Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Filtry

Włączone filtry:
  Typ
  Format

  Informacja

  Promocje

  Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

  Status Przesyłki na materiały biurowe

  Artykuły papiernicze 

  Pokazuje 1 - 24 z 5745 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 5745 elementów

  Papiernicze Warszawa

  Hurtownia papiernicza M&M Partners zapewnia swoim klientom kompleksowe zaopatrzenie biura w różnego typu produkty. Oferujemy bogaty asortyment papierniczy, w którym znajdą Państwo produkty takie jak:

  Papier do drukarki

  Przeznaczony do kolorowego i czarno-białego druku laserowego, kopiowania oraz kolorowego druku atramentowego inkjet. Zapewniamy duży wybór uniwersalnych papierów do wysokonakładowych drukarek i kopiarek, które doskonale sprawdzą się podczas wykonywania biurowych zadań na co dzień. Posiadamy formaty papierów od A5, A4, A3, po papier w rolkach.

  Kolorowy papier ksero

  Naszą ofertę sklepu uzupełniamy szeroką paletą papierów kolorowych, Zalecany do wydruków czarno-białych codziennych dokumentów, korespondencji zewnętrznej, druku ulotek, broszur informacyjnych, posterów. Papier biurowy barwiony w masie celulozowej. Polecany do wydruków w drukarkach laserowych i atramentowych, a także w wysoko-nakładowych urządzeniach kopiujących. Zachowuje odporność barwy na starzenie. Dostępny w formatach A4, A3. Ryza papieru w gramaturze 80 g/m2 oraz w A4 w gramaturze 160 g/m2

  Papier samoprzylepny

  Samoprzylepne papiery niepowlekane, powlekane, folie do druku offsetowego oraz do druku cyfrowego. Bardzo szeroka oferta zarówno podłoży uniwersalnych do szerokich zastosowań, jak i materiałów o bardzo specjalistycznym przeznaczeniu

  papierów i kartonów ozdobnych oraz papierów do ploterów CAD i faxów. Jesteśmy przekonani, że w katalogu naszego sklepu z artykułami biurowymi, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Dodatkowo w ofercie posiadamy różnego typu druki akcydensowe, w tym faktury, rachunki, druki księgowe, finansowe i wiele innych. Proponujemy także papier foto, kalkę biurową czy papier do drukarek igłowych. Oferta obejmuje materiały biurowe najlepszych producentów i marek: Xerox, Emerson, IP, Papyrus, Kodak, Canon, HP Office, POLspeed, POLjet, POLlaser  itp. U nas znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne w nowoczesnym biurze: papier A4, A3 lub w rolce. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu papierniczego online.