Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Filtry

Informacja

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Zamów Darmowy Katalog Artykułów Biurowych

Certyfikat SSL Sklepu artykuły biurowe

Znajdź swój idealny długopis

Akcesoria do UPS 

Pokazuje 1 - 43 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 43 z 43 elementów

Akcesoria komputerowe - zasilanie awaryjne, zasilacz ups

Zasilanie awaryjne UPS – ups jest urządzeniem dostarczającym awaryjne zasilanie do podłączonych urządzeń w przypadku zaniku napięcia w sieci energetycznej.

podział Ups: 5 typów urządzeń ups:
- off-line Urządzenie podłączone do tego UPS-a zasilane jest bezpośrednio z sieci, zaś akumulatory są w razie potrzeby autom. podładowywane niewielkim prądem.
- avr-line interactive jest to ulepszony typ Offline, poprzez wykorzystanie transformatora falownika oraz stabilizuje napięcie wyjściowe w trakcie pracy sieciowej.
- sine wave LCD zasilacze wyposażone w tę funkcję posiadają zaawansowany system generowania napięcia wyjściowego w trybie zasilania bateryjnego.
- sine wave RT LCD posiadaja kształt napięcia jak sine wave LCD oraz możliowć pracy w ustawieniu pionowym (tower) lub poziomym (rack w szafie komputerowej)

 Akcesoria komputerowe - zasilanie awaryjne, zasilacz ups Zasilanie awaryjne UPS – ups jest urządzeniem dostarczającym awaryjne zasilanie do podłączonych urządzeń w przypadku zaniku napięcia w sieci energetycznej. podział Ups: 5 typów urządzeń ups: - off-line Urządzenie podłączone do tego UPS-a zasilane jest bezpośrednio z sieci, zaś akumulatory są w razie potrzeby autom. podładowywane niewielkim prądem. - avr-line interactive jest to ulepszony typ Offline, poprzez wykorzystanie transformatora falownika oraz stabilizuje napięcie wyjściowe w trakcie pracy sieciowej. - sine wave LCD zasilacze wyposażone w tę funkcję posiadają zaawansowany system generowania napięcia wyjściowego w trybie zasilania bateryjnego. - sine wave RT LCD posiadaja kształt napięcia jak sine wave LCD oraz możliowć pracy w ustawieniu pionowym (tower) lub poziomym (rack w szafie komputerowej)