Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Ręczniki papierowe 

Pokazuje 1 - 24 z 267 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 267 elementów

Ręczniki papierowe - ręczniki składane, ręczniki ZZ, ręczniki w rolce, ręczniki kuchenne

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo bogaty wybór ręczników papierowych, m.in.: ręczników składanych lub ręczników w rolce, znanych producentów, w tym KatrinBulkySoft, Tork czy Cliver. Oferowane przez nas produkty są składane w różnorodnych systemach, takich jak tradycyjne ręczniki ZZ lub wielopanelowe. Cechą sprzedawanych przez nas ręczników jest ich wydajność i estetyczny wygląd. System składania daje możliwość pojedynczego dozowania produktu. W ofercie posiadamy ręczniki papierowe, które wykonane są z czystej, starannie selekcjonowanej celulozy oraz przetworzonej makulatury. Ręczniki ZZ jedno-, dwu- i trzywarstwowe, są wydajne, chłonne i wytrzymałe. Wśród oferty produktów znajdują się również makulaturowe ręczniki w roli w kolorze zielonym, jak również ręczniki centralnego dozowania, białe, wytworzone z czystej, starannie wyselekcjonowanej celulozy. W naszym sklepie papierniczym z artykułami higienicznymi znajdują się ręczniki w roli w klasie Standard i Premium. Produkty te są wytrzymałe i skutecznie osuszają dłonie. Do zastosowania zarówno w firmach, zakładach przemysłowych, jak i miejscach użyteczności publicznej.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy fachową obsługę i pomoc w wybraniu właściwych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi kategoriami w naszym katalogu. Oferujemy wiele elementów wyposażenia biura, w tym meble biurowe oraz sprzęt RTV.

Zapamiętaj!!! Kupując w naszym sklepie, w ilościach kartonowych otrzymujesz rabat do 10% oraz specjalne warunki handlowe!!!

Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia Państwu jak najlepszej oferty handlowej!!! ✔️

⊗ Ręczniki papierowe - Nasze wytrzymałe ręczniki papierowe są dostępne w czterech wersjach i zostały wyprodukowane z papieru nadającego się do recyklingu.

Nasze ręczniki papierowe składane zostały podzielone na grupy: przeznaczone do zwykłych zastosowań, do codziennego użytkowania, oraz te wysokiej jakości produkty do najbardziej wymagających zastosowań.​

  • Ręczniki papierowe składane, C - Nasze wytrzymałe, dwuwarstwowe ręczniki papierowe składane C są odpowiednie do miejsc o niskim, średnim i dużym natężeniu ruchu oraz do standardowych, codziennych, jak i wymagających zastosowań.
 • Ręczniki papierowe składane, C
  • Ręczniki papierowe składane, W, One/Non Stop - Nasze wytrzymałe, ręczniki papierowe składane W, są podawane pojedynczo, co ma wpływ na zwiększenie higieny i zmniejszenie kosztów.
 • Ręczniki papierowe składane, W
 • Ręczniki papierowe składane, Z
  • Ręczniki papierowe składane, V, Zig Zag - Wytrzymałe ręczniki papierowe składane V, są podawane pojedynczo, dzięki czemu ich zużycie jest mniejsze. Nasze ręczniki papierowe składane V, v dostępne są w opakowaniach z uchwytem, dzięki czemu transport i przenoszenie są bardziej wygodne.

        Ręczniki papierowe składane, V

⊗ Ręcznik w rolce - W ofercie posiadamy szeroki wybór ręczników w rolkach.

  • Ręczniki w roli, System - ręczniki te, to wytrzymałe i higieniczne rozwiązanie redukujące koszty. Te dozowane ręczniki w roli, są podawane pojedynczo, co pozwala na kontrolę zużycia.
  • Ręczniki papierowe w rolce - wytrzymałe ręczniki papierowe w rolce zostały podzielone na dwie grupy: ręczniki w roli MINI/kuchenne oraz ręczniki w roli MAXI Jumbo. Wszystkie ręczniki papierowe w rolce zostały wykonane z wytrzymałego papieru.

Recznik w roli Jumbo MaxiRęcznik w roli Mini

⊗ Ręczniki papierowe przemysłowe - Prace przemysłowe wymagają odpowiedniego sprzętu. Katrin oferuje szeroki wybór wytrzymałych ręczników papierowych przemysłowych, które są odpowiednie do czyszczenia przemysłowego, wycierania i polerowania.​

Keywords: ręczniki papierowe w rolce przemysłowe, ręczniki papierowe przemysłowe, czyściwo przemysłowe bawełniane, czyściwo niebieskie, Czyściwa papierowe, czyściwo przemysłowe włókninowe, ręczniki przemysłowe papierowe, czyściwo przemysłowe papierowe, czyściwo warsztatowe, czyściwo bezpyłowe, czyściwa przemysłowe, czyściwo w rolce

  • Czyściwo papierowe - Mocne i wytrzymałe czyściwa papierowe są odpowiednie do czyszczenia i polerowania. Nasze czyściwa są wytwarzane z włókien papieru nadającego się do recyklingu. W ofercie posiadamy też produkty certyfikowane do kontaktu z żywnością.
  • Czyściwa przemysłowe włókninowe - Nasze czyściwa przemysłowe włókninowe są wytwarzane z mocnej i wytrzymałej włókniny. Produkty te cechują się dużą chłonnością i są certyfikowane do kontaktu z żywnością. ​

Większość oferowanych przez nas ręczników papierowych kuchennych nadaje się do kontaktu z żywnością.