Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Filtr prywatyzujący 

Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów

Filtr prywatyzujący - Filtry na ekran laptopa i filtry na monitor, ochrona oczu ❤️

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo:

Filtr prywatyzujący to sprawdzony sposób na skuteczną ochronę danych, które wyświetlasz na ekranie swojego komputera lub laptopa. Tego rodzaju rozwiązania biurowe przyjmują formę charakterystycznych nakładek, które umieszcza się bezpośrednio na powierzchni ekranu.

Działanie filtrów prywatyzujących na monitor polega na zaciemnianiu obrazu. Mianowicie, jeżeli użytkownik komputera znajduje się na wprost monitora - zawartość ekranu jest doskonale widoczna. Jednak, jeśli spojrzy na niego z boku (chociażby pod kątem 30 stopni) - dostrzeże wyłącznie zaczerniony ekran.

Problem wzrokowej kradzieży ekranu jest szczególnie powszechnym w przypadku laptopów, gdzie obraz można łatwo dostrzec z boku. Filtr na ekran laptopa zapobiega temu problemowi poprzez ograniczenie kąta widzenia obrazu do maksymalnie 45 stopni.

Filtr prywatyzujący to doskonały sposób na zachowanie dyskrecji w biurze i chronienie naszych oczu. Te filtry, dzięki swojej funkcji tarcia antyrefleksyjnego, niwelują odblaski i tworzą czystszy obraz, co pozytywnie wpływa na komfort pracy przed monitorem. Dzięki filtrom możemy uchronić się również przed szkodliwym promieniowaniem ultradźwiękowym emitowanym przez monitory LCD i LED.

Jeśli zależy Ci na tym, aby dane wyświetlane na ekranach komputerów w Twoim biurze były nieosiągalne dla osób postronnych, to koniecznie zainwestuj w profesjonalne filtry prywatyzujące od Fellowes.

Nieodzowne atuty filtrów prywatyzujących. Poznaj powody, dla których warto je kupić.

Zapraszamy do zapoznania się z kluczowymi korzyściami, jakie czekają na Twoją firmę, jeśli zdecydujesz się na wyposażenie pracowników w profesjonalne filtry.

 • Udowodniona skuteczność - pole widzenia zostało zawężone do zaledwie 30 stopni. To oznacza, że osoby, które będą znajdowały się obok Twojego ekranu - zobaczą jedynie zaczerniony ekran, a co za tym idzie - Ty skutecznie ochronisz swoje dane.
 • Świetna jakość - każdy produkt jest wykonany z trwałych i niezawodnych materiałów, które zapewnią Ci długie i bezproblemowe użytkowanie.
 • Kompatybilność - w naszym sklepie czekają na ciebie filtry prywatyzujące, które z łatwością dopasujesz praktycznie do każdego ekranu monitora oraz laptopa - i to bez względu na jego rozmiar.

CZY DANE NA EKRANIE TWOJEGO MONITORA SĄ BEZPIECZNE?

PODCZAS PRACY W BIURZE - 54% z pracowników uważa, że ich danesą widoczne dla innych osób

PODCZAS PRACY W MIEJSCACH PUBLICZNYCH - 75% z pracowników padło ofiarą ,,podglądania przezramię" przez swoich sąsiadów w trakcie podróży

Czy wiesz, że nowe Europejskie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (GDPR/RODO) przewiduje karę w wysokości do 20 min euro lub 4% globalnego obrotu firmy za brak należytej ochrony danych?


64% firm z Europy Zachodniej przyznaje, że potencjalna utrata reputacji i poufności danych klientów jest jednym z największych problemów przy  naruszeniach bezpieczeństwa danych.³

Ignorowanie cyfrowych zagrożeń bezpieczeństwa, które otaczają Cię podczas pracy w biurze lub w podróży, może mieć nieodwracalne konsekwencje dla Twojej firmy.


6 SEKTORÓW NAJBARDZIEJ NARAŻONYCH NA RYZYKO NARUSZENIA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Sektory, w których mamy do czynienia z danymi pacjentów i ich stanu zdrowia, sektor zamówień publicznych, instytucje zarządzające informacjami finansowymi, dokumentami prawnymi czy własnością intelektualną w większym stopniu niż inne powinny chronić swoje dane ze względu na sposób  działania lub wysoką poufność informacji, których obsługą zajmują się na co dzień.


SŁUŻBA ZDROWIA - INSTYTUCJE PUBLICZNE - INSTYTUCJE FINANSOWE - FIRMY - SZKOLNICTWO - PRACOWNICY MOBILNI

TERAZ MOŻESZ OCHRONIĆ DANE WIDOCZNIE NA EKRANIE PROSTO I ŁATWO!

Filtry prywatyzujące zaczerniają widok ekranu z boku, aby chronić prywatność, (w zakresie 30-60° po obu stronach), uniemożliwiając osobom postronnym podglądanie wyświetlanych informacji, a często ich kradzież.

3 KROKI do ochrony Twoich danych na ekranie

 1. POMYŚL o Twojej firmie - Czy Twoi pracownicy mają do czynienia z danymi wymagającymi ochrony?
 2. SPRAWDŹ zasoby - Kto może zobaczyć dane na ekranach Twoich pracowników?
 3. OCHROŃ dane na ekranach - Zabezpiecz poufne informacje przed wzrokiem osób niepowołanych!FILTRY PRYWATYZUJĄCE - NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Idealnie czytelny widok z przodu - całkowicie czarny ekran z boku (powyżej 30)
 • Chronią ekran przed zadrapaniami i odciskami palców
 • Kompatybilne z ekranami dotykowymi
 • Odwracalne, matowa strona pomaga zapobiegać odbiciom chroniąc wzrok
 • 2 możliwości zamocowania:
 • System montażu : Quick Reveal Tabs" ułatwia zdejmowanie i zakładanie filtru, Dwustronne paski samoprzylepne - niewidoczne mocowanie
 • Rok gwarancji

Nasza firma zajmuje się sprzedażą filtrów oraz folii prywatyzujących od 2004 roku. Nasze doświadczenie pozwala zaoferować Państwu profesjonalną pomoc w dopasowaniu najlepszego rozwiązania do ochrony danych na monitorach i laptopach w Państwa firmie lub instytucji. Ochrona danych wyświetlanych na ekranach monitorów i laptopów staje się coraz częstszym wymogiem zarówno w małych firmach jak również instytucjach użytku publicznego. Ochrona danych budzi także coraz większe zainteresowanie u osób prywatnych.

Asortyment sklepu MMPARTNERS to przede wszystkim imponujące bogactwo filtrów dostępnych w wielu rozmiarach do wyboru, które z łatwością dopasujesz do sprzętu wykorzystywanego w Twoim przedsiębiorstwie.

Znajdziesz u nas filtry prywatyzujące na ekrany o wielkości: 12.1, 12.5, 13.3, 14, 14.1, 15, 15.4, 15.6, 17, 19, 20.1, 21.5, 22, 23, 23.8, 24, a także 27 cali.

W ten sposób szybko i wygodnie dopasujesz je zarówno monitorów stosowanych przy komputerach stacjonarnych, jak i ekranów laptopów wiodących producentów sprzętu elektronicznego.