Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Laminator rolowy 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Laminator rolowy - laminacja dokumentów, laminarka do dużych punktów usługowych

Wykorzystywany głównie w poligrafii do laminowania wydruków offsetowych i cyfrowych np. katalogów, książek, broszur, ulotek itp. Dzięki laminacji uzyskuje się błyszczące lub matowe wykończenie wydruku, uwypuklenie szczegółów i podbicie barw.
Folia zabezpiecza przed czynnikami mechanicznymi, chemicznymi i wilgocią.

Laminator, jak sama nazwa wskazuje – jest urządzeniem służącym do laminacji dokumentów użytkowanych w biurze, jak i w domu. Wspomniana laminacja polega na pokrywaniu ich powierzchni specjalną warstwą tworzywa (tzw. laminatu). To on zapewnia im dodatkową odporność na działanie wilgoci, a także przetarcia, uszkodzenia mechaniczne i wiele innych czynników. Ponadto sprawia również, że dłużej pozostają w dobrej kondycji, a dodatkowo – zyskują nowoczesny, odświeżony i elegancki wygląd.

Laminatory rolowe wykorzystują technologię „gorących wałków”, których temperatura stabilizowana jest przez czujniki podczerwieni. Taka konstrukcja pozwala na nadanie dokumentom wysokiej trwałości. Regulacja co 1oC ułatwia dokładne ustawienie parametrów pracy pod kątem różnych folii (nawet 250 µm) i grubości dokumentu.

Laminatory tego typu wyposażone są w systemy redukowania marszczenia folii, precyzyjny układ regulacji docisku wałków i funkcję STAND-BY. W zależności od modelu mogą mieć wbudowane perforatory i obcinarki do docinania folii. Wszystko po to, by zapewnić użytkownikowi szybką i wygodną pracę.


Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu tych wszystkich czynników - już teraz zapoznaj się z bogatą ofertą naszych laminatorów.

W ofercie laminatory Wallner, Opus i wiele innych urządzeń biurowych w kuszących cenach - z możliwością bezpłatnej dostawy na terenie Warszawy jak i wysyłki w każde wskazane przez Państwa miejsce w okazyjnej cenie.

Dlaczego warto postawić na Laminator? Ta innowacyjna maszyna do laminowania oferuje niezawodność i profesjonalizm w jednym. Bez względu czy chodzi o domowe archiwum, czy potrzeby biurowe, Laminarka A3 spełni nawet najwyższe wymagania.

Laminacja jest najprostszą i najszybszą metodą do zabezpieczenia dokumentów przed działaniem czynników zewnętrznych lub fałszerstwem. Zalaminowane dokumenty, dyplomy, materiały szkoleniowe stają się trwałe oraz bardziej praktyczne. Zdjęcia oraz prace najmłodszych zyskują intensywniejszą

Jak działalaminator rolowy? Krótki film przedstawia mozliwości laminowania za pomocą laminatora rolowego, zapraszamy do sklepu mmpartners.eu w celu przetestowania owych laminatorów.

Który Lamiantor najlepiej odpowiada moim potrzebom?

Wybierz maszynę do laminowania w oparciu o ilość laminacji. Jeśli okazjonalnie laminujesz w domu, odpowiedni będzie mały laminator osobisty.

Jeśli regularnie laminujesz w swoim domowym biurze lub pracy, laminator do małego biura lub domowego biura zapewni bardziej trwałą wydajność.

Laminatory do dużych obciążeń to kolejna opcja, jeśli w miejscu pracy często laminujesz. Laminatory komercyjne są bardziej wytrzymałe i zaprojektowane tak, aby wytrzymywały codzienne użytkowanie.

Jakich folii do laminowania powinienem używać?

Wybierz folie do laminowania w oparciu o projekt laminowania. Grubsze woreczki zapewniają większą sztywność i wytrzymałość. Wybierz grubość 5 mil lub grubszą dla plakatów, dowodów osobistych lub kart flash.

Cieńsze folie do laminowania zapewniają większą elastyczność. Wybierz woreczki o pojemności 3 mil na wizytówki lub plakietki.

Korzystanie z szablonów do laminowania

Szablony do laminowania są już zaprojektowane i gotowe do laminowania. Możesz używać szablonów do tworzenia narzędzi w klasie, takich jak fiszki lub arkusze suchościeralne. Istnieją szablony do tworzenia list rzeczy do zrobienia lub niestandardowych kalendarzy. Korzystając z bezpłatnych szablonów dostępnych w Centrum Pomysłów Fellowes, możesz tworzyć gry dla dzieci lub ciekawe prace sezonowe.

Potrzebujesz folii do laminowania w formacie A3? W naszym sklepie to nie problem:

Laminowanie na gorąco jest najszybszą i najbardziej skuteczną metodą zabezpieczenia dokumentów przed zniszczeniem.  Najlepsze rezultaty można osiagnąć wybierając odpowiedni rodzaj folii do laminowanego materiału. Nasze sugestie przedstawiamy obok w tabeli.

Zapraszamy po szeroki wybór do naszego sklepu online i kategorii FOLIA DO LAMINOWANIA :

Laminatory A4

Interesuje Cię tylko jednorazowy zakup dowolnego produktu ale jego cena nie spełnia Twoich oczekiwań? Koniecznie skontaktuj się z nami✔️

Zapraszamy do szerokej oferty akcesoriów i urządzeń do laminowania w naszym sklepie online oraz do odwiedzenia sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Warszawie na Bemowie. M&M Partners artykuły biurowe i szkolne.

Szeroki wybór laminatorów biurowych najlepszych firm oraz produktów eksploatacyjnych do nich - folii do laminowania!!! Laminatory sklep Warszawa - ZAPRASZA!!!

 

DOSTAWA OD 50 ZŁ TYLKO W GRANICACH WARSZAWY - GRATIS!!!

WIELORABATY !!! ZAMÓW KOSZULKI NA DOKUMENTY I INNE PRODUKTY I ZYSKUJ DODATKOWE RABATY!!!

Tabela rabatów mmpartners

RABAT ZA ILOŚĆ PRODUKTÓW + RABAT ZA SUMĘ KOSZYKA + RABAT KLIENTA = WIELORABATY DO 35%

W naszej ofercie znalazły się także profesjonalne laminatory rolowe. Jednym z dostępnych modeli jest EXCELAM HOT II 355Q. Jest on wyposażony m.in. w laserowy czujnik pomiaru temperatury, przełącznik zmiany kierunku pracy, panel sterowania z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, układ regulacji docisku wałków i naprężenia folii oraz laminator rolowy z gorącymi wałkami pokrytymi silikonem. Urządzenie znakomicie sprawdzi się w dużych punktach usługowych. W tego typu miejscach doskonale spisze się także laminator OPUS rolLAM 380. Maszyna może laminować zarówno na gorąco, jak i na zimno. Urządzenie zostało wyposażone m.in. w nowoczesny panel sterowania z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym. Pozwala to na programowanie indywidualnych ustawień laminacji. Czujniki podczerwieni pozwalają na dokładniejszą stabilizację temperatury wałków. Obie wyżej wymienione marki są znane z produkcji dobrej jakości sprzętu, który służy konsumentom przez lata. To inwestycja w trwałość i wytrzymałość.

Biurowe laminatory do dokumentów. Co znajdziesz w naszym sklepie internetowym?
MMpartners ma dla Ciebie cały wachlarz laminatorów, które możesz filtrować ze względu na:

Przeznaczenie: oferujemy laminatory do użytku osobistego, w małym biurze, jak i te dedykowane dużym potrzebom firmowym.
Rodzaj papieru: zapewniamy urządzenia pozwalające na laminację dokumentów w formatach A3, jak i A4.
Grubość folii: dajemy możliwość wyboru pomiędzy rozwiązaniami pozwalającymi na użytkowanie folii 125 lub 250 mik.
Pozostałymi aspektami, które możesz wziąć pod uwagę podczas wyboru urządzeń do laminacji, są: czas nagrzewania, prędkość laminowania, szerokość wejścia, temperatura i wiele innych.

Szukaj prduktów po słowach kluczowych: laminarki; laminarka a4; laminarka a3; laminarka biurowa; laminarki do dokumentów; laminator a3; laminator a4; laminator do złoceń; laminator hp; laminator biurowy; laminator fellowes; opus laminator; laminator automatyczny; laminator gbc; laminator leitz; laminator wallner; laminator profesjonalny