Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Brystole 

Pokazuje 1 - 24 z 547 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 547 elementów

Brystole kolorowe, czarne i białe

Niezbędne w szkołach i przedszkolach, konieczne w zakładach poligraficznych, agencjach marketingowych i w mniejszych, i większych firmach. Kolorowe brystole mają uniwersalne zastosowanie. Inspirują młodsze i starsze dzieci do tworzenia wycinanek, kolarzy, rysunków. Dzięki nim można stworzyć ozdoby, oryginalne wizytówki dla firmy i zaproszenia na urodziny oraz ślub. W ofercie M&M Partners znajdziesz najbardziej wyszukane kolory, od bardzo intensywnych barw po delikatne pastele. Dostępne są zestawy arkuszy w różnych kolorach. Taki mix barw to idealny wybór dla kreatywnych dusz.

Z kolorowego brystolu stworzysz niezwykłe ozdoby do domu i firmy, do sali szkolnej i przedszkolnej. Oferowane prze nas brystole są sztywne a zarazem na tyle wdzięczne w obróbce, że zrobisz z nich fantazyjne ozdoby. Kwiaty, ozdoby świąteczne, okolicznościowe, na okna, zasłony, firany, pudełeczka ozdobne i wiele innych rzeczy. DIY to dziś sposób na oryginalny dom i miejsce pracy, a także na relaks od codzienności. Zainspiruj się naszymi kolorowymi brystolami.

Brystol oraz kolorowe kartony przydają się w rozmaitych sytuacjach. To niezbędny element wszelkich zajęć plastycznych. Nadaje się m.in. do rysowania, wycinania oraz do prac manualnych. Dostępne są przeróżne kolory kartonów. Zarówno te niezwykle intensywne, jak i pastelowe. Można przebierać pomiędzy wieloma odcieniami czerwieni, żółci czy fioletu. Jednolite kartony mają swoje grono zwolenników, jednak coraz popularniejsze stają się także kartony ozdobne. Te drugie używane są m.in. do wydruku dyplomów, podziękowań, zaproszeń, kart okolicznościowych, zaproszeń oraz dekoracji. Niektóre modele przypominają mozaikę, a inne posiadają perłowe wykończenie. Wybór jest naprawdę duży. Niskim kosztem można stworzyć m.in. jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na ślub.

Brystole dają nieograniczoną możliwość tworzenia prac plastycznych, kartek okolicznościowych, plakatów, opakowań, itp. w szkole, domu oraz biurze. Szeroka gama obejmuje intensywne i pastelowe kolory.

Arkusz brystolu

W ofercie M&M Partners kupisz zestaw arkuszy, od 20 sztuk do nawet 100 sztuk. Oferujemy brystole certyfikowane FSC oraz PEFC. FSC to międzynarodowa organizacja dbająca o zrównoważone wykorzystywanie zasobów drzewnych. Podobnie PEFC. W ofercie naszego sklepu papierniczego kupisz wysokiej jakości arkusze brystolu o różnej gramaturze.

Sztywne, gładkie, a nawet o gładzonej powierzchni brystole zapewniają komfort pracy. Na brystolach można malować pisakami oraz farbami. Są odporne na blaknięcie w kontakcie z promieniowaniem słonecznym.

Gdzie kupić kolorowy brystol?

Poszukujesz kolorowych brystoli w konkretnym kolorze? A może mixu kolorów. W ofercie M&M Partners są zarówno zestawy arkuszy brystoli w wielu kolorach jak i mixy kolorystyczne. Mix kolorystyczny zawiera najpopularniejsze kolory, które mają szerokie zastosowanie, zarówno w placówkach edukacyjnych, jak i domowym zaciszu.

Oferta naszego sklepu papierniczego to najpopularniejsze kolory, które są najczęściej kupowane oraz wiele ich odcieni. Od jasnych i delikatnych po intensywne i ciemniejsze tony. Paleta kolorów jest na tyle obszerna, że z pewnością znajdziesz kolory, których poszukujesz.

Brystol A1, A2, A3 i B1, B2

Nasz sklep papierniczy oferuje brystole w różnych formatach. Format A1 jest idealny na rysunki techniczne czy plakaty. Świetnie sprawdza się do atrakcyjnego zagospodarowania miejsca na ścianach w biurach.

Format A2 jest mniejszy od A1, często wykorzystywany do tworzenia materiałów reklamowych oraz plakatów. Dobrze sprawdza się w roli podstawy do kolarza, dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. Arkusz w formacie A3 to dwa razy A4. Wykorzystywany do tworzenia rysunków czy map.

Formaty B1 oraz B2 należą do dużych arkuszy i są najczęściej używane w drukarstwie oraz poligrafii.

Oprócz dużego wyboru i gwarancji jakości, nasza hurtowania oferuje produkty w konkurencyjnych cenach. I zawsze z szybką dostawą.

Ryzy papieru: 20 i 50 kartek lub sprzedawane pojedyńczo.

Wymiary ryzy papieru: brystol A1, A2, A0, B1, B2 lub rozmiar brystolu 100x70 oraz sprzedawany brystol w rolce.

Kolory brustolu: najczęściej sprzedawany to brystol czarny i biały, występują także kolory: Kremowy, Jasnożółty, Żółty, Pomarańczowy, Czerwony, Jasnoróżowy, Szary, Jasnofioletowy, Bordowy, Brązowy, Jasnozielony, Zielony, Ciemnozielony, Niebieski

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu papierniczego online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów.