Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Taśma pakowa 

Pokazuje 1 - 24 z 94 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 94 elementów

Taśmy pakowe - samoprzylepne taśmy klejące do pakowania, akrylowe, kauczuk, hot-melt ❤️

Przenoś, przechowuj lub wysyłaj przedmioty za pomocą wysokiej jakości taśm pakowych. Celem tych taśm jest zaklejenie pudełek jednym paskiem taśmy tak, aby Twoja przesyłka bezpiecznie dotarła do wyznaczonego miejsca. Taśmy wyposażone są w kleje o wysokiej wytrzymałości. Akrylowe utrzymują zamknięte pudełka do przechowywania, a bezrozpuszczalnikowe, topliwe typy zapewniają do 40 razy większą wytrzymałość niż akryl do transportu ciężkich paczek. Podczas nakładania bardzo mocnej taśmy użycie podajnika taśmy znacznie ułatwia zadanie.

Taśma do pakowania uchodzą za uniwersalne i są używane w wielu miejscach – nie tylko w magazynach. To popularne spoiwa do mocowania i łączenia ze względu na postęp w technologii klejenia, łatwość użycia i niski koszt w porównaniu z tradycyjnymi systemami mocowania. Taśmy samoprzylepne idealnie nadają się do oklejania powierzchni, ale mogą służyć również znakowaniu. Tradycyjne taśmy klejące znajdują swoje zastosowanie w biurach i gospodarstwach domowych. Z kolei taśmy malarskie i montażowe będą przydatne podczas budowy domów i na czas remontu.


Paczki mogą być narażone na trudne warunki i elementy zewnętrzne podczas transportu. Mając to na uwadze, taśma używana do wysyłki musi wytrzymywać niekorzystne warunki. Taśma pakowa wytrzymuje ekstremalne temperatury, od 4 stopni do 48 stopni Celcjusza, bez uszczerbku dla skuteczności kleju. Modele wyższej jakości są w stanie poradzić sobie z wilgocią i są odporne na odpryski, rozdarcie i odłamki. Niektóre projekty mają formułę UV, co oznacza, że ​​przezroczysta taśma nie żółknie pod wpływem światła. Pudełka uszczelnione akrylową taśmą klejącą wytrzymują nawet trzy lata bez zdzierania i uwalniania.

Wybierz odpowiednią szerokość taśmy pakowej

Aby zminimalizować nadmierne zużycie taśmy, należy właściwie ocenić operację pakowania. Przy wyborze odpowiedniej szerokości taśmy przed podjęciem decyzji należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Obejmują one wagę zawartości, rozmiar pudełka i środowisko zamykania pudełek. Taśmy pakowe o szerokości mniejszej niż 2,5 cm zapewniają wystarczającą siłę trzymania do zabezpieczenia małych pudełek. Nadają się szczególnie do uszczelniania kartonów z niewielką lub żadną szczeliną między zamkniętymi zakładkami. Cieńsze taśmy świetnie sprawdzają się również do klejenia lekkich przedmiotów lub do organizowania lin i sznurków.

W zastosowaniach wymagających dużych obciążeń szersze taśmy o szerokości od 5 do 15 cm zapewniają dodatkową ochronę i wzmocnienie uszczelnienia. Pomaga to utrzymać nienaruszone paczki, nawet jeśli są narażone na różne obciążenia podczas transportu. Grubsze taśmy są również ogólnie gatunkami z wyższej półki, które zapewniają mocną przyczepność w przypadku trudnych do przyklejenia materiałów i trudnych warunków.

Taśmy pakowe samoprzylepne to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia każdego opakowania. Przede wszystkim są używane do sklejania kartonów oraz zabezpieczania przesyłek. Posiadamy szeroką gamę taśm, o różnych szerokościach, długościach kolorach oraz właściwościach.

W swojej ofercie posiadamy:

  • Taśmy pakowe Scotch

   samoprzylepne taśmy klejące do pakownia kartonów i paczek wysyłkowych, taśmy PP polipropylenowe transparentne i brązowe Hot-Melt
  • Taśmy pakowe TESA

   samoprzylepne taśmy klejące do pakownia kartonów i paczek wysyłkowych, taśmy PP polipropylenowe akrylowe i Solvent.
  • Taśmy pakowe Smart

   samoprzylepne taśmy klejące do pakownia kartonów i paczek wysyłkowych, taśmy PP polipropylenowe.
  • Taśmy pakowe Grand

   samoprzylepne taśmy klejące do pakownia kartonów i paczek wysyłkowych, taśmy PP polipropylenowe.
  • Taśmy pakowe Donau

   samoprzylepne taśmy klejące do pakownia kartonów i paczek wysyłkowych, taśmy PP polipropylenowe
  • Taśmy pakowe kolorowe

   samoprzylepne taśmy klejące do pakownia kartonów i paczek wysyłkowych, taśmy PCV polipropylenowe
  • Taśmy pakowe biurowe

   samoprzylepne taśmy klejące do pakownia kartonów i paczek wysyłkowych, taśmy PP polipropylenowe
 • Taśmy akrylowe - najtańszy wybór taśmy samoprzylepnej. Kleistość taśm i elastyczność nośnika, typowego dla taśm polipropylenowych, sprawia, że produkt jest coraz częściej wybierany jako alternatywa do taśm kauczukowych. Odpowiedni do pakowania kartonów o małej wadze, w warunkach niskiego zakurzenia. Taśmę powinno się używać w temperaturach dodatnich.
 • Taśmy na kauczuku naturalnym - Solvent - taśma samoprzylepna o bardzo agresywnej sile klejenia, z warstwą klejącą opartą na kleju solvent (kauczuk naturalny) z żywicami naturalnymi, z wytrzymałością na niskie temperatury, o zastosowaniu przemysłowym i ogólnym, do zaklejania najbardziej wymagających kartonów, zarówno metodą ręczną jak i automatyczną. posiada najszerszy zakres temperatur: od 60° do -20°C. Pozwala on na przechowywanie i transport przesyłek zarówno w bardzo wysokiej, jak i niskiej temperaturze (chłodnie).
 • Taśmy syntetyczne hot-melt
 • Taśmy PVC plastikowe
 • Taśmy maszynowe
 • Taśmy o niestandardowych szerokościach

Jeśli poszukujesz odpowiedzi jaką tąśmę pakową wybrać? Kauczukową czy akrylową? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sklepu, mieścimy się na Bemowie w Warszawie i zapewniamy szeroki asortyment towarów do pakowania!!! Jesteśmy do Twoich usług jak i pomocy w wyborze najkorzystniejszego produktu.


Szukaj po frazie: taśma pakowa brązowa, taśma pakowa szara, taśma pakowa mocna, taśma pakowa szeroka, taśma brązowa pakowa, taśma szara pakowa, taśma pakowa Warszawa, taśma klejąca pakowa, taśma samoprzylepna pakowa, taśma do pakowania, taśma PP, taśma pakowa transparentna, taśma pakowa transparentna, taśma transparentna pakowa, taśma transparentna pakowa, taśma pakowa solvent,

Interesuje Cię tylko jednorazowy zakup dowolnego produktu ale jego cena nie spełnia Twoich oczekiwań? Koniecznie skontaktuj się z nami✔️

Np.: "Interesuje cię zakup Monitora do komputera lub myszki? A może Bindownicy do papieru? Niestety cena produktu jest nie zadowalająca :( teraz możemy to zmienić - udostępnimy Tobie kod rabatowy do zakupów danego produktu i automatycznie cena spadnie do przystępnej dla Ciebie ceny. Warunek jest jeden - jeden produkt w koszyku lub produkty jednego PRODUCENTA!!!

Rabat na jeden produkt w sklepie mmpartners