Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Papier do drukarki 

Pokazuje 1 - 24 z 294 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 294 elementów

Papier do drukowania

Jakość wydruku lub odbitki kserograficznej w dużej mierze zależy do zastosowanego papieru. Wybierając papiery ksero oraz papier do drukarek o odpowiedniej gramaturze masz pewność, że dokumenty wprowadzane do obiegu przez Twoją firmę będą jej najlepszą wizytówką. Jakość papieru do drukarek i papieru ksero jest równie ważna w szkołach oraz innych placówkach oświatowych, gdzie na papierach do drukowania uniwersalnego powiela się karty pracy dla uczniów.

Papier do druku- jakie ma wielkości?

Najpopularniejszy format papieru do drukarki to A4. Papier w tym formacie jest najczęściej wybierany do biura i firmy, a także do użytku domowego. Format A5 to kartka papieru A4 złożona na pół. Jest on rzadko wykorzystywany w drukach firmowych w porównaniu z A4 oraz A3. Ten ostatni format to dwa razy karta A4.

W naszym sklepie papierniczym kupisz różne formaty papieru do drukarki. Podobnie jeśli chodzi o gramaturę papieru oraz liczbę kartek w ryzie. W ofercie M&M Partners są papiery do drukarek różnego rodzaju: do drukarek atramentowych, igłowych, laserowych. Kupisz również wysokiej klasy papier do ksero.

Wybierając papier warto zwrócić uwagę nie tylko na rodzaj drukarki, do której jest przeznaczony, ale również do jakich wydruków poleca go producent. W ofercie M&M Partners dostępne są papiery polecane do druku kolorowego albo czarno- białego. Poza tym specjalne papiery do drukowania ulotek i materiałów reklamowych.

Papier a4 do drukarki- jak wzrosły jego ceny?

Wzrastające ceny gazu, energii oraz przede wszystkim surowców, odbiły się na cenach papierów do drukarki. Jednak w M&M Partners nadal możesz kupić papier w dobrej cenie. Oferujemy liczne promocje i rabaty na papiery do drukarek różnego typu, również ceny stałe są konkurencyjne, patrząc z perspektywy rynku papierniczego.

W M&M Partners ryzę papieru ksero (250 kartek) kupisz już za kilkanaście złotych. Natomiast ryzę 500 kartek za nieco ponad 20 zł. Jako że specjalizujemy się w artykułach papierniczych i mamy stałych dostawców oraz szeroki asortyment, oferujemy papiery do drukarki w najlepszych cenach. Dlatego wcale nie musisz martwić się rosnącymi cenami i obciążeniem firmy, po prostu zacznij zamawiać artykuły do biura, papier do drukarki i ksero w naszym sklepie papierniczym.

Ryza papieru do drukarki

Najchętniej kupowane są ryzy papieru do drukarki A4 składające się z 500 kartek. W naszej ofercie znajdziesz również mniejsze ryzy papieru.

Oferujemy różnego rodzaju papiery do drukarki:

  • uniwersalne,

  • z bardziej wygładzoną powierzchnią,

  • satynowe,

  • obustronnie powlekane błyszczące,

  • typu składanki komputerowe z drukiem kopii (np. do magazynów),

  • o podwyższonym poziomie bieli,

  • papiery oszczędzające tusz (wyprodukowane z użyciem nowoczesnej technologii),

  • do wydruku dwustronnego (są mniej przeźroczyste niż inne).

Dużą popularnością w M&M Partners cieszą się uniwersalne papiery do druku, idealne do biur, firm, szkół, przedszkoli. Ponadto, zainteresowaniem cieszą się również papiery satynowe, które są wykorzystywane przy druku ulotek, materiałów dla kontrahentów, materiałów reklamowych, marketingowych. Papiery satynowe odznaczają się elegancją, wysokim poziomem bieli i gładkości. Są idealne do wydruków cyfrowych.

Papiery do drukarki z oferty M&M Partners pochodzą od najlepszych producentów papieru. Są to firmy, które kierują się zasadami zrównoważonego rozwoju. Dbają o środowisko, a produkowane przez nich papiery posiadają certyfikaty.

W hurtowni papierniczej M&M Partners znajdziesz papier do drukarki na każdą kieszeń, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Papiery do druku – specyfika produktu

Białość: od 146 CIE do 166 CIE, klasy A, B, C.
Gramatura: 70-90g/m².
Papier xero fabrycznie cięty do formatów: A5, A4, A3,
Ryzy papieru: 250 lub 500 kartek
Waga ryzy papieru: 500 kartek = od 2,3 kg do 10kg, 250 kartek = od 1,4 kg do 5,5 kg
Dostępne najlepsze marki: papier Navigator, papier Pollsped Pollux, PolJet, papier MultiCopy, papier Maestro standard, Xerox, papier ekologiczny Mondi.

Szeroki asortyment papieru do drukarek i papieru ksero oferujemy w sprzedaży stacjonarnej na terenie miasta Warszawa oraz w sprzedaży internetowej. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny. W papier do drukarek i papiery ksero zaopatrujemy przedsiębiorstwa oraz placówki oświatowe.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

W ofercie naszej hurtowni artykułów papierniczych posiadamy szeroką gamę papierów biurowych do wydruków uniwersalnych czarno-białych. Oferowany przez nas papier do drukarek jest przeznaczony do wysokonakładowych drukarek i kopiarek. Idealny do czarno-białych codziennych dokumentów i korespondencji wewnętrznej.