Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Teczki z przegródkami 

Pokazuje 1 - 24 z 149 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 149 elementów

Teczki segregujące na dokumenty

To jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań do przechowywania dokumentów w biurze i w domu. Również do przechowywania prac dzieci w przedszkolach i w szkołach. W teczkach harmonijkowych przechowuje się różnego rodzaju dokumenty firmowe. Mogą być to umowy zawierane z kontrahentami, dokumenty pracownicze, korespondencja, dokumentacja urzędowa.

Teczki harmonijkowe w formie aktówki są dobrym rozwiązaniem podczas spotkań biznesowych, jeśli masz kilka rodzajów dokumentów. Posegregowane dokumenty świadczą o profesjonalnym podejściu i przygotowaniu do spotkania. Dzięki kilku bądź kilkunastu zakładkom, szybko odszukasz dokumenty. Forma aktówki zapewnia wygodne przemieszczanie się z teczką.

Teczki segregujące na dokumenty są praktycznym rozwiązaniem również w placówkach edukacyjnych, szczególnie przedszkolach. Dzieci mogą przechowywać w nich swoje prace. W ofercie M&M Partners są zarówno kolorowe teczki, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom, jak i stylowe teczki do biura i na spotkania biznesowe.

teczka na dokumenty

Teczki harmonijkowe i organizery na dokumenty

W tej kategori chcemy zaproponować państwu teczki na dokumenty z przegródkami. Teczka z przegródkami a4 segregująca pomieści dokumenty w porządku alfabetycznym. Teczka harmonijkowa może posiadać 2, 12 lub 32 przegródki na dokumenty, co ułatwi nam ich identyfikację. Zapraszamy do naszej oferty wyposażenie biura.

Kategoria teczek harmonijkowych w M&M Partners to szeroki wybór produktów, dlatego znajdziesz najlepsze organizery w zależności od potrzeb firmy, placówki edukacyjnej bądź domu. W ofercie naszego sklepu są między innymi:

  • klasyczne teczki harmonijkowe na zatrzask,

  • teczki na gumkę,

  • teczki w formie aktówki zamykane na klamrę,

  • organizery na zatrzask,

  • teczki z rączką.

I dużo modeli do wyboru. Oferujemy klasyczne i nowoczesne formy organizerów na dokumenty. Wykonane z plastiku- sztywne bądź z jednej z najbezpieczniejszych form plastiku- polipropylenu. Przy tym polipropylen jest wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne. Część oferowanych teczek harmonijkowych posiada obszycie z taśmy. Wszystkie oferowane produkty pochodzą od sprawdzonych producentów. Cechuje jest trwałość, wygoda użytkowania i niezmienny wygląd przez długi czas.

Teczka z 6 przegródkami lub 12 przegródkami

Producenci teczek harmonijkowych z oferty naszego sklepu papierniczego dbają nie tylko o wysoką jakość i każdy detal organizera, ale również o dostosowanie teczki do potrzeb użytkownika. W naszym sklepie znajdziesz teczki z 6 przegródkami, 8 albo 12 przegródkami.

Teczki dostępne są po 10 sztuk bądź kupisz również 1 sztukę, jeśli potrzebujesz na przykład organizera do użytku domowego. Przy zakupie większej ilości, możesz otrzymać rabat ilościowy, sprawdź szczegóły na stronie wybranego produktu, czy jest on objęty obniżkami przy większych zakupach.

W M&M Partners kupisz teczki harmonijkowe z etykietami opisowymi. Znajdują się one na froncie organizera bądź na grzebiecie. W ofercie mamy teczki z indeksami na przekładkach oraz również z kieszonką na wizytówki. Kolejna propozycja to organizer z dodatkowymi klapkami na trzymanie w nich luźnych papierów. Wzrokowcom polecamy teczki harmonijkowe z kolorowymi przegródkami segregującymi.

Bez względu na to, czy poszukujesz klasycznego organizera o gładkiej strukturze, czy teczki harmonijkowej z wytłoczonym wzorem i ozdobnym zamykaniem, to kupisz je w M&M Partners.