Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Koperty kurierskie 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Koperty i akcesoria do wysyłki - Koperta kurierska - koperta foliowa, przylgi ❤️

Wśród akcesoriów wykorzystywanych podczas przygotowywania przesyłek w firmach z branży e-commerce dużą popularnością cieszą się koperty kurierskie. To tanie w zakupie i wygodne w użytkowaniu koperty foliowe ułatwiające adresowanie paczek przez nadawcę. Zastosowanie samoprzylepnych kopert pozwala uniknąć sytuacji zagubienia listu przewozowego w czasie transportu. To zdecydowanie szybsze i o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie niż naklejanie zwykłej kartki z użyciem taśmy.

Koperty foliowe przezroczyste posiadają na całej tylnej powierzchni warstwę kleju, na tyle silnego, że mogą być stosowane na rozmaitych podłożach. W potocznym języku nazywane „przylgami”, a stosowane w usługach kurierskich, transporcie, produkcji do umieszczenia wewnątrz dokumentów przewozowych, faktur, dokumentów dostawy, instrukcji obsługi, gwarancji.

Dzięki nacięciu tylnej strony powstaje kieszeń umożliwiająca włożenie dokumentów i albo przyklejenie koperty w całości do podłoża ( np. palety lub pudełka ) albo pozostawienie paska zabezpieczającego klej wzdłuż dłuższego boku co zapewnia dostęp bez konieczności oderwania koperty od przyklejonego podłoża.


Jako dystrybutor kopert kurierskich foliowych zapewniamy duży wybór szczelnych opakowań na dokumenty przewozowe. Warstwa mocnego kleju sprawia, że koperta ściśle przylega do paczki. Dzięki temu nie da się takiej kangurki oderwać i zgubić.

przylgi - koperty kurierskie


Dlaczego warto stosować przylgi kurierskie?

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i zajmujesz się sprzedażą wysyłkową, to z pewnością każdego dnia przygotowujesz dziesiątki przesyłek dla swoich klientów. Każda paczka musi zostać poprawnie zaadresowana, aby bezpiecznie dotarła do odbiorcy. Przylgi kurierskie znacząco ułatwiają ten proces. Umieszczone na foliopakach kurierskich wraz z listem przewozowym umożliwiają łatwe rozpoznanie adresata, co przekłada się na usprawnienie procesu wysyłki. Foliowe koperty kurierskie zabezpieczają dokumenty przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i przypadkowym zniszczeniem w czasie podróży. Zadbaj o bezpieczeństwo wysyłanych paczek. Postaw na solidne kangurki od uznanego producenta i sprzedawcy M&M Partners.


koperty foliowe kurierskie rozmiary

Nasz sklep mmpartners.eu oferuje standardowe koperty biznesowe w potrzebnych rozmiarach po przystępnych cenach. Koperty mogą być dużym wydatkiem dla biur, które regularnie wysyłają faktury, przesyłki reklamowe, umowy lub inną korespondencję. Koperty biurowe są dostępne w standardowych rozmiarach z samoprzylepnymi klapkami lub paskami do przyklejania, aby uniknąć nadmiernego lizania lub zawilgocenia. Znajdź koperty z okienkami lub bez w odpowiednich pozycjach, z zabezpieczeniem chroniącym prywatność. Koperty z okienkiem są kompatybilne z większością programów do fakturowania i księgowości.

Koperta kurierska wymiary:

koperta kurierskie C6, koperta foliowa A6 175 x 115 +15 / 160 x 110 mm, koperty foliowe przezroczyste

koperta kurierska C5, koperta foliowa A5 240 x 165 +15 / 225 x 160 mm, koperty foliowe przezroczyste

koperta kurierska A4, koperta foliowa A4 325 x 235 + 15 / 310 x 230 mm, koperty foliowe przezroczyste

koperta kurierskie LD, koperta foliowa LD 240 x 115 + 15 / 225 x 110 mm, koperty foliowe przezroczyste

Keywords: Przylgi, przylga kurierska, przylgi foliowe, koperta foliowa, foliowe koperty,  koperty foliowe kurierskie, koperta foliowa samoprzylepna, koperty kurierskie, kangurki

Poszukujesz kopert kurierskich? Dobrze trafiłeś, zapraszamy do naszego sklepu z artykułami papierniczymi i wysyłkowymi, w stałej ofercie koperty foliowe i przylgi w rewelacyjnych cenach!!! Z nami adresowanie koperty będzie dużo łatwiejsze!