Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Segregator A3 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Segregatory biurowe - segregatory na dokumenty - segregator A3 ❤️

Jeśli chcesz, aby Twoje dokumenty biurowe lub prace szkolne były chronione, uporządkowane i łatwo dostępne, odpowiedzią może być segregator z 2 ringami, tzw. mechanizmem dźwigniowym. Segregatory przechowują dziurkowane papiery, które można łatwo usunąć, co pozwala na przewracanie ich w celu znalezienia arkuszy i przeczytanie lub zapisanie dodatkowych informacji lub wyciągnięcie ich. Segregatory są dostępne w wielu stylowych kolorach i często zawierają kieszenie na wewnętrznej stronie okładki do przechowywania nieprzedziurkowanych kartek. Zakładki lub przekładki do segregatora pomagają lepiej zorganizować pracę, umożliwiając sortowanie według przedmiotu szkolnego lub tego, czy praca jest w toku, czy zakończona.

Segregator A3

Najczęściej wykorzystywany jest do archiwizowania dokumentów biurowych lub raportów biznesowych, często spotykamy się również z archiwizowaniem zadań domowych, które przydadzą nam się w przyszłości. Segregatory często mają konstrukcję z dwoma pierścieniami, mechanizmem dźwigniowym, które pomagają trzymać papier lub dokumenty w określonej kolejności.

Wymiary segregatora A3 to 35 x 44 cm, to pozwala na archiwizowanie dokumentów w formacie A3 297 x 420 mm.

Wymiary segregatora A3

Segregator poziomy A3 może być wykonany ze sztywnego kartonu pokrytego w całości folią popipropylenową ( segregator pcv ) u nas w promocji codziennej - spójrz PROMOCJE, segregator ten może być wykonany w pionie ( zdjęcie jak wyżej) lub w poziomie.

Segregator z pcvSegregator A3 posiada grubość grzbietu 75 mm, który to odpowiednio mieści w sobie od 400 do 600 kartek dokumentów.
Pamiętaj o tym, że przedstawione wartości są uśrednione, dlatego warto przyjąć margines błędu.

W celu dokładnego zmierzenia danego segregatora i doboru odpowiedniego grzbietu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sklepu, mieścimy się na Bemowie w Warszawie i zapewniamy szeroki asortyment towarów do archiwizowania!!!

Nasz sklep mmpartners.eu oferuje standardowe segregatory biurowe w potrzebnych rozmiarach po przystępnych cenach. Segregatory mogą być dużym wydatkiem dla biur, które regularnie archiwizują swoje dokumenty na półkach lub pojemnikach do tego przygotowanych. Posiadamy również Segregatory ringowe oraz ofertowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów w atrakcyjnych cenach!!!

Najczęściej wybierane przez Was segregatory to:

  • Segregatory Esselte

  • Segregatory Leitz

  • Segregatory Vaupe

  • Segregatory Bantex

  • Segregatory Elba

  • Segregatory Donau

Jako uzupełnienie i jednocześnie najczęściej używane dodatki do segregatorów, są etykiety wymienne, wystarczy wybrać te samoprzylepne, lub wkładane w kieszonki segregatorów usytuowane na grzbiecie. Jeśli pragniemy w segregatorze posegregować dokumenty, możemy do tego użyć przekładek do segregatorów, dostępnych w kolorowym wykonaniu lub numerycznym bądź alfabetycznym wykończeniu.