Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Teczki papierowe 

Pokazuje 1 - 24 z 475 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 475 elementów

Teczki papierowe z gumką

Ekologiczna, lakierowana, matowa, w jednym kolorze, a może w kratkę? Teczka na dokumenty niejedno ma oblicze. Gdy zajrzysz do naszej oferty, dostrzeżesz bogactwo wyboru. Teczki papierowe z gumką są podstawowym elementem wyposażenia biura. Zabezpieczają dokumenty, ułatwiają ich segregację i przechowywanie.

Oferujemy teczki kartonowe i plastikowe, z gumką i na rzepy. Poza tym o różnych grubościach, nawet do 12 cm. Możesz w nich przechowywać sporą liczbę dokumentów, np. umowy zawierane z kontrahentami, faktury, korespondencję z urzędami i inne pisma firmowe.

W naszej ofercie znalazł się szeroki wybór teczek. Coś dla siebie znajdą osoby trudniące się rozmaitymi zajęciami. Dostępne są m.in. książki do podpisu (również alfabetyczne) czy dzienniki korespondencyjne. Nie mogło zabraknąć teczek zawieszanych, które można od razu skompletować z odpowiednim wózkiem. Najpopularniejszym wariantem są papierowe teczki z gumką. Są one niezwykle praktyczne, a do tego przystępne cenowo. Przy tym wszystkim można przebierać między rozmaitymi wzorami i kolorami. Uda się znaleźć nawet modele z wizerunkiem ulubionych bajkowych postaci. W ofercie znalazły się także teczki plastikowe oraz kopertowe. Wiele osób decyduje się również na teczki z przegródkami. To opcja doceniana m.in. przez studentów. W każdej z kieszonek można umieścić notatki z innego przedmiotu. Z kolei teczki z rączką doskonale nadają się dla młodszych uczniów albo dla artystów, którzy nareszcie mogą przenosić bez problemu nawet znacznej wielkości prace.

Teczki papierowe na dokumenty

Są najpopularniejszym sposobem przechowywania dokumentacji firmowej. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz wytrzymałe, trwałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów teczki papierowe na dokumenty.

Oferujemy teczki powstające z kartonu i preszpanu. Ten drugi surowiec jest bardzo trwałym tworzywem, powstającym ze sprasowanej mocno tektury. Teczki odporne są na rożne czynniki, zarówno biurowe jak i zewnętrzne.

Wybieraj pomiędzy teczkami lakierowanymi o gładkiej powierzchni z połyskiem a kartonowymi w całej palecie barw. Teczki z naszej oferty odznaczają się nie tylko świetną prezencją, ale również odpowiednią sztywnością, dzięki czemu nawet pojedyncza kartka jest zabezpieczona.

W naszej hurtowni papierniczej kupisz tradycyjne teczki na gumkę, ale też oferujemy wiele ciekawych produktów, które pomagają w prowadzeniu biznesu:

  • kartonowe teczki z okleiną z rączką na zapinania z przodu,

  • skrzydłowe teczki na gumkę o szerokości 4, 8 a nawet 12 cm,

  • twarde, tekturowe okładki z wiązaniem (które dopasujesz indywidualnie) na dokumenty,

  • ozdobne (idealne na spotkania biznesowe, dla kontrahentów, na różne okoliczności).

Teczki z rączką są niezastąpione podczas przenoszenia dokumentów. Są wygodne i z łatwością odnajdziesz w nich każdy dokument.

Teczki papierowe A4 i A3

Standardowa teczka ma rozmiary A4, jednak graficy, architekci, artyści i inni specjaliści potrzebują również innych rozmiarów sztywnych papierowych teczek. Dlatego nasza hurtownia oferuje kartonowe teczki w kilku formatach:

  • A2,

  • A3,

  • A4.

Format A3 jest dwa razy większy od A4. Teczki papierowe w rozmiarze A 4 dostępne są w naszej hurtowni. Sztywne, wykonane z wysokiej jakości kartonu, zapewniają bezpieczne przechowywanie i przenoszenie projektów, grafik, plakatów w formacie A3.

W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne, sztywne i estetyczne teczki A2. Format A2 to czterokrotność formatu A4, czyli dwa razy A3. Tego typu teczki są idealne do przechowywania, przenoszenia dużych rysunków, plakatów, projektów.

Teczka na rzep

Alternatywą dla teczek z gumką są teczki na rzep bądź na zapięcia. Oferujemy wytrzymałe, sztywne teczki na rzep, które pomieszczą nawet 250 kartek A4. O oryginalnym designie, z certyfikatem FSC.

Teczka na rzep jest praktyczna podczas przenoszenia dokumentów, na spotkaniach biznesowych, przydaje się w biurze i w domu do przechowywania rachunków, korespondencji i innych dokumentów.

Które teczki wybierzesz? Kolorowe czy klasyczną czerń? Na gumkę czy rzep? Każdy rodzaj i wielość barw do wyboru znajdziesz w naszej ofercie.