Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Taśma malarska 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Taśma malarska - maskująca, lakiernicza, samoprzylepna papierowa taśma klejąca ❤️

Taśma maskująca to taśma samoprzylepna wykorzystywana do prac malarskich. Wykonana jest z lekko krepowanego papieru, dzięki czemu można ja łatwo aplikować na powierzchnie o niesystematycznej linii. Taśma maskująca doskonale chroni przed brudem i uszkodzeniami, a dzięki warstwie lekkiego syntetycznego kleju daje się bez problemu usuwać z powierzchni chronionej bez pozostawiania śladów. Warto wybrać ten rodzaj taśm jako produkt praktyczny  i wydajny.

Taśmy maskujące najczęściej stosujemy w przemyśle malarskim i lakierniczym.

Taśma maskująca to produkt powszechnie stosowany do prac malarskich. Taśma wykonana jest z lekko krepowanego papieru, który ułatwia jej aplikację na powierzchnie o niesystematycznej linii. W sposób łatwy chroni je przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem. Zastosowany lekki klej syntetyczny sprawia iż łatwo ją usunąć z powierzchni chronionej bez pozostawienia śladu. Taśma malarska jest produktem bardzo praktycznym i ekonomicznym.

Taśma maskująca została opracowana specjalnie po to, aby zabezpieczyć powierzchnię przed nadmiernym natryskiem lub zamalowaniem, zapewnić ostre linie separacji koloru oraz łatwe i czyste usuwanie taśm po zakończeniu prac. Taśmy maskujące firmy 3M dobrze przylegają do powierzchni, są odporne na rozpuszczalniki i wodę z farby oraz są wystarczająco mocne, aby utrzymać arkusze folii, a jednocześnie usuwać je czysto bez uszkadzania powierzchni. Nośnik, zwykle papier krepowany, dopasowuje się do zakrzywionych i nieregularnych powierzchni. Potrzebny kawałek taśmy może być łatwo oderwany z rolki, dzięki czemu do nałożenia taśmy nie potrzeba żadnych narzędzi.

Taśmy lakiernicze najczęściej stosujemy w przemyśle samochodowym i lakierniczym.

Taśma samoprzylepna z lekko krepowanego, impregnowanego papieru z warstwą klejąca na bazie kauczuku naturalnego, stosowana głównie w przemyśle samochodowym. Przeznaczona jest do maskowania powierzchni podczas prac lakierniczo – malarskich w temperaturach do 80°C. Taśma maskująca lakiernicza posiada specjalne właściwości umożliwiające jej aplikację na różnych powierzchniach, daje się łatwo usunąć nie pozostawiając śladów kleju. Dostępna jest w kolorze żółtym.

Zabezpieczanie krawędzi na czas malowania, ochrona dużych powierzchni przy naprawianiu nadwozia samochodu, maskowanie przerw między częściami karoserii – to tylko kilka przykładowych czynności, w których znajdą zastosowanie oferowane przez nas taśmy maskujące. Są to produkty przeznaczone do krzywizn oraz odcinania kolorów, które zostały opracowane w ten sposób, aby idealnie sprawdzać się w każdej, nawet najbardziej wymagającej sytuacji. W asortymencie naszego sklepu znajdują się profesjonalne elastyczne taśmy malarskie, które znakomicie nadają się do stosowania podczas malowania natryskowego. Dzięki odporności na ciepło, doskonałej przyczepności oraz wysokiej precyzji maskowania, spełniają wszelkie wymogi prac malarskich. Tego typu taśmy mogą być naklejane na powierzchnie metalowe, gumowe, szklane i chromowane.


Taśmy maskujące niebieskie najczęściej stosujemy w przemyśle malarskim i lakierniczym

Taśma maskująca niebieska do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Specjalnie zaprojektowany nośnik papierowy jest odporny na promieniowanie UV. Mieszanka kleju na bazie wody umożliwia łatwą aplikację i usuwanie po zastosowaniu do 14 dni na różnych podłożach. Jest to produkt wykorzystywany również podczas nakładania farb metodą natryskową.

Posiadamy w naszym sklepie taśmy maskujące, niezastąpione w codziennej pracy lakierni, ale przydatne również ekipom remontowym i budowlanych oraz majsterkowiczom.

 Zastosowanie taśm klejących zabezpieczających powierzchnie:

  • maskowanie fragmentów powierzchni podczas prac lakierniczych i malarskich
  • zabezpieczanie powierzchni przed chemicznym działaniem lakierów i rozpuszczalników
  • ochrona powierzchni przed przypadkowym zachlapaniem lub zamalowaniem
  • precyzyjne malowanie skomplikowanych elementów i fragmentów powierzchni
  • maskowanie powierzchni w celu nałożenia różnych wzorów

 

Taśmy papierowe klejące do malowania

Taśma papierowa klejąca ma bardzo mocny klej, a oprócz tego łatwo się ją drze na kawałki. Jest więc bardzo często wykorzystywana do zabezpieczania powierzchni podczas prac malarskich. Zawsze jednak przed oderwaniem taśmy należy poczekać, aż farba całkowicie wyschnie. Łatwo się ją przykleja i bez problemu można nią zabezpieczyć także mniejsze powierzchnie, jak np. rogi pokoju.


Jak wybrać taśmę maskującą do prac malarskich?

Musimy zwrócić uwagę na najważniejsze aspekty:

  • Na jaką temperaturę będzie narażana taśma?
  • Jak długo taśma będzie pozostawiona na powierzchni przed usunięciem?
  • Jaka siła trzymania jest wymagana – niska, średnia czy wysoka?
  • Jak ważna jest ostra krawędź odcięcia/separacji koloru?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sklepu, mieścimy się na Bemowie w Warszawie i zapewniamy szeroki asortyment towarów do pakowania!!!

W zależności od rodzaju, taśmy specjalistyczne mają zastosowanie w zakładach przemysłowych, rzemiośle, logistyce, biurze a także w użytku domowym. Jesteśmy przekonani o tym, że nasze produkty zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy wysoką jakość naszych artykułów, a także profesjonalne doradztwo techniczne, dlatego jeśli mają Państwo pytania dotyczące wyboru taśmy, prosimy o kontakt z Działem Handlowym.

Interesuje Cię tylko jednorazowy zakup dowolnego produktu ale jego cena nie spełnia Twoich oczekiwań? Koniecznie skontaktuj się z nami✔️

Np.: "Interesuje cię zakup Monitora do komputera lub myszki? A może Bindownicy do papieru? Niestety cena produktu jest nie zadowalająca :( teraz możemy to zmienić - udostępnimy Tobie kod rabatowy do zakupów danego produktu i automatycznie cena spadnie do przystępnej dla Ciebie ceny. Warunek jest jeden - jeden produkt w koszyku lub produkty jednego PRODUCENTA!!!

Rabat na jeden produkt w sklepie mmpartners