Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Pędzle 

Pokazuje 1 - 24 z 215 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 215 elementów

Pędzle - akcesoria do malowania farbami, sklep plastyczny ✔️

Produkty i akcesoria do malowania - pędzle do farb, pędzelki malarskie

Przed przystąpieniem do malowania warto wyposażyć się w akcesoria, które ułatwią cały proces i sprawią, że stanie się on jeszcze przyjemniejszy. Fartuszek ochronny jest znakomitym rozwiązaniem dla dzieci. Gwarantuje on, że pociecha nie pobrudzi własnego ubrania. By zachęcić do noszenia fartuszka, można zdecydować się na zakup produktu w ulubionym kolorze dziecka np. czerwonym albo niebieskim. Bardzo przydatnym gadżetem jest także kubeczek na wodę z blokadą wylania. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć palet malarskich. Doskonały model znajdą zarówno dzieci, jak i profesjonaliści. Do wyboru są produkty wykonane z drewna, ale i z plastiku. Niektóre mają specjalne przegródki na farby, a inne pozwalają na swobodne mieszanie kolorów. Do wyboru są również rozmaite zbiorniczki na wodę. Przebojem ostatnich miesięcy są pędzelki ze zbiorniczkiem na wodę. W perfekcyjnym oddaniu rzeczywistego wyglądu ludzi znacznie pomagają modele malarskie, które pozwalają na spokojnie studiować anatomię człowieka.

Pędzle szczecinowe

Pędzle szczecinowe są niezbędnym narzędziem dla każdego artysty. Charakteryzują się naturalnymi włosiami zwierzęcymi, takimi jak włosie wieprza lub kozy. Dzięki temu zapewniają doskonałą kontrolę nad farbą i pozwalają na precyzyjne rysowanie. Pędzle szczecinowe są idealne do malowania olejnego i akrylowego.

Pędzle szczecinowe to również idealny wybór dla artystów preferujących tradycyjne narzędzia malarskie. Te wykonane z naturalnego włosia zwierząt, takich jak świnka lub koń. Polecane są przede wszystkim dla malarzy pracujących farbami akwarelowymi lub gwaszem ze względu na delikatność i sprężystość włosia.

W sklepie plastycznym w Warszawie dostępne są pędzle szczecinowe o różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na precyzyjne malowanie detali oraz tworzenie ciekawych efektów teksturalnych.

Pędzle syntetyczne

Pędzle syntetyczne wykonane są z włókien sztucznych, takich jak nylon czy poliester. Są one trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Polecane są zwłaszcza dla osób uczulonych na naturalne włosie zwierzęce lub dla tych, którzy chcą uniknąć wykorzystywania produktów pochodzenia zwierzęcego. Pędzle syntetyczne sprawdzą się zarówno przy malowaniu farbami olejnymi, jak i akrylowymi.

Pędzle do akwareli

Pędzle do akwareli mają specjalną strukturę, która umożliwia zatrzymywanie wody i farby w większej ilości niż inne rodzaje pędzli. Są one miękkie i elastyczne, co ułatwia malowanie delikatnych i płynnych linii. Pędzle do akwareli są nieocenione w tworzeniu efektów przejść kolorystycznych i delikatnych tonacji.

Pędzle do akrylu

Pędzle do akrylu to niezbędne narzędzie dla każdego malarza. Są one specjalnie zaprojektowane, aby umożliwić łatwe i precyzyjne nanoszenie farby na różnego rodzaju powierzchnie. Ich krótkie włosie pozwala na kontrolowaną aplikację farby, co jest szczególnie istotne przy malowaniu detali.

W hurtowni plastycznej w Warszawie znajdziesz szeroki wybór pędzli do akrylu o różnych kształtach i rozmiarach. Dostępne są zarówno pędzle płaskie, które świetnie nadają się do pokrywania większych powierzchni, jak i pędzle okrągłe czy wałki, idealne do malowania linii i detali.

Pędzle do farb olejnych

Pędzle do farb olejnych charakteryzuje się długimi włosiami wykonanymi z naturalnych materiałów. Te polecane są dla artystów preferujących farby olejne ze względu na ich lepkość oraz czas schnięcia. Długie włosie pozwala na kontrolowany przekład farby na płótno lub inne podłoże, co umożliwia tworzenie różnorodnych efektów.

W sklepie dla plastyków w Warszawie znajdziesz różne rodzaje pędzli do farb olejnych, takie jak płaskie, okrągłe czy wałki. Każdy z nich ma swoje unikalne cechy i jest odpowiedni dla różnych technik malarskich.

Pędzle Kolinsky

Pędzel okrągły przeznaczony jest do malowania: detali, wypełnień, cienkich i grubych linii. Wykonany jest z naturalnej sierści łasicy umieszczonej bezszwowo w mosiężnej skuwce w kolorze złotym. Trzonek pędzla wykonany jest lakierowanego drewna. Ze względu na sprężystość włosia oraz zdolność powrotu do pierwotnego kształtu: polecany jest do farb wodorozcieńczalnych (akwarela, tempera, akryl) oraz do farb olejnych.

Pędzle gąbkowe

Pędzle nylonowe

Pędzle nylonowe to niezbędne narzędzie dla każdego artysty. Są one idealne zarówno do farb akrylowych, jak i olejnych. W hurtowni plastycznej w Warszawie znajdziesz szeroki wybór pędzli nylonowych o różnych kształtach i rozmiarach. Pędzle nylonowe cechują się trwałością i elastycznością. Ich włosie jest wykonane z wysokiej jakości syntetycznego materiału, który świetnie absorbuje farby i umożliwia precyzyjną pracę

Pędzle z naturalnego włosia

Hurtownia plastyczna Warszawa

Nasz sklep oferuje nie tylko szeroki wybór pędzli do malowania, ale także inne akcesoria plastyczne. W naszej hurtowni znajdziesz farby, podobrazia, sztalugi i wiele innych produktów potrzebnych każdemu artyście. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu w Warszawie i odkrycia bogatej oferty dla twórców!

W naszej hurtowni plastycznej w Warszawie oferujemy szeroki wybór pędzli, zarówno szczecinowych, syntetycznych, jak i do akwareli. Znajdziesz u nas różne rozmiary i kształty, aby dopasować narzędzia do swoich indywidualnych potrzeb artystycznych.

  • Ponadto, w naszym sklepie znajdziesz również inne akcesoria do malowania takie jak palety mieszające farby, podkładki pod pędzle oraz szpachelki.
  • Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny.
  • Nasi pracownicy są dobrze wyszkoleni i chętnie udzielą Ci fachowej porady przy wyborze odpowiednich narzędzi.
Dowiedz się więcej o naszych produktach artystycznych już dziś. Odwiedź naszą hurtownię plastyczną w Warszawie!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa w dzielnicy Bemowo. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu dla plastyków online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów.