Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Filtry

Włączone filtry:
  Rodzaj cięcia
  Poziom bezpieczeństwa

  Informacja

  Promocje

  Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

  Status Przesyłki na materiały biurowe

  Niszczarka Wallner 

  Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
  Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

  Niszczarka Wallner - urządzenie do niszczenia papieru i dokumentów

  Wallner - Argo Polska

  Niszczarki to urządzenia służące do niszczenia poufnych dokumentów, najczęściej wykorzystywane są do zastosowań biurowych. Najprostsze konstrukcje mechanizmu niszczącego tną papier wzdłuż jednej krawędzi, w wyniku czego powstają wąskie paski papieru o długości równej długości dokumentu. Bardziej skomplikowane mechanizmy tną papier również w poprzek dokumentu, tzw. ścinki.

  Zaawansowane konstrukcje poza mechanicznym zniszczeniem stosują również metody chemiczne. Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie w celu zobaczenia i wybrania konkretnego modelu niszczarki.

  Wyposaż swoje biuro w profesjonalne niszczarki Wallner, które niezawodnie ochronią Twoje dokumenty. Wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i wysoką wydajność urządzeń.

  Niszczarki Wallner z serii JP

  Wybrane modele zostały wyposażone w butelkę oleju na start. Dzięki regularnemu oliwieniu noży możemy znacznie wydłużyć wydajność niszczarek.

  Codziennie stajemy przed zagrożeniem utraty danych osobowych, używanie niszczarki może uchronić przed ich kradzieżą. Zadbaj o bezpieczeństwo dokumentów, zawsze niszcz je w niszczarce.

  Niszczarki Wallner z serii HD

  Seria niszczarek HD to nowoczesne wzornictwo, kompaktowy rozmiar oraz wysoka wydajność. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie. Niszczarki HD to idealne rozwiązanie do domu oraz biura.

  • Wszystkie modele Wallner HD przystosowane są do niszczenia dokumentów zarówno w formie papierowej, jak i na nośnikach danych.
  • Niszczarki HD posiadają osobne szczeliny do niszczenia płyt CD i kart plastikowych.
  • Wielofunkcyjny panel sterowania umożliwia intuicyjną obsługę urządzenia - diody informują o zacięciu dokumentu, otwartych drzwiczkach czy przegrzaniu urządzenia

  Niszczarki Wallner z serii auto feeder

  Wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalające na pełną automatyzację procesu niszczenia.

  Niszczy papier na ścinki wielkości od 2x12 mm. Jednorazowo niszczy do 10 arkuszy w standardowym podajniku. Automatyczny podajnik papieru na 160 kartek. Po włożeniu dokumentów do podajnika niszczarka sama pobiera arkusze do zniszczenia. Funkcjonalny panel dotykowy uruchamiający wskazaną funkcję urządzenia. 

  Wyjątkowe cechy niszczarek Wallner:

  • urządzenia do niszczenia nośników o wysokim stopniu poufności
  • gwarantują oszczędność czasu – niszczą płyty CD, karty plastikowe, zszywki, spinacze
  • w pełni zautomatyzowane, wyposażone w automatyczny start/stop
  • ułatwiają segregację odpadów, wyposażone w osobne pojemniki i szczeliny do niszczenia dokumentów i nośników danych
  • pomocny autoreverse w przypadku włożenia zbyt dużej ilości kartek

  Niszczarki Wallner

  Bezpieczne użytkowanie niszczarek

  Korzystanie z niszczarek jest łatwe i bezpieczne, należy jednak przestrzegać kilku ważnych zasad:

  • Dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi i możliwościami urządzenia. Niszczarki różnią się od siebie parametrami. Niektóre modele bez problemu niszczą spinacze czy płyty, ale nawet w przypadku najlepszych niszczarek jednoczesne wkładanie papieru i innych przedmiotów, może doprowadzić do zacięcia się urządzenia.
  • Niszcz jednocześnie tylko wskazaną przez producenta ilość kartek. Zbyt duża ilość niszczonych dokumentów może spowodować zablokowanie urządzenia i prowadzić do dużych przeciążeń układów mechanicznych, znacznie zmniejszających trwałość niszczarki, a nawet powodujących jej uszkodzenie.
  • W przypadku niszczenia dużej ilości dokumentów należy robić krótkie przerwy w pracy niszczarki. Ciągła praca niektórych niszczarek może prowadzić do ich przegrzania. O możliwości pracy niszczarki w trybie ciągłym możeszdowiedzieć się w instrukcji bądź na tabliczce znamionowej umieszczonej na niszczarce.
  • Pamiętaj, aby regularnie opróżniać kosz na ścinki.
  • Zwróć szczególną uwagę by nie wkła dać jenorazowo więcej niż jedną kartę kredytową/ płytę CD
  • Zwróć szczególną uwagę by nie nie szczyć papieru i kart kredytowych/płyt CD jednocześnie.
  • Systematyczne oliwienie noży tnących sprzyja szybszej i wydajniejszej pracy niszczarek.
  • Do oliwienia noży tnących używaj tylko przeznaczonych do tego preparatów lub specjalnych arkuszy do oliwienia niszczarek. Nigdy nie używaj oleju syntetycznego w aerozolu, ani produktów
   ropopochodnych lub jakiegokolwiek rodzaju nawilżaczy w aerozolu wewnątrz lub w pobliżu urządzenia, gdyż grozi to pożarem
  • Wszelkie naprawy urządzeń muszą być wykonywane przez wykwalifiko wanych specjalistów.

  Tagi: niszczarka dokumentów, niszczarka do papieru domowa, niszczarka do dokumentów, niszczarka biurowa, niszczarka do biura, niszczarka na kosz, niszczarka papieru, niszczarka wallner

  Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online oraz odwiedzin w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Zamówienia internetowe można odebrać u nas bezpośrednio lub z dostawą.

  Realizujemy pojedyńcze zamówienia jak i zlecenia o stałej współpracy, które dodatkowo promujemy rabatem!!!

  Argo Wallner - Urządzenia do niszczenia papieru - niszczarki do papieru - niszczarka dokumentów - sklep Warszawa