieru.

 • Kobra 385 Niszczarki o większej mocy do dużych biur i urzędów. Idealne do niszczenia szerokich wydruków komputerowych.
 • Kobra 310 Niszczarki o większej mocy do dużych biur i urzędów. Idealne do niszczenia papieru, kart plastikowych, płyt CD oraz pendrive.
 • Kobra 390 i Kobra 400 Niszczarki o dużej mocy i wydajności, przeznaczone do dużych biur i urzędów.
 • Niszczarki Kobra z serii Kropka

Wyjątkowa seria profesjonalnych niszczarek dokumentów. Szeroka gama modeli pozwala dobrać odpowiednią niszczarkę w zależności od wielkości pomieszczenia, ilości osób ją obsługujących oraz rodzaju niszczonych materiałów. Wszystkie modele Kobra z serii Kropka wyposażone zostały w napęd łańcuchowy z przekładniami wykonanymi ze specjalnie utwardzanej stali węglowej. Zamontowany silnik eliminuje przerwy na chłodzenie - jest przystosowany do pracy ciągłej przez 24 godziny na dobę. Cała seria wyposażona została w system Energy Smart. Drewniane obudowy szafkowe na kółkach, umożliwiają wygodne przesuwanie urządzeń.

Oznaczenia rozszerzeń nazw niszczarek z seri Kobra, czyli jak niszczone są dokumenty:

C1 - Szerokość cięcia papieru (mm) - ścinki 3,5 x 40mm - Kartka A4 pocięta na około 400 ścinków o powierzchni maks. 160 mm² (np. 4x40mm) oraz szerokości ścinka maks. 6 mm.

C2; CC2 - Szerokość cięcia papieru (mm) - ścinki 1,9 x 15mm - Kartka A4 pocięta na około 4000 ścinków o powierzchni maks. 30 mm² (np. 2x15mm) oraz szerokości ścinka maks. 2 mm.

C4; CC4 - Szerokość cięcia papieru (mm) - ścinki 3,5 x 40mm - Kartka A4 pocięta na około 400 ścinków o powierzchni maks. 160 mm² (np. 4x40mm) oraz szerokości ścinka maks. 6 mm.

S2; SS2 - Szerokość cięcia papieru (mm) - paski 1,9mm - Kartka A4 pocięta na około 110 pasków o szerokości paska maks. 2 mm

S4; SS4 - Szerokość cięcia papieru (mm) - paski 3,8mm - Kartka A4 pocięta na około 55 pasków o szerokości paska maks. 4 mm

S5; SS5 - Szerokość cięcia papieru (mm) - paski 5,8mm - Kartka A4 pocięta na około 36 pasków o szerokości paska maks. 6 mm

SS6 - Szerokość cięcia papieru (mm) - paski 5,8mm - Kartka papieru A4 pocięta na około 36 pasków o szerokości maks. 6 mm.

SS7 - Szerokość cięcia papieru (mm) - paski 7,5mm - Kartka papieru A4 pocięta na około 28 pasków o szerokości maks. 8 mm.

Poziom bezpieczeństwa:

Niszczarki do biura z serii TS-AUTOFEEDER

Niszczarki Kobra serii TS-AF wyposażone zostały w automatyczne podajniki papieru. Po włożeniu dokumentów do podajnika, niszczarka sama pobiera arkusze do zniszczenia. W celu dodatkowego zabezpieczenia dokumentów, istnieje możliwość wyposażenia niszczarek TS-AF w podajnik ze specjalną pokrywą zamykaną na klucz. Dzięki temu dokumenty pozostawione do niszczenia nie dostaną się w niepowołane ręce

Niszczarki przeznaczone do średnich i dużych biur oraz urzędów. Wyposażone w automatyczny podajnik papieru na 170 kartek. Posiadają wielofunkcyjny panel dotykowy.

Niszczarki Kobra z serii OPTICAL MEDIA

Kobra niszczarka serii Optical Media przeznaczone do niszczenia płyt CD i dyskietek. Bez problemu tną do 1500 płyt CD na godzinę. Niszczą nośniki danych na mikrościnki o rozmiarze 1,5x2,5 mm zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa i brak możliwości odtworzenia danych. Stworzone specjalnie z myślą o potrzebach jednostek wojskowych oraz urzędów administracji państwowej.

Niszczarki przeznaczone do niszczenia nośników informacji oraz dużej ilości poufnych dokumentów. Przeznaczone do stosowania w dużych biurach, urzędach administracji, przez organy publiczne i jednostki wojskowej.

Niszczarki do papieru z serii HIGH SECURITY

Kobra HS to szeroka gama modeli niszczarek przeznaczonych do niszczenia małej, średniej i dużej ilości poufnych, tajnych i ściśle tajnych dokumentów. Stosowane w urzędach administracji państwowej, przez organy rządowe i wojskowe. Niszczarki wyposażone zostały w specjalny, precyzyjny mechanizm, tnący kartkę A4 na 16000 absolutnie nieczytelnych mikrościnek (modele HS-6). Wielkość powstałego w wyniku niszczenia ścinka to zaledwie 0,8x5 mm.

Niszczarki klasy HS oraz HS-6 wyposażone zostały w wieloelementowe noże tnące z powierzchniowo hartowanej stali sprężynowej o najwyższej twardości 65-70 HRC, odporne na zszywki i spinacze.

Niszczarki przeznaczone do niszczenia małej, średniej oraz dużej ilości poufnych dokumentów. Do stosowania w urzędach administracji państwowej, przez organy rządowe, wojskowe i policyjne.

Niszczarki do dokumentów z serii SPECJALISTYCZNE Kobra SSD

Kobra SSD i SSD-HS to specjalistyczne niszczarki dysków i urzadzeń elektronicznych. Teraz dostępne w dwóch wariantach: podstawowym (SSD) oraz rozszerzonym (SSD-HS). Wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb.

Niszczarki z serii Kobra SSD to najwyższej klasy modele niszczarek specjalistycznych, które niszczą urządzenie elektroniczne takie jak telefony komórkowe, tablety, pamięci Pen Drive oraz dyski, procesory komputerowe w najwyższym stopniu tajności. Dzięki solidnej konstrukcji oraz nowoczesnym i bezpiecznym rozwiązaniom, urządzenia są niezwykle wydajne co umożliwia długi czas nieprzerwanej pracy. Łatwy w obsłudze panel sterujący z sygnalizatorami kontrolnymi zapewnia bezpieczną pracę niszczarki. Niszczarki Kobra SSD, SSD-HS wyposażone zostały w zamykaną na klucz obudowę. Otwór wejściowy o wymiarach 240x25 mm posiada szczotkę zabezpieczającą, która zakrywa całą szczelinę. Zamykana pokrywa pojemnika zasilającego uniemożliwia osobom niepowołanym dostęp do materiałów znajdujących się już w urządzeniu.

Niszczarki Kobra SSD zostały zaprojektowane wyłącznie do niszczenia różnego rodzaju dysków SSD i urządzeń półprzewodnikowych, płyt drukowanych, kart kredytowych, płyt CD i DVD. Wydajność niszczenia może się różnić w zależności od rozmiarów i gęstości niszczonych przedmiotów oraz napięcia prądu.

Niszczarka Kobra do niszczenia DYSKÓW TWARDYCH

Kobra HDD to specjalistyczna niszczarka dysków i urządzeń elektronicznych. Bez problemu niszczy: dyski do 3,5’’, LTO, Ultrium, taśmy magnetyczne do 3,5’’, płyty CD i DVD, karty kredytowe, karty z chipami elektronicznymi i/lub paskami magnetycznymi, urządzenia USB, pamięci Pen Drive, telefony komórkowe typu smartphone, tablety. Posiada niezwykle trwały i wytrzymały silnik, umożliwiający niszczenie do 280 dysków na godzinę przy stałym źródle zasilania ze zwykłego gniazdka.

Kliknij w zdjęcie produktu nr i zobacz wszystkie dostępne modele niszczarek Kobra.

Niszczarki Kobra

Pamiętaj także o bezpiecznym użytkowaniu niszczarek

Korzystanie z niszczarek jest łatwe i bezpieczne, należy jednak przestrzegać kilku ważnych zasad:

 • Dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi i możliwościami urządzenia. Niszczarki różnią się od siebie parametrami. Niektóre modele bez problemu niszczą spinacze czy płyty, ale nawet w przypadku najlepszych niszczarek jednoczesne wkładanie papieru i innych przedmiotów, może doprowadzić do zacięcia się urządzenia.
 • Niszcz jednocześnie tylko wskazaną przez producenta ilość kartek. Zbyt duża ilość niszczonych dokumentów może spowodować zablokowanie urządzenia i prowadzić do dużych przeciążeń układów mechanicznych, znacznie zmniejszających trwałość niszczarki, a nawet powodujących jej uszkodzenie.
 • W przypadku niszczenia dużej ilości dokumentów należy robić krótkie przerwy w pracy niszczarki. Ciągła praca niektórych niszczarek może prowadzić do ich przegrzania. O możliwości pracy niszczarki w trybie ciągłym możeszdowiedzieć się w instrukcji bądź na tabliczce znamionowej umieszczonej na niszczarce.
 • Pamiętaj, aby regularnie opróżniać kosz na ścinki.
 • Zwróć szczególną uwagę by nie wkła dać jenorazowo więcej niż jedną kartę kredytową/ płytę CD
 • Zwróć szczególną uwagę by nie nie szczyć papieru i kart kredytowych/płyt CD jednocześnie.
 • Systematyczne oliwienie noży tnących sprzyja szybszej i wydajniejszej pracy niszczarek.
 • Do oliwienia noży tnących używaj tylko przeznaczonych do tego preparatów lub specjalnych arkuszy do oliwienia niszczarek. Nigdy nie używaj oleju syntetycznego w aerozolu, ani produktów
  ropopochodnych lub jakiegokolwiek rodzaju nawilżaczy w aerozolu wewnątrz lub w pobliżu urządzenia, gdyż grozi to pożarem
 • Wszelkie naprawy urządzeń muszą być wykonywane przez wykwalifiko wanych specjalistów.

Tagi: niszczarka dokumentów, niszczarka do papieru domowa, niszczarka do dokumentów, niszczarka biurowa, niszczarka kobra, niszczarka do biura, niszczarka na kosz, niszczarka papieru, niszczarka wallner

Argo Kobra - Urządzenia do niszczenia papieru - niszczarki do papieru - sklep niszczarki Warszawa - Mega Niskie Ceny

DOSTAWA OD 50 ZŁ TYLKO W GRANICACH WARSZAWY - GRATIS!!! Dostawy nawet tego samego dnia!!!

WIELORABATY !!! ZAMÓW KOSZULKI NA DOKUMENTY I INNE PRODUKTY I ZYSKUJ DODATKOWE RABATY!!!

Tabela rabatów mmpartners

RABAT ZA ILOŚĆ PRODUKTÓW + RABAT ZA SUMĘ KOSZYKA + RABAT KLIENTA = WIELORABATY DO 35% 

Poszukujesz niszczarki do papieru lub do niszczenia dokumentów? Sprawdź naszą ofertę urządzeń biurowych. Niszczarki Kobra - do biura i do domu: Kobra, sklep Warszawa.

rozwiń zwiń