Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Zasilacze awaryjne ups 

Pokazuje 1 - 24 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 88 elementów

Akcesoria komputerowe - zasilanie awaryjne, zasilacz ups

Zasilanie awaryjne UPS – ups jest urządzeniem dostarczającym awaryjne zasilanie do podłączonych urządzeń w przypadku zaniku napięcia w sieci energetycznej.

podział Ups: 5 typów urządzeń ups:
- off-line Urządzenie podłączone do tego UPS-a zasilane jest bezpośrednio z sieci, zaś akumulatory są w razie potrzeby autom. podładowywane niewielkim prądem.
- avr-line interactive jest to ulepszony typ Offline, poprzez wykorzystanie transformatora falownika oraz stabilizuje napięcie wyjściowe w trakcie pracy sieciowej.
- sine wave LCD zasilacze wyposażone w tę funkcję posiadają zaawansowany system generowania napięcia wyjściowego w trybie zasilania bateryjnego.
- sine wave RT LCD posiadaja kształt napięcia jak sine wave LCD oraz możliowć pracy w ustawieniu pionowym (tower) lub poziomym (rack w szafie komputerowej)

 Akcesoria komputerowe - zasilanie awaryjne, zasilacz ups 
   Zasilanie awaryjne UPS   – ups jest urządzeniem dostarczającym awaryjne zasilanie do podłączonych urządzeń w przypadku zaniku napięcia w sieci energetycznej. 
 podział Ups: 5 typów urządzeń ups: - off-line Urządzenie podłączone do tego UPS-a zasilane jest bezpośrednio z sieci, zaś akumulatory są w razie potrzeby autom. podładowywane niewielkim prądem. - avr-line interactive jest to ulepszony typ Offline, poprzez wykorzystanie transformatora falownika oraz stabilizuje napięcie wyjściowe w trakcie pracy sieciowej.  - sine wave LCD zasilacze wyposażone w tę funkcję posiadają zaawansowany system generowania napięcia wyjściowego w trybie zasilania bateryjnego.  - sine wave RT LCD posiadaja kształt napięcia jak sine wave LCD oraz możliowć pracy w ustawieniu pionowym (tower) lub poziomym (rack w szafie komputerowej)