Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Rolki do faksów, kas, kalkulatorów 

Pokazuje 1 - 24 z 99 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 99 elementów

Artykuły papiernicze - rolki termiczne i faksowe, rolki kasowe

W naszej ofercie znalazły się przeróżne rolki, które będą pasowały m.in. do faksów, kas, kalkulatorów, bankomatów czy parkometrów. Dostępne są zarówno rolki offsetowe i termiczne, jak i samokopiujące. Sprawia to, że bez problemu znajdzie się potrzebny produkt. Rolki okazują się potrzebne nie tylko w sklepach i supermarketach, ale także w różnego rodzaju działalnościach np. w salonach kosmetycznych, punktach SPA czy gabinetach lekarskich. Produkty sprzedawane są najczęściej w zbiorczych opakowaniach, które zapewniają korzystną cenę. Warto już teraz zaopatrzyć się w odpowiednie rolki.

Rolki offsetowe

Produkowane są z białego, bezdrzewnego i bezpyłowego papieru offsetowego. Zastosowanie wysokiej jakości papieru offsetowego w produkcji rolek kasowych zapewnia długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie maszyn liczących. Typowe zastosowanie rolek offsetowych: kasy, bankomaty, plotery.

Dostępne są również:

Rolki kasowe z kopią lub rolki samokopiujące

Wykonane są z wysokiej jakości papieru samokopiującego. Papier samokopiujący jest pokryty mikrokapsułkami SC ( Self Contained ) pod wpływem mechanicznego uderzenia mikrokapsułki pękają i wywołują nadruk na papierze. Dostępne są również rolki samokopiujące chemiczne wykorzystywane w urządzeniach, w których nie stosuje się taśmy barwiącej. 

Rolki termiczne i rolki faksowe

Produkowane są z papieru termoczułego o gramaturze 48 g/m². Zastosowanie rolek termicznych: kasy, bankomaty, telefaksy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu papierniczego online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów.


Keywords:

Papierniczy Warszawa, Sklep papierniczy, materiały biurowe, artykuły biurowe, rolka termiczna 57x20, rolki termiczne 57x30, rolka termiczna 80x80, rolka termiczna 57x15, rolki do kasy fiskalnej 57x30, rolki do terminala 57x20