Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Niszczarka Wallner 

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Niszczarka Wallner - urządzenie do niszczenia papieru i dokumentów

Wallner - Argo Polska

Niszczarki to urządzenia służące do niszczenia poufnych dokumentów, najczęściej wykorzystywane są do zastosowań biurowych. Najprostsze konstrukcje mechanizmu niszczącego tną papier wzdłuż jednej krawędzi, w wyniku czego powstają wąskie paski papieru o długości równej długości dokumentu. Bardziej skomplikowane mechanizmy tną papier również w poprzek dokumentu, tzw. ścinki.

Zaawansowane konstrukcje poza mechanicznym zniszczeniem stosują również metody chemiczne. Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie w celu zobaczenia i wybrania konkretnego modelu niszczarki.

Wyposaż swoje biuro w profesjonalne niszczarki Wallner, które niezawodnie ochronią Twoje dokumenty. Wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i wysoką wydajność urządzeń.

Niszczarki Wallner z serii JP

Wybrane modele zostały wyposażone w butelkę oleju na start. Dzięki regularnemu oliwieniu noży możemy znacznie wydłużyć wydajność niszczarek.

Codziennie stajemy przed zagrożeniem utraty danych osobowych, używanie niszczarki może uchronić przed ich kradzieżą. Zadbaj o bezpieczeństwo dokumentów, zawsze niszcz je w niszczarce.

Niszczarki Wallner z serii HD

Seria niszczarek HD to nowoczesne wzornictwo, kompaktowy rozmiar oraz wysoka wydajność. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie. Niszczarki HD to idealne rozwiązanie do domu oraz biura.

 • Wszystkie modele Wallner HD przystosowane są do niszczenia dokumentów zarówno w formie papierowej, jak i na nośnikach danych.
 • Niszczarki HD posiadają osobne szczeliny do niszczenia płyt CD i kart plastikowych.
 • Wielofunkcyjny panel sterowania umożliwia intuicyjną obsługę urządzenia - diody informują o zacięciu dokumentu, otwartych drzwiczkach czy przegrzaniu urządzenia

Niszczarki Wallner z serii auto feeder

Wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalające na pełną automatyzację procesu niszczenia.

Niszczy papier na ścinki wielkości od 2x12 mm. Jednorazowo niszczy do 10 arkuszy w standardowym podajniku. Automatyczny podajnik papieru na 160 kartek. Po włożeniu dokumentów do podajnika niszczarka sama pobiera arkusze do zniszczenia. Funkcjonalny panel dotykowy uruchamiający wskazaną funkcję urządzenia. 

Wyjątkowe cechy niszczarek Wallner:

 • urządzenia do niszczenia nośników o wysokim stopniu poufności
 • gwarantują oszczędność czasu – niszczą płyty CD, karty plastikowe, zszywki, spinacze
 • w pełni zautomatyzowane, wyposażone w automatyczny start/stop
 • ułatwiają segregację odpadów, wyposażone w osobne pojemniki i szczeliny do niszczenia dokumentów i nośników danych
 • pomocny autoreverse w przypadku włożenia zbyt dużej ilości kartek

Niszczarki Wallner

Bezpieczne użytkowanie niszczarek

Korzystanie z niszczarek jest łatwe i bezpieczne, należy jednak przestrzegać kilku ważnych zasad:

 • Dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi i możliwościami urządzenia. Niszczarki różnią się od siebie parametrami. Niektóre modele bez problemu niszczą spinacze czy płyty, ale nawet w przypadku najlepszych niszczarek jednoczesne wkładanie papieru i innych przedmiotów, może doprowadzić do zacięcia się urządzenia.
 • Niszcz jednocześnie tylko wskazaną przez producenta ilość kartek. Zbyt duża ilość niszczonych dokumentów może spowodować zablokowanie urządzenia i prowadzić do dużych przeciążeń układów mechanicznych, znacznie zmniejszających trwałość niszczarki, a nawet powodujących jej uszkodzenie.
 • W przypadku niszczenia dużej ilości dokumentów należy robić krótkie przerwy w pracy niszczarki. Ciągła praca niektórych niszczarek może prowadzić do ich przegrzania. O możliwości pracy niszczarki w trybie ciągłym możeszdowiedzieć się w instrukcji bądź na tabliczce znamionowej umieszczonej na niszczarce.
 • Pamiętaj, aby regularnie opróżniać kosz na ścinki.
 • Zwróć szczególną uwagę by nie wkła dać jenorazowo więcej niż jedną kartę kredytową/ płytę CD
 • Zwróć szczególną uwagę by nie nie szczyć papieru i kart kredytowych/płyt CD jednocześnie.
 • Systematyczne oliwienie noży tnących sprzyja szybszej i wydajniejszej pracy niszczarek.
 • Do oliwienia noży tnących używaj tylko przeznaczonych do tego preparatów lub specjalnych arkuszy do oliwienia niszczarek. Nigdy nie używaj oleju syntetycznego w aerozolu, ani produktów
  ropopochodnych lub jakiegokolwiek rodzaju nawilżaczy w aerozolu wewnątrz lub w pobliżu urządzenia, gdyż grozi to pożarem
 • Wszelkie naprawy urządzeń muszą być wykonywane przez wykwalifiko wanych specjalistów.

Tagi: niszczarka dokumentów, niszczarka do papieru domowa, niszczarka do dokumentów, niszczarka biurowa, niszczarka do biura, niszczarka na kosz, niszczarka papieru, niszczarka wallner

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online oraz odwiedzin w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Zamówienia internetowe można odebrać u nas bezpośrednio lub z dostawą.

Realizujemy pojedyńcze zamówienia jak i zlecenia o stałej współpracy, które dodatkowo promujemy rabatem!!!

Argo Wallner - Urządzenia do niszczenia papieru - niszczarki do papieru - sklep niszczarki Warszawa - Mega Niskie Ceny

DOSTAWA OD 50 ZŁ TYLKO W GRANICACH WARSZAWY - GRATIS!!! Dostawy nawet tego samego dnia!!!

WIELORABATY !!! ZAMÓW KOSZULKI NA DOKUMENTY I INNE PRODUKTY I ZYSKUJ DODATKOWE RABATY!!!

Tabela rabatów mmpartners

RABAT ZA ILOŚĆ PRODUKTÓW + RABAT ZA SUMĘ KOSZYKA + RABAT KLIENTA = WIELORABATY DO 35%

Poszukujesz niszczarki do papieru lub do niszczenia dokumentów? Sprawdź naszą ofertę urządzeń biurowych. Niszczarki Wallner - do biura i do domu: Wallner, sklep Warszawa.