<h2>Proces składania zamówienia na biurowe i szkolne Warszawa MM Partners</h2>
Tabela kosztów dostaw artykuły biurowe i szkolne Warszawa MMPartners

Katalog

Włączone filtry:

  Informacja

  Nasze sklepy

  Nasze sklepy

  MM Partners Artykuły biurowe i szkolne ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

  Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

  Status Przesyłki na materiały biurowe

  Zamów Darmowy Katalog Artykułów Biurowych

  Certyfikat SSL Sklepu artykuły biurowe

  Znajdź swój idealny długopis

  Artykuły papiernicze 

  Materiały biurowe – artykuły papiernicze, papiery ksero

  Naszym klientom zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie biura w różnego typu produkty. Oferujemy bogaty asortyment papierniczy, w którym znajdą Państwo papiery ksero do kolorowego i czarno-białego druku laserowego, kopiowania oraz kolorowego druku atramentowego inkjet. Zapewniamy duży wybór uniwersalnych papierów do wysokonakładowych drukarek i kopiarek, które doskonale sprawdzą się podczas wykonywania biurowych zadań na co dzień. Posiadamy formaty A5, A4, A3.  

  Naszą ofertę uzupełniamy szeroką paletą papierów kolorowych, papierów i kartonów ozdobnych oraz papierów do ploterów CAD i faxów. Jesteśmy przekonani, że w katalogu naszego sklepu z artykułami biurowymi, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Dodatkowo w ofercie posiadamy różnego typu druki akcydensowe, w tym faktury, rachunki, druki księgowe, finansowe i wiele innych. Proponujemy także papier foto, kalkę biurowa czy papier do drukarek igłowych. Oferta obejmuje materiały biurowe najlepszych producentów i marek: Xerox, Emerson, IP, Papyrus, Kodak, Canon, HP Office, POLspeed, POLjet, POLlaser  itp. U nas znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne w nowoczesnym biurze: papier A4, A3 lub w rolce. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Hurtowni Warszawskiej oraz sklepu online.

  Podkategorie

  • Papier do drukarki

   Artykuły papiernicze Papier do drukowania uniwersalnego

   W ofercie szeroka gama papierów biurowych do wydruków uniwersalnych czarno-białych. Przeznaczony do wysokonakładowych drukarek i kopiarek. Idealny do czarno-białych codziennych dokumentów i korespondencji wewnętrznej. Białość: od 146 CIE do 166 CIE, klasy A,B,C.  Występuje w gramaturach 70-90g/m². Papier xero fabrycznie cięty do formatów – A5, A4, A3, ryzowany po 250 lub 500 kartek. Dostępne najlepsze marki: papier Navigator, papier Pollsped Pollux, PolJet, papier MultiCopy, papier Maestro standard, Xerox, papier ekologiczny Mondi. Do wyboru do papieru. Zapraszamy!!!

  • Papiery do biura

   Artykuły papiernicze papiery ksero do durku kolorowego

   W ofercie szeroka gama papierów biurowych do wydruków w drukarkach kolorowych laserowych i in-jet. Papier do drukarki do wydruków kolorowych  gwarantuje wydruki najwyższej jakości, o znakomitym odwzorowaniu kolorów i grafiki; występuje pełna gama gramatur 90-300g/m². Papier fabrycznie cięty do formatów cyfrowych – A4, A3, SRA3, ryzowany po 125, 250 lub 500 kartek. Dostępne najlepsze marki: papier Navigator, papier Color Copy, papier MultiCopy, Maestro Extra, Xerox. Papier satynowany, błyszczący, powlekany, niepowlekany lub papier xero gładki. Do wyboru do papieru. Zapraszamy!!!

  • Papiery i kartony kolorowe

   Galeria papieru - Papier ksero kolorowy

   W ofercie szeroka gama papierów biurowych kolorowych. Rodzaj druku: laserowy, inkjet, offsetowy, wielokolorowy. Zalecany do wydruków czarno-białych codziennych dokumentów, korespondencji zewnętrznej, druku ulotek, broszur informacyjnych, posterów. Szeroka paleta 30 kolorów, w tym kolor czarny, dostępna w 4 grupach kolorystycznych: pastelowej, intensywnej, trend i neon. Dostępny także w miksach (5x50 ark.) i mini ryzach a'100 ark. Dostępne marki: papier MAESTRO color, Emerson, Rainbow. Do wyboru do koloru. Zapraszamy!!!

  • Papiery fotograficzne i transferowe

   Artykuły papiernicze papier fotograficzny i transferowy

   Posiadamy w swoim asortymencie papierniczym papier fotograficzny do drukarek atramentowych, papier fotograficzny do drukarek laserowych. Czasy kliszy i wywoływania zdjęć minęły bezpowrotnie. Aparaty cyfrowe i aparaty w smartfonach sprawiają, że nie wywołujemy już zdjęć u fotografa. Mimo tego warto jest czasem przenieść na papier foto uwiecznione zdjęcia i wspomnienia. Odbitki możemy wywołać nie tylko u fotografa, ale i w domu za pomocą drukarki i papieru fotograficznego. Jest to na pewno tańsze rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz papier fotograficzny takich producentów jak HP, Canon, Epson czy TECCO. Papier do drukowania zdjęć może być błyszczący lub matowy, jednostronny lub dwustronny. Formaty często spotykane to: papier fotograficzny 10x15, papier fotograficzny a4 lub a3.

  • Papiery i kartony ozdobne

   Galeria papieru - papiery wizytówkowe i kartony ozdobne

   Papiery ozdobne idealnie pasują do robienia wszelkich zaproszeń ślubnych lub inncyh kartek okolicznościowych. Bez problemu wydrukujesz na nich swoje dzieło przy użyciu drukarki domowej. Wysokej jakości karton ozdobny przeznaczony jest do eleganckiej korespondencji zewnętrznej, wizytówek lub jako papier firmowy. Papier ozdobny do drukowania Nadaje niepowtarzalny wygląd certyfikatom, dyplomom i drukom okolicznościowym. Dostępne są w różnych formatach A4, A3 i A1, w bajecznych kolorach i przeróżnych wzorach. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej hurtowni papierniczej online: papier ozdobny na zaproszenia, papier dekoracyjny, papier na wizytówki, kartony ozdobne i papier Brystol. Nasza oferta papiernicza dostępna jest nie tylko w sklepie internetowym online, ale i stacjonarnym mieszczącym się w Warszawie.

   MM Partners - Artykuły papiernicze

  • Papiery do drukarek igłowych

   Artykuły papiernicze papier do drukarki igłowej

   Przedstawiamy asortyment papierniczy taki jak papiery komputerowe do drukarek igłowych. Papier komputerowy dostępny w zestawieniach: oryginał wydruku + kopia. W zależności od obiegu dokumentów kopi może być nawet 5, czyli (1+5). Papier samokopjujący może być z nadrukiem ( oryginał) na pierwszej stronie i (kopia) na kolejnych lub też bez nadruku. Pierwsza stona występuje prawie zawsze w kolorze białym kolejne mogą być kolorowe. Papier do drukarki igłowej potocznie zwany: papier składanka, składanka komputerowa wielowarstwowa, produkowany jest z papieru samokopiującego i jest bezpieczny dla środowiska naturalnego.

  • Rolki do faksów, kas, kalkulatorów

   Artykuły papiernicze rolki termiczne i faksowe, rolki kasowe

   Rolki offsetowe produkowane są z białego, bezdrzewnego i bezpyłowego papieru offsetowego. Zastosowanie wysokiej jakości papieru offsetowego w produkcji rolek kasowych zapewnia długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie maszyn liczących. Typowe zastosowanie rolek offsetowych: kasy, bankomaty, plotery. Dostępne są również rolki kasowe z kopią lub rolki samokopiujące chemiczne wykorzystywane w urządzeniach, w których nie stosuje się taśmy barwiącej. Rolki termiczne i faksowe produkowane są z papieru termoczułego o gramaturze 48 g/m². Zastosowanie rolek termicznych: kasy, bankomaty, telefaksy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty online.

  • Papiery do ploterów

   Artykuły papiernicze: papier do ploterów

   Uniwersalny papier biały, do wydruków na wszystkich rodzajach ploterów oraz kserokopiarek. Dostępny w gramaturach 80g/m2 lub 90g/m2. Role papieru pakowane są w karton, dodatkowo rolka w kartonie zabezpieczona jest folią. Papiery te przeznaczone są do wykonywania rysunku technicznego, graficznego, rejestracji wyniku pomiaru, kreślenia precyzyjnych map i planów, wykreślania form i wzorników, wykonywania projektów architektonicznych, instalacyjnych itp. Rodzaje papierów:
   -papier do ploterów: długość 50 m, tulejka 50mm
   -papier w roli: długość 100 m, tulejka 76 mm
   -papier w roli: długość 175 m, tulejka 76 mm
   Standardowe szerokości papieru w roli: 297mm, 420mm, 594mm, 610mm, 841mm, 914mm, 1067mm.

   Zapraszamy do naszej Hurtowni w Warszawie lub skorzystania z oferty online.

  • Kalka kreślarska, biurowa

   Artykuły papiernicze kalka techniczna i kreślarska

   Kalka techniczna zwana potocznie ( kalka kreślarska, kalka szkicowa ) czyli rodzaj przezroczystego papieru o gramaturach od 40 do 100g/m2 do sporządzania na nim rysunków technicznych ołówkiem, a następnie tuszem. Kalka kopiująca barwiona z jednej strony tuszem lub pigmentem zmieszanym z woskiem służy do sporządzania wielu kopii tekstu podczas jego pisania ( odręcznego lub maszynowego ). Pojedynczym arkuszem kalki można posłużyć się wielokrotnie, z tym że wyrazistość kopiowanego tekstu pogarsza się z każdym kolejnym użyciem (szczególnie szybko zużywa się na maszynie do pisania, wybijającej mocnymi uderzeniami ślady o dużej powierzchni). Dostępna w różnych formatach i kolorach.

  • Druki akcydensowe

   Artykuły papiernicze druki akcydensowe dla biura

   Oferta obejmuje druki akcydensowe i akcesoria podatnika  m.in. druki księgowe, finansowe, przewozowe, celne, magazynowe. Faktury, rachunki i inne dowody sprzedaży, obrót towarowy, materiałowy oraz magazynowy, druki kasowe, księgowe i bankowe, druki kadrowe, inne druki, formularze do nadruku.

   W ofercie proponujemy również programy komputerowe dla firm m.in. Program Metrum

  na stronę
  Pokazuje 1 - 48 z 1626 elementów
  Pokazuje 1 - 48 z 1626 elementów