Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Segregator A5 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Segregatory biurowe - segregatory na dokumenty - segregator A5 ❤️

Jeśli chcesz, aby Twoje dokumenty biurowe lub prace szkolne były chronione, uporządkowane i łatwo dostępne, odpowiedzią może być segregator z 2 ringami, tzw. mechanizmem dźwigniowym. Segregatory przechowują dziurkowane papiery, które można łatwo usunąć, co pozwala na przewracanie ich w celu znalezienia arkuszy i przeczytanie lub zapisanie dodatkowych informacji lub wyciągnięcie ich. Segregatory są dostępne w wielu stylowych kolorach i często zawierają kieszenie na wewnętrznej stronie okładki do przechowywania nieprzedziurkowanych kartek. Zakładki lub przekładki do segregatora pomagają lepiej zorganizować pracę, umożliwiając sortowanie według przedmiotu szkolnego lub tego, czy praca jest w toku, czy zakończona.

Segregator A5

Najczęściej wykorzystywany jest do archiwizowania dokumentów biurowych lub raportów biznesowych, często spotykamy się również z archiwizowaniem zadań domowych, które przydadzą nam się w przyszłości. Segregatory często mają konstrukcję z dwoma pierścieniami, mechanizmem dźwigniowym, które pomagają trzymać papier lub dokumenty w określonej kolejności.

Wymiary segregatora A5 to najczęściej 22 x 23,5 cm, to pozwala na archiwizowanie dokumentów w formacie A5 rozmiar 210 x 148 mm.

Wytmiary segregatora A5

Segregator A5 może być wykonany ze sztywnego kartonu pokrytego częściowo folią popipropylenową ( segregatory ekonomiczne) lub całkowicie ( segregator pcv ) u nas w promocji codziennej - spójrz PROMOCJE, oraz może być wykonanu z plastiku tzw., segregator plastikowy. Oba mają taką samą cechę, tyle że trwałość dłuższa będzie tych plastikowych.

Segregator z pcvSegregator A5 może posiadać różne grubości, do najpopularniejszych szerokości grzbietu należą 50 mm i 75 mm, które to odpowiednio mieszczą w sobie od 400 do 600 kartek dokumentów.

Ponadto posiadamy w ofercie segregatory bankowe A5, różniące się od standardowych segregatorów A5 wydłużoną przednią okładką o wymiarach 29 cm

Segregator bankowy wymiary

Polecamy segregatory A4 z grzbietem 80 mm - Segregator Leitz 180° oraz popularne Segregatory Bantex XXL, które mogą pomieścić o 15% więcej dokumentów od standardowych segregatorów.
Pamiętaj o tym, że przedstawione wartości są uśrednione, dlatego warto przyjąć margines błędu.

Segregatory biurowe najczęściej posiadają wzmocnione dolne krawędzie z metalu w celu ochrony i żywotności, oraz otwór w grzbiecie okuty metalowym pierścieniem.

Okucie segregatora na dokumenty

W celu dokładnego zmierzenia danego segregatora i doboru odpowiedniego grzbietu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sklepu, mieścimy się na Bemowie w Warszawie i zapewniamy szeroki asortyment towarów do archiwizowania!!!

Nasz sklep mmpartners.eu oferuje standardowe segregatory biurowe w potrzebnych rozmiarach po przystępnych cenach. Segregatory mogą być dużym wydatkiem dla biur, które regularnie archiwizują swoje dokumenty na półkach lub pojemnikach do tego przygotowanych. Posiadamy również Segregatory ringowe oraz ofertowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów w atrakcyjnych cenach!!!

Najczęściej wybierane przez Was segregatory to:

  • Segregatory Esselte

  • Segregatory Leitz

  • Segregatory Vaupe

  • Segregatory Bantex

  • Segregatory Elba

  • Segregatory Donau

Jako uzupełnienie i jednocześnie najczęściej używane dodatki do segregatorów, są etykiety wymienne, wystarczy wybrać te samoprzylepne, lub wkładane w kieszonki segregatorów usytuowane na grzbiecie. Jeśli pragniemy w segregatorze posegregować dokumenty, możemy do tego użyć przekładek do segregatorów, dostępnych w kolorowym wykonaniu lub numerycznym bądź alfabetycznym wykończeniu.