Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Ręczniki papierowe składane 

Pokazuje 1 - 24 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 62 elementów

Ręczniki papierowe - ręczniki ZZ, składane, papiery higieniczne w listkach

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo bogaty wybór ręczników papierowych, składanych jedno-, dwu- i trzywarstwowych, które są wydajne, chłonne i wytrzymałe, znanych producentów, w tym KatrinBulkySoft, Tork czy Cliver.

Oferowane przez nas produkty są składane w różnorodnych systemach, takich jak tradycyjne ręczniki ZZ lub wielopanelowe. Cechą sprzedawanych przez nas ręczników jest ich wydajność i estetyczny wygląd. System składania daje możliwość pojedynczego dozowania produktu. W ofercie posiadamy ręczniki papierowe, które wykonane są z czystej, starannie selekcjonowanej celulozy oraz przetworzonej makulatury.

W naszym sklepie papierniczym z artykułami higienicznymi znajdują się ręczniki papierowe w klasie Standard i Premium. Produkty te są wytrzymałe i skutecznie osuszają dłonie. Do zastosowania zarówno w firmach, zakładach przemysłowych, jak i miejscach użyteczności publicznej.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy fachową obsługę i pomoc w wybraniu właściwych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi kategoriami w naszym katalogu. Oferujemy wiele elementów wyposażenia biura, w tym meble biurowe oraz sprzęt RTV.

Ręczniki papierowe do podajnika ✔️

⊗ Ręczniki papierowe - Nasze wytrzymałe ręczniki papierowe są dostępne w czterech wersjach i zostały wyprodukowane z papieru nadającego się do recyklingu.

Nasze ręczniki papierowe składane zostały podzielone na grupy: przeznaczone do zwykłych zastosowań, do codziennego użytkowania, oraz te wysokiej jakości produkty do najbardziej wymagających zastosowań.​

    • Ręczniki papierowe składane, C - Nasze wytrzymałe, dwuwarstwowe ręczniki papierowe składane C są odpowiednie do miejsc o niskim, średnim i dużym natężeniu ruchu oraz do standardowych, codziennych, jak i wymagających zastosowań.
  • Ręczniki papierowe składane, C
    • Ręczniki papierowe składane, W, One/Non Stop - Nasze wytrzymałe, ręczniki papierowe składane W, są podawane pojedynczo, co ma wpływ na zwiększenie higieny i zmniejszenie kosztów.
  • Ręczniki papierowe składane, W
  • Ręczniki papierowe składane, Z
    • Ręczniki papierowe składane, V, Zig Zag - Wytrzymałe ręczniki papierowe składane V, są podawane pojedynczo, dzięki czemu ich zużycie jest mniejsze. Nasze ręczniki papierowe składane V, v dostępne są w opakowaniach z uchwytem, dzięki czemu transport i przenoszenie są bardziej wygodne.

Ręczniki papierowe składane, V

Zapamiętaj!!! Kupując w naszym sklepie, w ilościach kartonowych otrzymujesz rabat do 10% oraz specjalne warunki handlowe!!!

Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia Państwu jak najlepszej oferty handlowej!!! ✔️

Szukaj naszych produktów po słowach kluczowych: ręcznik zz, ręczniki papierowe zz, ręczniki papierowe składane, papier zz, ręcznik zz biały, tork reczniki papierowe, katrin reczniki papierowe, cliver reczniki papierowe, bulky reczniki papierowe