Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Teczki szkolne 

Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów

Teczki szkolne

W naszej ofercie znalazł się szeroki wybór teczek. Coś dla siebie znajdą osoby trudniące się rozmaitymi zajęciami. Dostępne są m.in. książki do podpisu (również alfabetyczne) czy dzienniki korespondencyjne. Nie mogło zabraknąć teczek zawieszanych, które można od razu skompletować z odpowiednim wózkiem. Najpopularniejszym wariantem są papierowe teczki z gumką. Są one niezwykle praktyczne, a do tego przystępne cenowo. Przy tym wszystkim można przebierać między rozmaitymi wzorami i kolorami. Uda się znaleźć nawet modele z wizerunkiem ulubionych bajkowych postaci. W ofercie znalazły się także teczki plastikowe oraz kopertowe. Wiele osób decyduje się również na teczki z przegródkami. To opcja doceniana m.in. przez studentów. W każdej z kieszonek można umieścić notatki z innego przedmiotu. Z kolei teczki z rączką doskonale nadają się dla młodszych uczniów albo dla artystów, którzy nareszcie mogą przenosić bez problemu nawet znacznej wielkości prace.

Praktyczne, stworzone z myślą o dzieciach, młodzieży i studentach, teczki szkolne z naszej oferty to szeroki wybór produktów. Oferta obejmuje:

  • teczki na rysunki (prace plastyczne),

  • teczki dla studentów,

  • teczki dla najmłodszych dzieci,

  • uniwersalne teczki na gumkę,

  • teczki z rączką, dostępne w wielu kolorach.

Teczki szkolne przydają się dzieciom już od najmłodszych lat. Przedszkolaki przechowują w nich swoje pierwsze dzieła. Uczniowie z podstawówki i szkół średnich przenoszą w nich dokumenty, notatki, również rysunki.

Wśród teczek szkolnych oferujemy szeroki wybór teczek dla studentów. Różne formaty do wyboru:

  • A4,

  • A3,

  • A2,

  • B3.

Studentom kierunków artystycznych teczki o innym rozmiarze niż A4 są potrzebne do bezpiecznego przenoszenia rysunków oraz różnych prac. W naszej hurtowni kupisz teczki wykonane z plastiku bądź twardej tektury i dodatkowo lakierowane. Oferujemy gustowne teczki dla studentów w kolorze czarnym, z rączką, a część z nich posiada pasek.

Teczka szkolna z gumką

Wygodny i niezbędny dodatek do szkolnej wyprawki, czyli teczka z rączką. W ofercie M&M Partners kupisz oryginalne teczki z rączką, dla pierwszoklasisty i dla studenta. Dla małych dzieci oferujemy teczki z ich ulubionymi postaciami z bajek i seriali. Stylowe, wykonane z wytrzymałego kartonu, pokrytego gładką okleiną. Kolorowe, bajkowe, niezbędne do przenoszenia książek na dodatkowe zajęcia językowe, plastyczne i inne. Praktyczne, by zabrać zeszyt czy książkę do babci i zrobić pracę domową.

Oferujemy bogaty wybór klasycznych teczek z gumką pionową bądź na rogach, ale też na rzepy. Teczki szkolne z bohaterami z kreskówek, zwierzątkami, printami. Dla studentów jednokolorowe trwałe teczki na rzep, które pomieszczą niemały plik kser i notatek.

Teczki na gumkę, na rzep i zapinanie przydają się na każdym etapie edukacji. Dzięki nim Twoje dziecko, bez względu na wiek, będzie mieć porządek w swoich notatkach, pracach plastycznych i pierwszych dokumentach. Bo w teczkach mogą przechowywać dyplomy i świadectwa.

Jeśli poszukujesz teczek szkolnych w trendach, które lubią dzieci, nastolatki i studenci, to jesteś we właściwym miejscu. Zamów, a my zrealizujemy szybką dostawę.