Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Kuwety na dokumenty 

Pokazuje 1 - 24 z 184 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 184 elementów

Kuwety na dokumenty - organizer na dokumenty na biurko ❤️

Kuwety biurowe na dokumenty - organizacja pracy w biurze

Kuwety biurowe to doskonałe rozwiązanie, które pomaga utrzymać porządek na biurku. Dzięki nim łatwo zorganizować wszelkie dokumenty i papiery. Organizer na biurko na dokumenty jest niezastąpionym narzędziem dla osób pracujących w zatłoczonych przestrzeniach. Pomagają w utrzymaniu należytego ładu na biurku, sortowaniu listów i papierów oraz ułatwiają pracę w biurze. 

 • Kuweta na biurko pozwala przechowywać papiery, teczki i inne akta w jednym miejscu.
 • Dzięki kuwetom na dokumenty łatwo odnajdziesz potrzebne papierowe materiały bez konieczności szukania ich po całym biurku.
 • Organizer na biurko dokumenty sprawia, że praca staje się bardziej efektywna i sprawniejsza.
Wybierz odpowiednią kuwetę na dokumenty dopasowaną do stylu swojego biura i ciesz się uporządkowaną przestrzenią pracy!

Kuwety na dokumenty - na co warto zwrócić uwagę

Tacki biurowe to niezwykle przydatne akcesoria do organizacji dokumentów w biurze. Oto kilka cech, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze tacki:

 • Materiał i Wytrzymałość: Wybierając tackę, zwróć uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Najpopularniejsze to plastik (np. polistyren) lub metal. Upewnij się, że tacka jest trwała i wytrzyma obciążenie dokumentami.
 • Wymiary: Sprawdź, czy tacka ma odpowiednie wymiary, aby pomieścić dokumenty w formacie A4 lub innych rozmiarach. Wymiary standardowej tacki to zazwyczaj około 32,5 cm x 24,5 cm x 6,5 cm.
 • Przezroczystość: Tacki przezroczyste ułatwiają identyfikację zawartości bez konieczności otwierania. Jeśli potrzebujesz szybkiego dostępu do dokumentów, to dobry wybór.
 • Kolor: Wybierz kolor, który pasuje do wystroju biura lub ułatwia segregację dokumentów. Dostępne są tacki w różnych kolorach, od bezbarwnych po intensywne odcienie.
 • Możliwość Łączenia: Niektóre modele tacki można łączyć ze sobą, tworząc większe systemy organizacyjne.

Kolorowe kuwety na dokumenty

Odpowiednie zorganizowanie przestrzeni, w której się pracuje, często wpływa na produktywność. Człowiekowi ciężko jest się skupić w bałaganie. Duże znaczenie ma też dobór kolorystyki. Często to od niej zależy, jak pracownicy czują się w danym pomieszczeniu i jakie wrażenie sprawia ono na ewentualnych klientach czy kontrahentach. Plastikowa szafka z szufladami na klucz to znakomita opcja na wprowadzenie porządku w biurze. Produkty zostały wykonane z solidnych materiałów. W naszej ofercie znalazła się niezwykle szeroka gama rozmaitych modeli. Dostępne są warianty o różnej ilości oraz wysokości szuflad. Do wyboru są zarówno zamknięte, jak i otwarte pojemniki. W eleganckim biurze albo gabinecie z pewnością sprawdzi się zestaw szuflad o wysokim połysku.

Oto kilka opcji kuwet biurowych, które możesz rozważyć:

 1. Półki na dokumenty Leitz - szufladki ułatwiają porządkowanie dokumentów, czasopism i folderów w formacie A4. Można je ustawiać jedna na drugiej, co jest niezwykle wygodne i pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię nawet w najmniejszych domowych biurach.
 2. Półki na dokumenty Esselte - poznaj zalety pojedynczych i modułowych półek na dokumenty Esselte, zaprojektowanych z myślą o usprawnieniu organizacji w biurze. Szufladki Esselte umożliwiają wygodne przechowywanie w wyznaczonym miejscu poczty przychodzącej i wychodzącej, projektów, notatek, raportów i innych dokumentów. Dzięki możliwości stawiania półek jedne na drugich można modułowo rozbudować miejsce do przechowywania w celu dopasowania do wymagań użytkownika. Tacki na dokumenty nadają się również do postawienia na biurku, co pozwala stworzyć uporządkowane i dobrze zorganizowane miejsce pracy.
 3. Szufladki na dokumenty Bantex - kolorowe i przezroczyste tacki na biurko do efektownej segregacji i organizacji dokumentów w firmie
 4. Półki na dokumenty Donau - mistrzowska seria kuwet biurowych w najlepszych cenach do uporządkowania dokumetów w Twojej firmie. Ustawiaj je na jadna na drugiej bez obaw połamania i uszkodzeń, a możliwość opisu szufladki za pomocą etykiety pozwoli Ci na łatwą organizację dokumentów.

Cechy szczególne szufladek na dokumenty:

 • Wytrzymałość: Szuflady Bantex są wykonane z trwałego polistyrenu, co zapewnia im długotrwałą żywotność i odporność na uszkodzenia.
 • Przezroczystość: Większość szuflad Donau jest przezroczysta, co umożliwia łatwe zidentyfikowanie zawartości bez konieczności otwierania każdej szuflady.
 • Etykiety: Niektóre modele posiadają miejsce do naklejenia etykiety, dzięki czemu można oznaczyć zawartość i zachować porządek.
 • Wielkość A4: Szuflady Leitz są idealnie dopasowane do dokumentów w formacie A4, co ułatwia ich przechowywanie.
 • Możliwość łączenia kaskadowego: Niektóre modele można łączyć ze sobą, tworząc stosy szuflad, co jest przydatne w biurach i miejscach, gdzie potrzebna jest większa ilość przechowywanej dokumentacji.

Kolorowe kuwetki na dokumenty: Praktyczne i stylowe rozwiązanie dla Twojego biura. Szufladki na papiery i dokumenty to nie tylko sposób na utrzymanie porządku, ale także doskonały dodatek do urządzenia swojej przestrzeni pracy. Odkryj, jak organizator na biurko może zmienić codzienne zarządzanie papierami w przyjemną rutynę.

Kolorowe kuwety biurowe na dokumenty 

Tacki na dokumenty - porządek na biurku

 1. Metalowa tacka na dokumenty to solidne rozwiązanie do przechowywania papierów w biurze.
 2. Plastikowa tacka na biurko jest lekka i łatwa w czyszczeniu, idealna do codziennego użytku.
 3. Kuwety biurowe pozwalają zachować porządek i organizację w miejscu pracy.

metalowe kuwety na dokumenty

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów.

DOSTAWA OD 50 ZŁ TYLKO W GRANICACH WARSZAWY - GRATIS!!!

WIELORABATY !!! ZAMÓW PRODUKTY Z NASZEJ OFERTY I ZYSKUJ DODATKOWE RABATY!!!

Tabela rabatów mmpartners

RABAT ZA ILOŚĆ PRODUKTÓW + RABAT ZA SUMĘ KOSZYKA + RABAT KLIENTA = WIELORABATY DO 35%

Keywords: kuwety biurowe, kuweta na dokumenty, kuwety na biurko, tacka na dokumenty, kuweta na papiery, kuweta a4, półki biurowe na dokumenty, półki na dokumenty plastikowe, półka na dokumenty metalowa, kuweta dokumenty

Jaki jest najlepszy biuroserwis w Warszawie? Oczywiście mmpartners.eu - kompleksowe zaopatrzenie firm i instytucji, Najlepszy dostawca artykułów biurowych w Polsce z największą ofertą oraz najlepszą obsługą.