Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Segregatory ringowe 

Pokazuje 1 - 24 z 428 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 428 elementów

Segregatory ringowe miękkie i twarde

Bardzo dobrym wyborem do różnego rodzaju biur są segregatory ofertowe oraz segregatory ringowe. Pozwolą one na wygodne przechowywanie dokumentów przedziurkowanych oraz takich znajdujących się w koszulkach. Podobnie jak reszta segregatorów, również wersje ofertowe i ringowe dostępne są w rozmaitych wariantach oraz kolorach. Szeroki wybór oferty sprawia, że bez problemu można znaleźć najlepszą dla siebie opcję. W biurze nareszcie zapanuje ład i porządek.

Segregatory ringowe idealnie nadają się do organizacji dokumentów w miejscach o ograniczonej przestrzeni oraz do prezentacji lub przechowywania dokumentów w czasie podróży. Dzięki smukłej konstrukcji są wygodne do przenoszenia. Segregatory dostępne są w opcji z dwoma lub czterema ringami. Etykiety na grzbietach ułatwiają identyfikację zawartości.

Segregatory ringowe dzielimy na :

  • segregatory 2 ringowe - sprawdź naszą obszerną ofertę segregatorów na 2 ringi
  • segregatory 4 ringowe - skorzystaj z naszej obszernej oferty segregatorów na 4 ringi

Segregatory 2 ringopweSegregatory 4 ringowe

Występują dwa charakterystyczne ringi w takich segregatorach, są to ringi w kształcie Litery O lub w kształcie litery D.

segregator ringowy rrsegregator ringowy DR

Segregator ringowy A4 cienki - to segregator, który będzie zawierał 2 lub 4 ringi o małym rozmiarze średnicy, około 25 mm, dzięki temu, będzie zajmował bardzo mało miejsca na półce lub regale. Będzie także bardzo poręczny w podróży oraz prezentacji ofert, które nie zawierają dużo materiału i dokumentów.

Segregatory 4 ringowe będą miały swoje zastosowanie w stabilnym archiwizowaniu dokumentów, poprzez zawieszenie koszulek na dokumenty w segregatorze na 4 ringach, co będzie skutkować mniejszą ruchliwością dokumentów oraz wszelkich ofert i ich uszkodzeniom w czasie transportu.

Segregatory 2 ringowe 

Są mniej stabilne w archiwizowaniu dokumentów jak segregatory czteroringowe, ale będą za to użytkowane w szybszy sposób przy otwieraniu 2 ringów, niezależnie czy będą to ringi okrągłe czy w kształcie litery D.

Jeśli chcesz, aby Twoje dokumenty biurowe lub prace szkolne były chronione, uporządkowane i łatwo dostępne, odpowiedzią może być segregator z 2 ringami, tzw. mechanizmem dźwigniowym. Segregatory przechowują dziurkowane papiery, które można łatwo usunąć, co pozwala na przewracanie ich w celu znalezienia arkuszy i przeczytanie lub zapisanie dodatkowych informacji lub wyciągnięcie ich. Segregatory są dostępne w wielu stylowych kolorach i często zawierają kieszenie na wewnętrznej stronie okładki do przechowywania nieprzedziurkowanych kartek. Zakładki lub przekładki do segregatora pomagają lepiej zorganizować pracę, umożliwiając sortowanie według przedmiotu szkolnego lub tego, czy praca jest w toku, czy zakończona.

Gdzie kupić segregatory biurowe? Sklep w Warszawie

W celu dokładnego zmierzenia danego segregatora i doboru odpowiedniego grzbietu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sklepu, mieścimy się na Bemowie w Warszawie i zapewniamy szeroki asortyment towarów do archiwizowania!!!

Oferujemy standardowe segregatory biurowe w potrzebnych rozmiarach po przystępnych cenach. Segregatory mogą być dużym wydatkiem dla biur, które regularnie archiwizują swoje dokumenty na półkach lub pojemnikach do tego przygotowanych. Posiadamy również Segregatory ringowe oraz ofertowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów w atrakcyjnych cenach!!!

Najpopularniejsze segregatory ringowe

Najczęściej wybierane przez Was segregatory oraz akcesoria do segregatorów to:

Jako uzupełnienie i jednocześnie najczęściej używane dodatki do segregatorów, są etykiety wymienne, wystarczy wybrać te samoprzylepne, lub wkładane w kieszonki segregatorów usytuowane na grzbiecie. Jeśli pragniemy w segregatorze posegregować dokumenty, możemy do tego użyć przekładek do segregatorów, dostępnych w kolorowym wykonaniu lub numerycznym bądź alfabetycznym wykończeniu.

Jeśli masz inny pomsył na zastosowanie segregatora ringowego w swoim biurze i chciałabyś się nim z Nami podzielić, liczymy mocno na Ciebie. Wyślij swoją propozycję na maila do naszego biura. Z góry dziękujemy za wszelkie maile.