Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Segregator A4 

Pokazuje 1 - 24 z 580 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 580 elementów

Segregatory biurowe - segregatory na dokumenty - segregator A4 ❤️

Jeśli chcesz, aby Twoje dokumenty biurowe lub prace szkolne były chronione, uporządkowane i łatwo dostępne, odpowiedzią może być segregator z 2 ringami, tzw. mechanizmem dźwigniowym. Segregatory przechowują dziurkowane papiery, które można łatwo usunąć, co pozwala na przewracanie ich w celu znalezienia arkuszy i przeczytanie lub zapisanie dodatkowych informacji lub wyciągnięcie ich. Segregatory są dostępne w wielu stylowych kolorach i często zawierają kieszenie na wewnętrznej stronie okładki do przechowywania nieprzedziurkowanych kartek. Zakładki lub przekładki do segregatora pomagają lepiej zorganizować pracę, umożliwiając sortowanie według przedmiotu szkolnego lub tego, czy praca jest w toku, czy zakończona.

Segregator A4

Najczęściej wykorzystywany jest do archiwizowania dokumentów biurowych lub raportów biznesowych, często spotykamy się również z archiwizowaniem zadań domowych, które przydadzą nam się w przyszłości. Segregatory często mają konstrukcję z dwoma pierścieniami, mechanizmem dźwigniowym, które pomagają trzymać papier lub dokumenty w określonej kolejności.

Wymiary segregatora A4 to najczęściej 32 x 28,5 cm, to pozwala na archiwizowanie dokumentów w formacie A4 210 x 297 mm.

Wymiary segregatora A4

Segregator A4 może być wykonany ze sztywnego kartonu pokrytego częściowo folią popipropylenową ( segregatory ekonomiczne) lub całkowicie ( segregator pcv ) u nas w promocji codziennej - spójrz PROMOCJE, oraz może być wykonanu z plastiku tzw., segregator plastikowy. Oba mają taką samą cechę, tyle że trwałość dłuższa będzie tych plastikowych.

Segregator z pcvSegregator A4 może posiadać różne grubości, do najpopularniejszych szerokości grzbietu należą 50 mm i 75 mm, które to odpowiednio mieszczą w sobie od 400 do 600 kartek dokumentów. Na rynku dostępne są jeszcze segregatory A4 z grzbietem 80 mm - Segregator Leitz 180° oraz popularne Segregatory Bantex XXL, które mogą pomieścić o 15% więcej dokumentów od standardowych segregatorów.
Pamiętaj o tym, że przedstawione wartości są uśrednione, dlatego warto przyjąć margines błędu.

Segregatory biurowe najczęściej posiadają wzmocnione dolne krawędzie z metalu w celu ochrony i żywotności, oraz otwór w grzbiecie okuty metalowym pierścieniem.

Okucie segregatora na dokumenty

W celu dokładnego zmierzenia danego segregatora i doboru odpowiedniego grzbietu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sklepu, mieścimy się na Bemowie w Warszawie i zapewniamy szeroki asortyment towarów do archiwizowania!!!

Nasz sklep mmpartners.eu oferuje standardowe segregatory biurowe w potrzebnych rozmiarach po przystępnych cenach. Segregatory mogą być dużym wydatkiem dla biur, które regularnie archiwizują swoje dokumenty na półkach lub pojemnikach do tego przygotowanych. Posiadamy również Segregatory ringowe oraz ofertowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów w atrakcyjnych cenach!!!

Najczęściej wybierane przez Was segregatory to:

 • Segregatory Esselte

 • Segregatory Leitz

 • Segregatory Vaupe

 • Segregatory Bantex

 • Segregatory Elba

 • Segregatory Donau

Jako uzupełnienie i jednocześnie najczęściej używane dodatki do segregatorów, są etykiety wymienne, wystarczy wybrać te samoprzylepne, lub wkładane w kieszonki segregatorów usytuowane na grzbiecie. Jeśli pragniemy w segregatorze posegregować dokumenty, możemy do tego użyć przekładek do segregatorów, dostępnych w kolorowym wykonaniu lub numerycznym bądź alfabetycznym wykończeniu.

Segregator a4 cienki

Segregatory cienkie są niezastąpione w biurach i w domach. Świetnie sprawdzają się do przechowywania umów, dokumentów związanych z jednym kontrahentem, materiałów reklamowych czy korespondencji urzędowej. Poza tym, w małych firmach to właśnie cienkie segregatory A4 odgrywają najważniejszą rolę. Nie zajmują dużo miejsca, za to świetnie mieszczą dokumentację małych działalności.

W domach są idealne do przechowywania rachunków i paragonów. Przydają się też na różnych etapach edukacji do przechowywania notatek.

Oferujemy szeroki wybór cienkich segregatorów A4 oraz możliwość wykonania niektórych segregatorów w formacie A5 na zamówienie. Najcieńsze segregatory mają szerokość 15 mm. Są to trwałe i wytrzymałe segregatory ringowe (na 4 ringi) bądź dźwigniowe z klipsem. Wykonane z folii PVC.

Inne szerokości wśród cienkich segregatorów to:

 • 25 mm (na cztery ringi),

 • 40 mm (na dwa bądź cztery ringi),

 • 50 mm (dźwigniowe).

Cienkie segregatory A4 posiadają kieszonkę na etykietę grzbietową i dodatkowo wyposażone są w kieszeń przednią. Świetnie sprawdzają się w roli opakowania oferty firmy, którą chcesz przedstawić kontrahentowi bądź pozostawić w miejscu, w którym mogą się z nią zapoznać klienci.

Segregator a4 gruby

Służą najczęściej do przechowywania dokumentów sprzedażowych, księgowych i wszystkich tych papierów, których w firmie jest najwięcej. W naszym sklepie papierniczym kupisz segregatory nawet na największe potrzeby. Oferujemy między innymi szerokości:

 • 85 mm,

 • 75 mm,

 • 70 mm.

Są to segregatory przygotowane na pomieszczenie i udźwignięcie setek kartek A4. Pochodzą od producentów, którzy stosują nowoczesne rozwiązania, najlepszej jakości materiały i mechanizmy dźwigniowe nie do zdarcia!

Grube segregatory A4 z naszej oferty to szeroki wybór pomiędzy grubością, kolorystyką, rodzajem wykończenia z zewnątrz (matowa okleina, połysk, tłoczenia) i wewnątrz (kolor, kieszonka). Łączy jest wysoka jakość wykonania, dbałość o każdy szczegół i komfort użytkowania na co dzień. Część producentów segregatorów daje nawet kilkuletnią gwarancję na mechanizm dźwigniowy.

Posiadamy certyfikowane (FSC) grube segregatory A4, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. W naszym sklepie kupisz segregatory z mechanizm 180°, który przyspiesza archiwizację o 20% (Leitz).

Segregator a4 z szyną

Zużycie segregatora widoczne jest przede wszystkim w jego dolnej części. W końcu segregatory stoją ładnie posegregowane na półce. Wyciągasz je i wkładasz, dlatego dolne krawędzie mogą nosić ślady użytkowania. Mogą, ale nie muszą! Wystarczy, że postawisz na segregator z szyną. To metalowa listwa zabezpieczająca spód.

W ofercie naszej hurtowni są segregatory a4 z listwą wzmacniającą między innymi marki Basic-S. O klasycznej formie, matowe i z ciekawym środkiem (miejscem na notatki, strefami czasowymi, mapą). Segregatory wyposażone są w otwór na palec oraz wytrzymały mechanizm dociskowy. Oferujemy również segregatory z okuciami na dolnych krawędziach, między innymi od marki Esselte.

Bez względu na to, czy potrzebujesz segregatora ofertowego, czy grubego A4 na faktury, u nas kupisz każdy rodzaj. Wysokiej jakości, w najlepszej cenie!