Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Papier kolorowy 

Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów

Artykuły papiernicze do szkoły - papier kolorowy ✔️

Artykuły papiernicze do szkoły są bardzo ważne dla uczniów. Papier kolorowy szkolny to jeden z podstawowych produktów w ich wyposażeniu. Pozwala tworzyć kreatywne prace plastyczne i prezentacje. Papier kolorowy samoprzylepny to innowacyjny rodzaj papieru, który ułatwia klejenie prac bez konieczności używania dodatkowego kleju. Jest bardzo praktyczny i szybki w użyciu, co oszczędza czas uczniom podczas tworzenia projektów. Korzystanie z różnokolorowego papieru nie tylko urozmaica prace szkolne, ale także rozwija wyobraźnię i umiejętności manualne uczniów. Dlatego warto mieć go zawsze pod ręką podczas zajęć plastycznych i projektowych.

Papier kolorowy jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdej sali lekcyjnej. Pozwala na tworzenie interesujących i kreatywnych prac plastycznych.

  1. Papier kolorowy szkolny dostępny jest w różnorodnych kolorach, co pozwala uczniom na rozwijanie swojej wyobraźni oraz eksperymentowanie z różnymi technikami artystycznymi.
  2. Materiał ten cechuje się wysoką jakością i trwałością, dzięki czemu prace wykonane na papierze kolorowym zachowują swój urok przez długi czas.

 Papier kolorowy - 10 kolorów pastelowych

Papier kolorowy - idealny dodatek do szkolnych projektów, artykuły szkolne to tylko mały wycinek naszej oferty, sprawdź nas koniecznie!!

Papier kolorowy to must-have w każdej szkolnej tornistrze. Dostępny w różnorodnych odcieniach, pozwala na tworzenie wyjątkowych prac plastycznych i prezentacji. Jego zaletą jest fakt, że można go łatwo przyciąć nożyczkami lub perforować, dzięki czemu nadaje się do wielu zastosowań.

"Papier kolorowy samoprzylepny to prawdziwy hit wśród uczniów! Może być używany zarówno jako ozdoba na zeszytach czy książkach, jak i jako element dekoracyjny przy tworzeniu plakatów czy prezentacji. To niezbędne narzędzie dla wszystkich miłośników artykułów szkolnych!"

Zeszyt papierów kolorowych to skarbnica inspiracji dla miłośników rękodzieła. Można w nim znaleźć różnorodne kolory, które doskonale pasują do wszelkich projektów. Papier pastelowy sprawia, że prace nabierają delikatności i subtelnego uroku. To idealny wybór do tworzenia dekoracji o lekkim i przyjemnym wyglądzie. Origami z papieru kolorowego staje się jeszcze bardziej efektowne i przyciągające uwagę. Zwiewne figurki nabierają życia dzięki różnorodności barw. Papier samoprzylepny to niezastąpione narzędzie w zdobieniu prezentów czy albumów ze zdjęciami. Łatwość jego użycia pozwala na szybkie i efektowne ozdabianie dowolnych powierzchni.

Zeszyt papierów kolorowych to must-have każdego hobbysty poszukującego nowych pomysłów na twórcze działanie. Dzięki niemu każdy projekt staje się wyjątkowy i niepowtarzalny.

"Papier kolorowy to nieodłączny element wszelkich projektów artystycznych i edukacyjnych. Od papieru szkolnego w jaskrawych odcieniach, poprzez samoprzylepny papier ułatwiający tworzenie ozdobnych dekoracji, aż po delikatny papier do origami - każdy rodzaj ma swoje unikalne zastosowanie i potencjał twórczy. Odkryj magiczny świat kolorowych możliwości, jakie oferuje różnorodność papieru!"

"Papier kolorowy to niezbędny produkt wśród akcesoriów szkolnych, który dodaje kreatywności i wyrazistości materiałom do szkoły tj ołówki czy kredki. W naszym sklepie z artykułami szkolnymi nie może go zabraknąć - stanowi inspirujące narzędzie do tworzenia projektów, notatek czy prac plastycznych. Odkryj jak barwne arkusze mogą ożywić Twoje naukowe prezentacje i sprawić, że nauka stanie się jeszcze bardziej ekscytująca!"

Papier kolorowy - 10 kolorów neonowych

Papier kolorowy - Najwięcej ofert artykułów papierniczych do szkół i przedszkoli dla dzieci w jednym miejscu. Bloki i papiery do malowania. Bezpieczeństwo zakupów! Sklep papierniczy Warszawa - do biura i szkoły.

Aby rozpocząć tworzenie, potrzebne są nie tylko farby albo kredki, ale także odpowiedni blok. Do wszelkich rysunków często wybierany jest tradycyjny blok rysunkowy, natomiast blok techniczny znakomicie sprawdza się przy lekkich farbach albo wyklejankach. To właśnie ten typ bloku jest najczęściej używany na wszelkiego rodzaju zajęciach plastycznych. Przy wyborze produktu można kierować się jego formatem, ale także gramaturą. Przeważnie najwyższą gramaturę mają bloki akwarelowe. Sprawia to, że kartki nie marszczą się, nawet gdy używa się sporych ilości wody. W naszej ofercie bez problemu znajdzie się blok do wielu technik plastycznych. Produkty odznaczają się bardzo dobrą jakością oraz przystępną ceną. Zastanawiasz się gdzie to wszystko kupić? Zapraszamy do naszego sklepu online oraz stacjonarnego w Warszawie na Bemowie!!! Zapraszamy również po wyprawki do szkoły i dla przedszkolaka.

Hurtownia Art papiernicze Warszawa - zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego oraz online www.mmpartners.eu Darmowa dostawa na terenie Warszawy już za zakupy od 50 zł .

Szeroki wybór produktów papierniczych do szkoły i pracy. RABATY dla stałych klientów !!! + MULTIRABATY za zamówienia w sklepie (rabat klienta + rabat za wielosztuki produktów + rabat za wartość koszyka) PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO!!!