Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Jeśli chciałabyś (chciał) nawiązać z nami współpracę, możesz liczyć przede wszystkim na:

  • Dołączenie do grona klientów z proponowanym rabatem 5 – 10 – 15%, uzależniamy to od obrotów, które z nami wykonujesz, kupując w naszym sklepie. Przykładowo: dokonujesz zakupów na platformie lub za pomocą maila na kwotę do 1000 zł – automatycznie dostajesz rabat w wysokości 5%, powyżej tej kwoty – zostajesz przypisany(a) do klientów z rabatem 10%
  • Jeśli interesuje Cię inna forma współpracy jak - dołączenie do klientów 1000+,to również zapraszamy do kontaktu po szczegóły programu. Zamiast nadanego klienta z rabatem, jesteście Państwo w programie zakupowym, za każde wydane 1200 zł netto wydawany jest BON SODEXO o wartości 100 zł do wykorzystania w naszym sklepie lub we własnym celu.
  • Proponujemy Tobie płatności z terminem 14 dniowym lub ustalanym indywidualnie. Mogą to być WZ-tki z miesięcznym fakturowaniem i terminem 14 dni. (Taki tryb musi być zaakceptowany przez naszego ubezpieczyciela płatności) lub standardowe metody płatności, zamieszczone na naszej stronie.
  • Rabaty ilościowe – co to oznacza dla Ciebie? Otóż w naszym sklepie rabaty się łączą, tj., Masz nadany rabat klienta 10% i dodatkowo kupujesz produkt w większej ilości, na który jest nadany rabat w wysokości 15% - to twój łączny RABAT, będzie wynosił 25%

Proponowane rabaty za zakupy w sklepie mmpartners.eu

Interesuje Cię tylko jednorazowy zakup dowolnego produktu ale jego cena nie spełnia Twoich oczekiwań? Koniecznie skontaktuj się z nami✔️

Dołożymy wszelkich starań, aby cena produktu była satysfakcjionująca i skusiła Cię do zakupu w naszym sklepie, dodatkowo otrzymasz ubezpieczenie i profesjonalną obsługę posprzedażową i szybką wysyłkę!!!

Rabat na jeden produkt w sklepie mmpartners

Nasz sklep papierniczy mieści się na terenie miasta Warszawa i możesz nas odwiedzić w każdym momencie, odebrać osobiście zamówienie lub zamówić z dostawą pod wskazany adres!!!

Firmom chcącym nawiązać z nami współpracę oferujemy pełen wachlarz możliwości.

Jesteśmy firmą obiętą ubezpieczeniem płatności w Allianz Trade jest znakiem towarowym używanym do oznaczania usług świadczonych przez Euler Hermes., jak to działa?

Analizujemy zdolność kredytową oraz stabilność finansową Państwa klientów, z którymi wymiana handlowa objęta jest ubezpieczeniem. Przyznajemy im specjalny limit kredytowy. W przypadku, gdy klient nie spłaci swoich zobowiązań, wypłacimy Państwu odszkodowanie do wysokości przyznanego limitu.

W zakresie naszej odpowiedzialności leży ciągłe i aktywne monitorowanie wypłacalności i zdolności kredytowej Państwa kontrahentów. Gromadzimy informacje na temat kontrahentów oraz podmiotów gospodarczych. Odwiedzamy klientów, ale też korzystamy z dostępnych archiwów, historii płatniczej danego kontrahenta, raportów finansowych czy informacji uzyskanych od wszystkich ubezpieczających, którzy sprzedają swoje towary i usługi tym samym klientom.

Dane są cały czas aktualizowane oraz weryfikowane w dostępnych źródłach. Jeżeli okaże się, że jeden z Państwa partnerów ma trudności finansowe, powiadomimy Państwa o podwyższonym ryzyku oraz pomożemy ustalić plan działania, który zmniejszy lub wykluczy straty, sugerując ograniczenie zaangażowania z tytułu kredytu kupieckiego.


Warunkiem takiej formy płatności jest przesłanie nam odpowiednich dokumentów i danych firmy do konsultacji pod numeremi telefonów:

- (022) 243 44 44

-  508-107-062

Wymagane dokumenty:

- wypisu z rejestru handlowego lub zgłoszenia działalności gospodarczej
- zaświadczenia o numerze NIP i Regon

Lub inną formą weryfikacji nieodpłatnej jest dokonanie pierwszego zakupu w naszym sklepie na przedpłatę.

Opłata za zamówione produkty w formie przedpłaty (przelew pieniędzy na nasze konto).

- na podstawie faktury Pro- forma, którą prześlemy pocztą lub e-mailem
- Wpłatę prosimy wnieść na nasz Rachunek Bankowy z podaniem numeru faktury Pro forma i numeru zamówienia.

Po zaksięgowaniu wpłaty towar jest tego samego dnia wysyłany do klienta. Przy wyborze tej opcji nie są wymagane żadne dokumenty od klienta.


Numer naszego konta:
mBank S.A. z siedzibą w Warszawie,
ul. Prosta 18, 00-850 Warszawa

Nr konta: 15 1140 2004 0000 3802 8427 1393

Istnieje także możliwość płatności gotówką - która zostanie pobrana przy dostawie towaru :

- Transportem własnym
- Spedycją
- Przy odbiorze osobistym

W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi handlowcy odpowiedzą na Państwa każde pytanie oraz doradzą przy wyborze poszukiwanego produktu.

W przeciwieństwie do innych firm nasza nie jest w żaden sposób ograniczona katalogiem. Jest on jedynie narzędziem pomocniczym dla klienta przy wyborze produktu, który jest mu w danej chwili potrzebny.

Jeżeli w katalogu nie znajdą państwo pożądanego artykułu wystarczy napisać w mailu czego dokładnie Państwo potrzebują a my to Państwu dostarczymy.

Klienci dokonujący zamówień za pośrednictwem Internetu wraz z towarem otrzymują fakturę VAT.

PAMIĘTAJ!!! Decydując się na płatność z terminem płatności minimum 7 dni, zgadzasz się z warunkami udzielenia takiej możliwości płatności zgodnie z regulaminem naszej Firmy.

4.2. Termin płatności:

4.2.1.      W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

4.2.2.     Zgodnie z wyborem przez Klienta odroczonej płatności przelewem (7-14-30 dni), Klient zobowiązany jest do dokonania płatności w terminie wskazanym na dokumencie Umowy Sprzedaży, nie później niż ostatni dzień wskazany na fakturze.

4.2.2.a   Zgodnie z rozporządzeniem Ustawy z dnia 08.03.2013r. o terminach zapłaty w transakcjach handlowych, który brzmi:

Art. 10.

A. Wierzycielowi, od dnia nabycia uprawnienia do odsetek, o którym mowa w art. 7 ust. 1 lub art. 8 ust. 1, bez wezwania, przysługuje od dłużnika z tytułu rekompensaty za koszty odzyskiwania należności równowartość kwoty 40 euro przeliczonych na złote według średniego kursu euro ogłoszonego przez Narodowy Bank Polski ostatniego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym świadczenie pieniężne stało się wymagalne.

B. W przypadku gdy koszty odzyskiwania należności poniesione z tytułu opóźnień w zapłacie w transakcji handlowej przekroczą kwotę, o której mowa w ust. 1, wierzycielowi przysługuje zwrot tych kosztów, w tym kosztów postępowania sądowego, pomniejszonych o tę kwotę.

C. Firma, ma prawo wystawić fakturę na klienta zawierającego ze sprzedawcą umowę handlową i obciążającą go, za opóźnienia w płatnościach powyżej 7 dni od terminu wymagalności zapłaty za fakturę. Ustala również, że kwota ta będzie wynosić 70 zł za wysłanie ponaglenia do zapłaty na rzecz wystawcy faktury oraz zgodnie z rozporządzeniem rekomensaty za koszty poniesione na odsyskiwanie wierzytelności.

D. Klient, który dokonuje zakupu w sklepie www.mmpartners.eu i nie zgadza się z warunkami handlowymi, dotyczącymi faktur z terminem odroczonym, pozostaje do wyboru płatność za przedpłatą lub inna wskazana w sposobach płatności.