Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Filtry

Włączone filtry:
Producent
dostępność produktu

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

korektor w pisaku 

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Korektor w pisaku lub piórze - czyli pisaki korekcyjne

Wyeliminuj niechciane znaki, literówki i inne błędy dzięki temu korektorowi w pisaku. Zakryj błędy w formularzach finansowych, umowach i innych różnych dokumentach za pomocą tego pióra korekcyjnego. Biały atrament tworzy zgrabne, czyste korekty, które są dyskretne na białym papierze, a szybkoschnąca formuła zapobiega powstawaniu smug i smug. Ten korektor w piórze jest duży do długotrwałego użytkowania i ma cienką końcówkę, dzięki czemu z łatwością ukryjesz mały tekst, pismo i inne niedoskonałości.

Korektory są wygodnym, kompleksowym rozwiązaniem do poprawiania błędów pisemnych. Po prostu chwyć korektor w piórze tak, jak zwykłe pióro i przesuń je po tekście, który chcesz zakryć. Gdy płyn korekcyjny znajdzie się na papierze, szybko wyschnie, dzięki czemu można pisać na tym obszarze korektorowanym. Wyeliminuj niechciane znaki, literówki i inne błędy dzięki temu korektorowi w pisaku.

...

  Korektor w pisaku lub piórze - czyli pisaki korekcyjne  
 Wyeliminuj niechciane znaki, literówki i inne błędy dzięki temu  korektorowi w pisaku . Zakryj błędy w formularzach finansowych, umowach i innych różnych dokumentach za pomocą tego pióra korekcyjnego. Biały atrament tworzy zgrabne, czyste korekty, które są dyskretne na białym papierze, a szybkoschnąca formuła zapobiega powstawaniu smug i smug. Ten  korektor w piórze  jest duży do długotrwałego użytkowania i ma cienką końcówkę, dzięki czemu z łatwością ukryjesz mały tekst, pismo i inne niedoskonałości. 
 Korektory są wygodnym, kompleksowym rozwiązaniem do poprawiania błędów pisemnych. Po prostu chwyć  korektor w piórze  tak, jak zwykłe pióro i przesuń je po tekście, który chcesz zakryć. Gdy płyn korekcyjny znajdzie się na papierze, szybko wyschnie, dzięki czemu można pisać na tym obszarze korektorowanym. Wyeliminuj niechciane znaki, literówki i inne błędy dzięki temu  korektorowi w pisaku . 
   
  ...