Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Ołówek Parker 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Ekskluzywne artykuły piśmiennicze - ołówek automatyczny Parker

Myślisz : Elegancki ołówek mechaniczny? - Parker - jedyny i niepowtarzalny wybór, mistrzowskie rzemiosło i wzornictwo ❤️

Ołówki automatyczne Parker to kunsztownie wykonane, doskonałe przybory do pisania z bogatą historią innowacji i wiarą w znaczenie słowa pisanego.

Spraw, aby codzienne pisanie było przyjemnością dzięki ołówkowi mechanicznemu Parker Jotter. Wyposażony w elegancką, wysuwaną konstrukcję z lufą ze stali nierdzewnej, błyszczącymi wykończeniami i klipsem w kształcie grotu, Jotter może być ponownie napełniony ołowiem 0,5 milimetra i jest dostarczany w eleganckim pudełku upominkowym.

Dostępne w wielu różnych różnych wykończeniach. Jeśli potrzebujesz grawer - chętnie pomożemy, w naszej ofercie dostępne również długopisy parker z grawerem!!!


Długopisy Parker Jotter są jednocześnie odważne i kultowe, z szeroką gamą kolorowych wykończeń pasujących do każdego stylu. Połącz tradycję z nowoczesnością, używając pióra wiecznego Parker Jotter z chromowanymi wykończeniami. Czerwony długopis Jotter jest natychmiast zauważalny za każdym razem, gdy jest używany i zapewnia niezawodny przepływ atramentu, kiedy tylko tego potrzebujesz. Wybierz ołówek automatyczny Jotter do precyzyjnego pisania, rysowania wykresów i szkicowania. Każdy długopis i ołówek automatyczny Parker Jotter został zaprojektowany tak, aby zapewniać doskonałe wrażenia podczas pisania przez wiele lat.

Długopis Parker Jotter - elegancki długopis na prezent. Ekskluzywne przybory do pisania na czasie i dla każdego.

Długopisy Parker Jotter

Dostępne długopisy Parker w naszej ofercie:

Eksluzywne przybory do pisania - sklep Parker Warszawa - długopisy i ołówki z grawerem

 Ekskluzywne artykuły piśmiennicze - ołówek automatyczny Parker 
  
  
 Myślisz : Elegancki ołówek mechaniczny ? - Parker - jedyny i niepowtarzalny wybór, mistrzowskie rzemiosło i wzornictwo ❤️ 
 Ołówki automatyczne Parker to kunsztownie wykonane, doskonałe przybory do pisania z bogatą historią innowacji i wiarą w znaczenie słowa pisanego. 
 Spraw, aby codzienne pisanie było przyjemnością dzięki ołówkowi mechanicznemu Parker Jotter . Wyposażony w elegancką, wysuwaną konstrukcję z lufą ze stali nierdzewnej, błyszczącymi wykończeniami i klipsem w kształcie grotu, Jotter może być ponownie napełniony ołowiem 0,5 milimetra i jest dostarczany w eleganckim pudełku upominkowym. Dostępne w wielu różnych różnych wykończeniach. Jeśli potrzebujesz grawer - chętnie pomożemy, w naszej ofercie dostępne również długopisy parker z grawerem!!! 
 Długopisy Parker Jotter są jednocześnie odważne i kultowe, z szeroką gamą kolorowych wykończeń pasujących do każdego stylu. Połącz tradycję z nowoczesnością, używając pióra wiecznego Parker Jotter z chromowanymi wykończeniami. Czerwony długopis Jotter jest natychmiast zauważalny za każdym razem, gdy jest używany i zapewnia niezawodny przepływ atramentu, kiedy tylko tego potrzebujesz. Wybierz ołówek automatyczny Jotter do precyzyjnego pisania, rysowania wykresów i szkicowania. Każdy  długopis i ołówek automatyczny Parker Jotter  został zaprojektowany tak, aby zapewniać doskonałe wrażenia podczas pisania przez wiele lat. 
  Długopis Parker Jotter   - elegancki długopis na prezent. Ekskluzywne przybory do pisania na czasie i dla każdego. 
  
 Dostępne długopisy Parker w naszej ofercie: 
  Długopis Parker Jotter - długopis parker jotter stalowy, długopis parker jotter czarny, Parker Jotter Originals  
  Ołówek automatyczny Parker Jotter - Parker Jotter ołówek mechaniczny  
 Eksluzywne przybory do pisania - sklep Parker Warszawa - długopisy i ołówki z grawerem